[2009.10.03] Katowice, Spodek - 30 urodziny

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: [2009.10.03] Katowice, Spodek - 30 urodziny

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 8:57 pm

przemo12 pisze:Jak ktos chce to amatorskie zdjecia sa dostepne na
http://www.pkokot.com
i troszke dzemu na http://www.pkokot.pl

kolejny skromny, dobry fotograf :wink:
boston

Postautor: boston » czw paź 08, 2009 5:11 am

kaczka6661 pisze:http://www.youtube.com/[ciach] nie wydaje wam się ,że ten fragm może pochodzic ze spodka 93...podobna barwa głosu jak ballady którą nam puścili w spodku... no i skoro zęby wstawione :D to tez koło 93 roku...jak myslicie?

sorry
/adi

To chyba jednak jakaś PARANOJA :?:
Nie zgadzam się z takim traktowaniem fanów Dżemu.
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 5:24 am

boston pisze:To chyba jednak jakaś PARANOJA :?:
Nie zgadzam się z takim traktowaniem fanów Dżemu.

Drogi Bostonie, jest zasada na forum, mówiąca o tym, że nie wrzucamy na forum yuotubowych linków z Dżemem.
Pozdrawiam wczesną porą :wink:
Maciejka
boston

Postautor: boston » czw paź 08, 2009 5:30 am

Dla kogo są te zasady, kto je ustalił, kto się na nie zgodził???

Również pozdrawiam Cię serdecznie - bez względu na porę :D (zaraz nas stąd wywalą)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw paź 08, 2009 7:21 am

boston pisze:Dla kogo są te zasady, kto je ustalił, kto się na nie zgodził???

Również pozdrawiam Cię serdecznie - bez względu na porę :D (zaraz nas stąd wywalą)

Zasady sa dla wszystkich uzytkownikow strony -rowniez dla Ciebie. Ustalił je zespół wraz z dwoma webmasterami, zgodził sie na nie każdy kto korzysta z tej strony.
Mam nadzieje ze wyjasnilem watpliwosci.

Jezeli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania w tej kwestii to zapraszam do rozmowy w 4 oczy. To nie jest odpowiedni dzial ani temat na tego typu wymiany.

Konczac OFF-top i proszac o trzymanie sie tematu

pozdrawiam
Piotrek
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 12:36 pm

no rygor jak w wojsku a nie na stronce dla fanów Dzemu,ok zeby nie bylo ze nie trzymam sie wątku to powiem jeszcze raz,koncert w spodku przecudowny...;)
RRadziej

Postautor: RRadziej » sob paź 10, 2009 9:30 am

leszekg pisze:
RRadziej pisze:Witam Was wszystkich serdecznie. Faktycznie! Wspaniały koncert!!! Szkoda tylko, że zabrakło "Wehikułu", no i "Czarny kapelusz" bardziej przypominał "polkę" - no ale się jeszcze taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził... Zespołowi chcę podziękować, bo jak zwykle nie zawiedli, dali z siebie wszystko i było szałowo!!! Dzięki także dla wszystkich fanów za wspaniałą zabawę!!! Może tylko za wcześnie wyszliśmy??? Nie mniej jednak było bosko!!! Pozdrawiam wszystkich - RRadziej (NYSA)
PS. Co do telebimów - zgadzam się z wami!
Aha! No i także wielkie dzięki dla Bastka! (cały ojciec)

No jeśli Seba to"cały ojciec" to wydaje mi się, że autor z całym szacunkiem, ani Ryśka nie wdział ani nie słyszał. Jedyna wspólna cecha Seby i Ryśka to gra na harmonijce - fakt gra ładnie - no i nazwisko.....to samo.

Drogi Lesiu! Wyobraź sobie, że zarówno Ryśka jak i jego wspaniałego syna - "Bastka" widziałem i słyszałem. Oczywiście, że z wyglądu są mało podobni do siebie! Brawo! :lol: Zauważyłeś! Rzecz w tym, że byliśmy na koncercie, a nie przy wybiegu dla modelek, tak więc każdy inteligentny osobnik zrozumiał o co mi chodziło i w jakich kryteriach ich porównuję. I z całym szacunkiem - przykro mi, że tylko ty nie zrozumiałeś. :cry: Ponadto chciałbym zauwazyć, że wyraziłem tylko swoja opinię - a ty albo się z nią zgadzasz, albo nie... Nie trzeba od razu być uszczypliwym!
I dalej twierdzę- cały ojciec!
Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob paź 10, 2009 3:15 pm

Jesli ktos ma chec na moje fotki, to zapraszam tradycyjnie na strone:

SPODEK, 30 URODZINY, 03.10.2009

na zolto podane sa zawsze ostatnio dodane koncerty. Koncert podzielilem na 3 sety zeby nie wrzucac wszystkiego do jednego wora.

Pozd. J
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » sob paź 10, 2009 3:44 pm

Jarku, jak zwykle piękne zdjęcia! Dzięki za to, że się z nami dzielisz. Wspomnienia wróciły i na paru siebie odnalazłam, niezła pamiątka :) Ale i tak nic nie pobije Bena w ogrodniczkach!!

Pozdrawiam serdecznie
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 11, 2009 9:31 am

Foto jak zwykle piekne...

jeśli można, chciałbym wrócić jeszcze wspomnieniami do samego koncertu. Spotykam ludzi, pytają czemu tak marudzę. Pomyślałem więc, że jak nie napiszę czegoś dokładnie to wyjdzie na to, że cały koncert mi sie nie podobał a tak nie było.

W odpowiedzi dla pewnego Pana piszę te słowa - nie spodziewałem się, że wyląduje ufo ( :) ), ale od początku.

Sam koncert ogólnie podobał mi się bardzo - mam na myśli stronę repertuarowo-brzmieniową. Gdyby ktoś zaraz po koncercie kazał mi na wdechu wymienić 3 utwory, które chciałbym jeszcze usłyszeć musiałbym się chwilę zastanowić, przecież zagrano wszystkie. Brzmieniwo również zgadzało mi sie wszystko, naprawdę wszystko.

Przyznaję, że jedyne moje zastrzeżenia jakie wystąpiły w poprzedniej wypowiedzi (na szybko może wyraziłem sie dość nieprecyzyjnie) i w każdej następnej przeprowadzonej wśród znajomych na żywo były skierowane raczej w stronę produkcji całego przedsięwzięcia.Telebimy umieszczone ciut za nisko (stojąc z tyłu na płycie nie zawsze było widać co pokazuje telebim), krótkie przerwy techniczne (wiadomo konieczne z racji zmian na scenie) nie wsparte właśnie wtedy jakąś projekcją na telebimach uprzyjemniającą czekanie na dalszy ciąg, sama realizacja telebimowa. Wiadomo jednak, że przy tak wielkiej imprezie dopiero w trakcie jej trwania pewne rzeczy mogły ujrzeć świtło dzienne...

To chyba wszystko, więcej grzechów nie pamiętama może raczej wiecej nie było...

Całościowo uważam Koncert - 30 Urodziny za naprawdę udany, miło było spotkać się z wszystkimi w Spodku. Dużo uśmiechu...

pozdrawiam

Menel G
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » ndz paź 11, 2009 7:32 pm

a czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile było osób w spodku? ile jest w stanie pomieścić spodek ?
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 11, 2009 8:05 pm

Osób tak na moje oko było mniej niż na Dzemie o jakies 3 sektory :D
Gość

Postautor: Gość » pn paź 12, 2009 9:12 am

troszke wspomnien:)

http://img73.imageshack.us/i/img3211.jpg/

fot Bart Nowicki
marzena29

Postautor: marzena29 » pn paź 12, 2009 10:45 am

przemo12 pisze:troszke wspomnien:)

http://img73.imageshack.us/i/img3211.jpg/

fot Bart Nowicki

...no tak..czyli jednak dobrze widziałam pływającego Przema i to chyba miało miejsce parę razy z rzędu :D
Gość

Postautor: Gość » pn paź 12, 2009 10:49 am

nie przesadzaj:) tylko 2

Wróć do „Koncerty”