Nowa płyta studyjna

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
kikan

Re: Nowa płyta studyjna

Postautor: kikan » wt wrz 07, 2010 1:07 pm

borszysz pisze:Dzisiaj Adam Otręba skończył nagrywać swoje partie, zrobił sobie herbatę i pojechał autobusem linii 37 do domu, po drodze będąc sprawdzony przez kontrolerów biletów?

Ale naprawdę? :lol:
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt wrz 07, 2010 1:11 pm

kikan pisze:
borszysz pisze:Dzisiaj Adam Otręba skończył nagrywać swoje partie, zrobił sobie herbatę i pojechał autobusem linii 37 do domu, po drodze będąc sprawdzony przez kontrolerów biletów?

Ale naprawdę? :lol:

Doprowdy , doprowdy :P w niedziela Adaś pokazywoł nom swój bilet miesięczny..ino że była to linia "magicznej drogi 66" - co niy Borys? :P
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » wt wrz 07, 2010 1:26 pm

JamSession pisze:Jednak czasem rozsądek musi wsiąść w górę,i uzbroić się w cierpliwość :D Rozumiem zespół Dżem dużo nie mówi na temat nowego albumu...Ale o tym wspomniał już P.Borys...

Rozsadek rozsadkiem, cierpliwosc cierpliwoscia, a zupelny brak oficjalnej informacji zupelnym brakiem informacji. Jak wspomnialem, na oficjalnej stronie Dzemu jest jedynie info, ze weszli do studia. Nie ma, ze material jest gotowy, ze bedzie remasterowany, tylko weszli i... przepadli...

Ale jak mozna czekac lat szesc, to czemu nie kolejnych szesc.
Z mojej strony EOT.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Awatar użytkownika
MICKI

Postautor: MICKI » wt wrz 07, 2010 5:44 pm

Z tego co dowiedziałem się od Leszka Martinka w sobote na festiwalu to płyta jest jeszcze niedoszlifowana i rzeczywiście nie jest pewne czy ukaże sie w tym roku
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 6:48 pm

czyli na archiwa tez nie ma co liczyc na świeta...pewnie zas nic z tego nie będzie,obym sie mylił .
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » wt wrz 07, 2010 7:17 pm

No to fajnie, po prostu super. Ciekawe dlaczego najprawdopodobniej nie wydadzą tej płyty w tym roku? Może niech poczekają do 2012, koniec świata i będzie z głowy. :P
boston

Postautor: boston » wt wrz 07, 2010 7:21 pm

No nie......
archiwalia muszą się ukazać :?
Przestańcie straszyć starszych ludzi. Ja naprawdę już nie mam tyle czasu co Wy........

A co do nowej płyty to chyba mamy jedynie takie wyjście z sytuacji żeby sami ją sobie nagrać. Ja mogę obsługiwać przeszkadzajki :twisted:
Awatar użytkownika
MICKI

Postautor: MICKI » wt wrz 07, 2010 7:27 pm

Pytanie o archiwa też padło i usłyszałem że są gotowe ale ukażą się dopiero po nowej płycie
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 8:21 pm

uff to trochę mnie uspokoiles MICKI:)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » wt wrz 07, 2010 8:32 pm

Prace nad płytą trwają. Materiał jest nagrany, teraz odbywa się już proces masteringu.

Pozdrawiam
Borys
Ostatnio zmieniony wt wrz 07, 2010 9:06 pm przez borszysz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
michalz

Postautor: michalz » wt wrz 07, 2010 8:54 pm

borszysz pisze:No więc przekazuję oficjalne stanowisko OFC "Skazani na bluesa" dotyczące nowej płyty zespołu Dżem.
Prace nad płytą trwają. Materiał jest nagrany, teraz odbywa się już proces masteringu.

Pozdrawiam
Borys

czyli trwają tak zwane pierdołki swoją drogą ciekawe skąd się wzieła informacja ze płyta będzie dopiero w 2011 roku
Peace&Love
maciek764

Postautor: maciek764 » wt wrz 07, 2010 9:59 pm

O co chodzi dokładnie z tymi archiwami?
Gość

Postautor: Gość » wt wrz 07, 2010 11:04 pm

o to ze Dżem zapowiada wydanie archiwalnych nagrać koncertowych w postaci dvd za czasów Ryska Riedla czyli lata 80-94 ' :)
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 9:53 am

Jak nie wydadzą tej płyty w tym roku to ja zapominam że istnieje taki zespół jak dżem,daliby sobie spokój z duzą ilością koncertów i wzieli sie za szybsze komponowanie i płyta by wyszła już rok temu!!!! :evil:
Gość

Postautor: Gość » czw wrz 09, 2010 1:59 pm

jorgos pisze:Jak nie wydadzą tej płyty w tym roku to ja zapominam że istnieje taki zespół jak dżem,daliby sobie spokój z duzą ilością koncertów i wzieli sie za szybsze komponowanie i płyta by wyszła już rok temu!!!! :evil:
Wiesz twoja wypowiedź świadczy o twojej bezmyślności dalszy komentarz sobie podaruję...Dżem to nie Doda nie musi ganiać za swymi Fanami,także nikt za Tobą nie będzie płakać...Wiesz praca nad albumem to nie tylko pisanie muzyki,idzie za tym jeszcze wiele innych istotnych procesów,by płyta miała ręce i nogi...Jeśli chciałbyś wiedzieć zespół nie jednokrotnie stawał do zamiaru nagrania albumu,jednak przeciwności losu,niestety opóźnił ten zamiar(więcej szczegółów można przeczytać "Balladzie o dziwnym Zespole" Gorąco Polecam :) )

Wróć do „Twórczość”