Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: Maciek Balcar

Postautor: Armin » ndz paź 17, 2010 7:11 pm

rzexnia pisze: jeszcze nie widziałem Maćka z gitarą elektryczną,z akustykiem owszem ale z takim wiosłem jeszcze nie było mi dane

to zobacz teledysk do "Komu bije" :P
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz paź 17, 2010 7:27 pm

piosenkę znam, teledysku nie widziałem więc biję się w pierś;p co nie zmienia faktu,że mi Maciek bardziej kojarzy się z tamburynem lub zwisającym kablem w dłoni jak przystało na wokalistę;)
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 17, 2010 7:31 pm

rzexnia pisze:piosenkę znam, teledysku nie widziałem więc biję się w pierś;p co nie zmienia faktu,że mi Maciek bardziej kojarzy się z tamburynem lub zwisającym kablem w dłoni jak przystało na wokalistę;)

cóż, ów wokalista, absolwent szkoły muzycznej, potrafi grać nie tylko na gitarze ale i na pianinie ... i pewnie jeszcze na kilku innych instrumentach...
nie wiem co w tym (tej gitarze) dziwnego ...
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » ndz paź 17, 2010 8:08 pm

nic dziwnego;p mówię tylko z jakimi atrybutami mnie się osobiście Maciek kojarzy;)
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 17, 2010 8:56 pm

A zdjęcie okładkowe to to samo, które promuje Ostrów.
http://ostrow-wielkopolski.info/2010/03 ... u-mieszka/
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » pn paź 18, 2010 8:44 am

Zdjęcie świetne, zresztą jak cała sesja z której pochodzi ta fota - gratulacje dla Jarka!
Na tym co stoi pod ścianą, faktycznie ma trochę dziwną minę. A jeśli chodzi o gitarkę elektryczną, to można go było z nią zobaczyć na Thanks Jimi Festival.
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Gość

Postautor: Gość » pn paź 18, 2010 7:11 pm

No to Maciej w innej - kolejnej teatralnej wersji :)

za http://www.kongresowa.pl/impreza,30_12_ ... opera.html

KRZYŻACY - Rock Opera

PREMIERA - 30 grudnia 2010, godzina 20.00, Warszawa, Sala Kongresowa

w rolach głównych między innymi:
Artur Gadowski /IRA/ - krół Jagiełło
Maciej Balcar /Dżem/ - Jurand ze Spychowa
Paweł Kukiz/Piersi/ - Konrad von Jungingen
Maciej Silski - Zbyszko z Bogdańca

ceny biletów powalają z nóg :wink:
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » pn paź 18, 2010 7:31 pm

powalają z nóg, ale widać że przedsięwzięcie naprawdę ambitno-profesjonalne więc mogą sobie tyle życzyć. Ciekawe co na to starzy zasiedziali krytycy;p mogą to odebrać jako czyn haniebny na perle polskiej literatury :lol:
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » wt paź 19, 2010 6:28 pm

Ale super! Nie, na pewno tego nie nie objadą krytycy, myślę że zrobią to porządnie...chociaż zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodoba. Ale ogólnie pomysł fajny, ciekawa jestem realizacji, w końcu Krzyżacy średnio nadają się na scenę, w końcu tam miejsce ciągle się zmienia...a muzyka? to będzie świetne, czuję to :P chociaż temat niewdzięczny, dla mnie to najgorsza książka jaką czytałam. Zwłaszcza rozwaliło mnie to, że np. trzy rozdziały były o trefieniu włosów Zbyszka...

Pragnę zauważyć, że Maciek dostał najtrudniejszą pod względem teatralnym rolę - Juranda ze Spychowa. Najpierw zły, walczący z Krzyżakami, później zrozpaczony po stracie Danusi ale nadal wściekły, później wydłubują mu oczy, ucinają język i się zmienia tak w skrócie...i on musi przekazać emocje, które najtrudniej przekazać...więc życzę mu powodzenia :wink: i mam nadzieję że kiedyś to zobaczę :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw paź 21, 2010 11:44 am

A powiedzcie mi, Maciek ma coś z oczami? Jaskra? Bo prawie zawsze nosi pomarańczowe, albo żółte okulary... Nie wiem czy to taki styl, czy może coś innego. Zawsze mnie to interesowało :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » czw paź 21, 2010 12:06 pm

no chyba to jaskra będzie,albo jakieś początki, niejaki Edgar Davids też grał w pomarańczowych okularach,ze względu właśnie na jaskrę...
boston

Postautor: boston » czw paź 21, 2010 1:15 pm

Nie, no dajcie spokój :?
Jaskra to bardzo poważna choroba oczu mogąca doprowadzić do ślepoty!! Tfu, tfu.... Mam nadzieję, że to jest po prostu jakaś mniej poważna wada wzroku i Maciek na pewno to kontroluje.
michalz

Postautor: michalz » czw paź 21, 2010 1:31 pm

Co się interesujecie takimi rzeczami może maciek obrał sobie taki styl sceniczny i mu odpowiada no ludzie dajcie spokój naprawdę.A tak w ogóle to jest to jego prywatna sprawa i nam fanom nic to tego.
Peace&Love
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw paź 21, 2010 1:38 pm

ale ploty siejecie :P Maciek nie ma żadnej jaskry ani zaĆmy(barowej?)..:P

Wróć do „Muzycy”