Przyszłe spotkania OFC - dyskusja

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
patpul

Przyszłe spotkania OFC - dyskusja

Postautor: patpul » pn lis 01, 2010 1:27 am

Ziemniaq pisze:To może po prostu zorganizuj takie spotkanie zamiast tylko gadać i kogoś obrażać?

smar666 pisze:Krzyki, wrzaski i zero konkretów...nic nowego. Jakich inicjatywach, jakie olewanie? Ziemniaq chyba wystarczająco skomentował twój wpis.

Ach! Jaka krotka pamiec... Szanowni wielmozowie nie pamietaja moich prosb?
Przypomne jedynie, ze nie kontestowalem, a takze aktywnie staralem sie uczstniczyc w okolodzemowym zyciu. Przyklad? Prosze: http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/forum/viewtopic.php?f=22&t=2924.
Niestety, mimo prob rozmow z Wielmoznym Prezesem (o Tobie - w przeciwienstwie do Ciebie wielka litera - Slawku, nie wspominam, bo od dawna skonczyla sie mozliwosc jakiejkolwiek dyskusji, niestety), wszystko bralo w leb. (Wiem, ze Slaska daleko jest wszedzie...). Mimo ze na kolejny rok mialem zaklepane dwie kapele, lokal i ludzi, ktorzy mniej lub bardziej byli zwiazani z Dzemem, zobaczylem 'wala' przed swa twarza, a nie wyciagnieta reke do wspolpracy. Wiec, uprzejmie prosze, skonczcie, bo srednio to z Waszej strony wyglada, Szanowny Zarzadzie...
Udanej zabawy i bez odbioru.

BTW. I jeszcze tylko niesmialo wspomne wroclawski zlot i to, co przed nim proponowalem. Ale moja owczesna sugestia, zwiazana z korzysciami zwiazanymi z powolaniem stowarzyszenia, zostala zlana i wysmiana.

Gorace pozdrowienia.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Re: [05.11.2010] "Spotkanie z Muzą"

Postautor: borszysz » pn lis 01, 2010 7:22 am

Patpul!;) Wszystko jest fantastycznie, kłaniamy się w pas, biczujemy i tym podobne, ale cokolwiek zrobić w ramach stowarzyszenia w sierpniu 2009 roku z naszą pomocą troszkę nie bardzo dałoby radę, gdyż powstaliśmy w styczniu 2010 roku, a aktywnie działać zaczeliśmy od marca/kwietnia 2010 i wybacz o Panie, że pierwszą naszą czynnością nie było wykonanie telefonu do Twojej cudownej osoby, gdyż na początek sami musieliśmy się ze sobą podocierać- stąd głównie działania na południu kraju. Opracować jakiś system pracy, który udało się wyklarować i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że w przyszłym roku Skazani ruszą w Polskę.
Tymczasem temat należy wyczyścić, posty niedotyczące spotkania w Len Arte przenieśc w inne miejsce i niecierpliwie czekać na piątek, by w miły towarzystwie "Muzy" posłuchać. Co i ja niniejszym czynię.
Pozdrawiam
Wojciech "Borszysz" Mirek
Pozdrawiam!

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
boston

Postautor: boston » pn lis 01, 2010 8:37 am

Patryku, kurczę, dopiero jak zamieściłeś linka i przeczytałam co napisałeś, to skręciło mnie ze złości na siebie, że jednak nie przejechałam się do Olsztyna :?
Następnym razem takiego błędu już nie zrobię.
borszysz pisze:Tymczasem temat należy wyczyścić, posty niedotyczące spotkania w Len Arte przenieśc w inne miejsce i niecierpliwie czekać na piątek, by w miły towarzystwie "Muzy" posłuchać. Co i ja niniejszym czynię.

Oczywiście masz rację: najlepiej niewygodne tematy "posprzątać", pominąć uwagi pełnoprawnych uczestników forum i mile spędzić czas w swoim gronie.
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn lis 01, 2010 8:51 am

Droga Ewo, przeczytaj jeszcze raz mój post powyżej. Jak widać, nie napisałem, żeby wasze sugestie zamieść pod dywan i cieszyć się z dobrze wykonanego zadania, tylko przenieść w miejsce do tego przeznaczone, czyli do tematu poświęconemu problemom i sugestiom składanym w wątkach dyskusyjnych. Takich tematów jest kilka, więc jest gdzie to przenieść i tam kontynuować dyskusję, oczywiście na sensowne argumenty. Tutaj robimy niepotrzebne zamieszanie w temacie prapremiery nowej płyty Dżemowej. Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam!

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
smar666

Re: Przyszłe spotkania OFC - dyskusja

Postautor: smar666 » pn lis 01, 2010 10:12 am

Patpul nie wiem skąd takie u Ciebie pretensje do nas. W kwestii sprostowania. Wyciągasz jakieś zaszłości i punktujesz nas za 'winy', które nie są naszymi 'winami'. Propozycja ze spotkania we Wrocławiu ? Chłopie, a kto wtedy organizował zloty i był odpowiedzialny za Fan Club ? No chyba nie my.

Piszesz o spotkaniu w sierpniu zeszłego roku. Znowu my jesteśmy winni ? A może cały Fan Club skoro nikt nie odpowiedział na twoją propozycję. Do stowarzyszenia pretensji nie miej bo wtedy nie istniało. Co do 'zaklepanych dwóch kapel i knajpy' - wybacz ale nic o tym nie wiem. Ze mną o tym nie rozmawiałeś.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu

Wróć do „Spotkania”