Biała i czarna legenda Ryszarda Riedla

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

tete

Postautor: tete » czw lis 22, 2007 7:55 pm

Szanowna Kaczko. najpierw przeczytaj, a potem sie zgadzaj ze mna lub nie. W przeciwnym razie to tylko sciema. Pozdrowionka :P
Gość

Postautor: Gość » czw lis 22, 2007 7:57 pm

no to przepraszam oczywiscie jak cos Was urazilo i nie bede tutaj wypowiadal sie bez uprzedniego zapoznania sie z trescia.
Dziekuje Ci Maciejko za uswiadomienie.
p.s. jak by cos to Drogi nie Droga :P
tete

Postautor: tete » czw lis 22, 2007 8:02 pm

Nic mnie nie uraziło, to ja bardzo Cie przepraszam za niewłaściwy zwrot :oops: Jak przeczytasz ksiażeczke - chętnie o niej z Toba pogadam :)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 22, 2007 8:05 pm

nic sie nie stalo oczywiscie przyzwyczailem sie do zmieniania plci :P zreszta jak mnie widza ludzie w rozpuszczonych wlosach tez sie czasem myla :P
Ale tak dokladniej to zobaczylem u Maciejki "droga Kaczko" a nie u Ciebie :D Ale nic sie nie stalo oczywiscie :D
Gość

Postautor: Gość » czw lis 22, 2007 8:46 pm

Byłem na spotkaniu w tyskim muzem. Muszę przyznać, ze było ciekawie...szczególnie ostatnie wystąpienie Pudla:).
Czytając Wasze wypowiedzi mam wrażenie, że część opinii bazuje na zasłyszanych sądach. Ludzie..przeczytajcie a potem wystawcie recenzję!
Ja po przeczytaniu książki, znalazłem odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące legendy, choć nie ma ich napisanych wprost.
Zresztą ta dyskusja to właśnie przykład na to, jak się ją tworzy:)
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » czw lis 22, 2007 8:50 pm

no przepraszam Cie bardzo Onir ale bede bronil niektorych bo np rozmawialem na ten temat z Tete i wiem ze Ona przeczytala ksiazke na pewno i napewno wiekszosc ludzi takze i Oni wystawiaja swoje opinie na temat tej ksiazki i pewnie nie zmienia. Jesli uda mi sie dorwac ta ksiazke i przeczytam jak mi sie uda dorwac oczywsicie to sie wypowiem juz po przeczytaniu a nie przed.
Awatar użytkownika
olusia11

Postautor: olusia11 » sob lis 24, 2007 4:32 pm

Książka bardzo ciekawa i wg mnie dużo "wnosi" :D Zachęcam do lektury bo warto :D
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 3:10 pm

Na dniach w tyskim wydaniu Dziennika Zachodniego ukaże się artykuł/recenzja autorstwa pani Jolanty Pierończyk odnośnie spotkania z Edytą Kaszycą w tyskim Browarze

E D I T
http://img111.imagevenue.com/img.php?im ... _775lo.jpg

Artykuł nt spotkania z Edytą, który ukazał się w dzisiejszym tyskim Echu.
Pytanie odnośnie własnego wkładu w odkrywanie czarnej legendy Ryśka zadała p. Jolanta Pierończyk, odnośnie reakcji na książkę - ktoś z publiki. Pudel też miał swoje 5 minut :wink:

z internetowej strony Echa
http://www.tygodnikecho.pl/mambo/index. ... &Itemid=52
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2007 4:06 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 3:34 pm

o dziekujemy Maciejka za ten artykul :D
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 4:35 pm

kaczka jest mezczyzna :?: :P no patrz caly czas myslalam ze pisze z chlopakiem :D :D przepraszam ze nie na temat :)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 4:36 pm

:shock: czemu Cie zadziwilo i o co w tym poscie Ryska chodzi :?:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 10:03 pm

to przez pseudonim.jest mylacy.a w ostatnim poscie przejezyczylam sie.codzilo o to ze nie wiedzialam ze pisze z dziewczyna a nie z chlopakiem tak jak napisalam w poprzednim poscie.zreszta nieitotne :)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 28, 2007 10:09 pm

ale dobrze mowisz piszesz z chlopakiem nie z dziewczyna moze inaczej kumple na mnie wolaja Kaczus juz od hmmmm 11 lat gdzies tak jakos. Wiec ja sobie zrobilem Kaczka bo tak mi sie podoba a cyferki to taki spontan przewaznie bez jedynki mialo byc ale jedynka jest bo juz ktos kiedys mial bez na tlenie i tak zostalo poprostu a czasem dwie sa jesli zapomne hasla i nowe zaloze albo juz bylo zajete z jedna :P Ja juz sie pogubilem w ostatnim Twoim poscie tak prawde mowiac :P
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr lis 28, 2007 10:12 pm

kaczka6661 pisze:ale dobrze mowisz piszesz z chlopakiem nie z dziewczyna moze inaczej kumple na mnie wolaja Kaczus juz od hmmmm 11 lat gdzies tak jakos. Wiec ja sobie zrobilem Kaczka bo tak mi sie podoba a cyferki to taki spontan przewaznie bez jedynki mialo byc ale jedynka jest bo juz ktos kiedys mial bez na tlenie i tak zostalo poprostu a czasem dwie sa jesli zapomne hasla i nowe zaloze albo juz bylo zajete z jedna :P Ja juz sie pogubilem w ostatnim Twoim poscie tak prawde mowiac :P
a ja w Twoim, ale to Off Top wiec juz milcze :P
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr lis 28, 2007 10:30 pm

nie martw sie Adi bo ja juz caBkiem sie pogubilam he w tym dziale
moze ktos jakas mape narysuje?

Wróć do „zespół DŻEM”