Marzenie?!:)

Wasze propozycje i opinie dotyczące strony

Moderatorzy: Piotrek, Radek

takaajedna

Marzenie?!:)

Postautor: takaajedna » ndz wrz 18, 2011 2:57 pm

Hey;)

Tak sobie myślę,od paru tygodniu,o moim malutkim marzeniu,i bardzo bym chciała,by ono się spełniło,tylko jeszcze nie wiem jak:( Może ktoś z Was by miał jakiś extra pomysł.;)
Moim marzeniem jest zagrać z zespolem Dżem koncert,chociaż jeden! lub przynjamniej na ich koncercie zagrać jedną piosenkę z nimi! Jak myślicie jest to realistyczne?!:)
DonMateo1990

Re: Marzenie?!:)

Postautor: DonMateo1990 » ndz wrz 18, 2011 3:33 pm

Trzeba było iść na casting do szansy na sukces ;D odnośnie twojego marzenia, to pamiętaj, że wszystko w życiu się może zdarzyć ;) Trzeba tylko dążyć wytrwale do celu. Pamiętaj, że ''chcieć znaczy móc'' - to chyba znasz. Pozdrawiam! ;)
Iwcia516

Postautor: Iwcia516 » wt paź 04, 2011 12:43 pm

Moim marzeniem jest być na koncercie Dżemu z udziałem Ryśka Riedla ale za późno:(
Maciek dostarcza równie wiele emocji więc też się cieszę:)
remek12

Postautor: remek12 » wt paź 04, 2011 10:24 pm

takaajedna pisze:Hey;)

Tak sobie myślę,od paru tygodniu,o moim malutkim marzeniu,i bardzo bym chciała,by ono się spełniło,tylko jeszcze nie wiem jak:( Może ktoś z Was by miał jakiś extra pomysł.;)
Moim marzeniem jest zagrać z zespolem Dżem koncert,chociaż jeden! lub przynjamniej na ich koncercie zagrać jedną piosenkę z nimi! Jak myślicie jest to realistyczne?!:)

Widzialem filmik na yt jak koles spiewal z Dżemem (z mackiem juz) naiwne pytania, pomyslaem ze to byl jakis facet z widowni i dalej tak sadze, lecz to sa tylko przypuszczenia.

Moje marzenie? hmm z takich mniej osobistych to grac przynajmniej w II lidze na libero, a co do Dzemu to wygrac w totka i zaplacic im za kioncert u mnie w pokoju ;)
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr paź 05, 2011 5:27 pm

remek12 pisze:

Widzialem filmik na yt jak koles spiewal z Dżemem (z mackiem juz) naiwne pytania, pomyslaem ze to byl jakis facet z widowni i dalej tak sadze, lecz to sa tylko przypuszczenia.

Pewnie mówisz o wykonaniu Listu do M. z Darkiem Tabiśiem(nie wiem czy dobrze odmieniłem nazwisko). Jeżeli mówisz o tym, to jest to człowiek niewidomy, który poświęca się bardzo muzyce, brał udział w konkursach, myślę, że dlatego zaśpiewał z Dżemem. Zresztą jak swego czasu Magda Welc, tylko że z nią grali tylko w studiu o ile się nie mylę.

Jak coś pokręciłem to poprawcie i przepraszam.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Karolu

Postautor: Karolu » śr paź 05, 2011 7:34 pm

A mi się marzy, że Panowie 22.10 br w Gdańsku zagrają jakichś utwór z urodzinową dedykacją dla mnie :mrgreen:
remek12

Postautor: remek12 » śr paź 05, 2011 9:44 pm

ArekJ pisze:
remek12 pisze:

Pewnie mówisz o wykonaniu Listu do M. z Darkiem Tabiśiem(nie wiem czy dobrze odmieniłem nazwisko). Jeżeli mówisz o tym, to jest to człowiek niewidomy, który poświęca się bardzo muzyce, brał udział w konkursach, myślę, że dlatego zaśpiewał z Dżemem. Zresztą jak swego czasu Magda Welc, tylko że z nią grali tylko w studiu o ile się nie mylę.

Wiesz co, na 100% byly to naiwne pytania, nie mam zielonego pojecia kto to byl..
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw paź 06, 2011 2:08 pm

remek12 pisze:
ArekJm pisze:
remek12 pisze:Pewnie mówisz o wykonaniu Listu do M. z Darkiem Tabiśiem(nie wiem czy dobrze odmieniłem nazwisko). Jeżeli mówisz o tym, to jest to człowiek niewidomy, który poświęca się bardzo muzyce, brał udział w konkursach, myślę, że dlatego zaśpiewał z Dżemem. Zresztą jak swego czasu Magda Welc, tylko że z nią grali tylko w studiu o ile się nie mylę.

Wiesz co, na 100% byly to naiwne pytania, nie mam zielonego pojecia kto to byl..

Oj, nie zauważyłem wcześniej, że o Naiwnych Pytaniach mówisz... A Bastek to nie był? :D Bo na YT jest nagranie Naiwnych pyta z Bastkiem("20 lat wolności"). W sumie to nie jedno, ale to chyba najłatwiej znaleźć.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
remek12

Postautor: remek12 » czw paź 06, 2011 9:31 pm

nie no az takim idiota nie jestem zeby pomylic bastka xD Zeby byc pewnym to sprawdzilem to.. To byl jakis koncert tez na otwartym powietrzu tylko nie mam zielonego pojecia kto to byll...

Ktos z innych forumowiczow moze wie??
Awatar użytkownika
Asia2606

Postautor: Asia2606 » wt paź 11, 2011 12:11 pm

Na scenie razem z Dżem spiewał Dawid Kozlowski w Sosnowcu w kwietniu 2010r
Brał gościnnie udział w "Szansie na sukces"w marcu w jednej z szkół w Sosnowcu,parę linków
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... c1b91a12e9
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 8b1cdd8907
Z tego tytułu miał okazję zaśpiewać z Maćkiem na pewno dla niego ogromne wyróżnienie:):):)
http://www.youtube.com/watch?v=-bU85Et-Jjk
Teraz Dawid ma śpiewa w Kapeli "Owce" pisze teksty,komponuje muzykę .
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » ndz paź 16, 2011 7:02 pm

Moim marzeniem które wiem, że nie ma szans na realizacje jest to by zespół Dżem stworzył piosenkę z moim tekstem :) Takie moje marzenie, nie do spełnienia :) ale pomarzyć mogę:) a tak na marginesie np taki tekst...dzisiaj napisałem :) chociaż pewnie znalazłbym takie które bardziej bym chciał by Maciek zaśpiewał :) no cóż mam nadzieje , że nie pogniewacie się za to moje marzenie:)

Już nie wierzę
w to co widzę
każdy mój gest
każde słowo
nie ma już sił
tylko kto
pokaże mi jak
tylko kto wie
jak wydostać się stąd
i żyć tak
jak chciałbym ja
jak chciałbym ja

Miłość od rana
czas zatrzymał się
nadzieja wypełnia cień
który starszy mnie
już wszystko jest na sto
czuję, że uciekłem stąd

Już nie wierzę
że coś zmieni się
choć mam w głowie to coś
co zawsze będę już miał
że miłość wyleczy każdego
wyleczy mnie też
może jeszcze kiedyś
pokochasz mnie
może jeszcze kiedyś
ty i ja to nie będzie sen

Miłość od rana
czas zatrzymał się
nadzieja wypełnia cień
który starszy mnie
już wszystko jest na sto
czuję, że uciekłem stąd
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » wt lis 01, 2011 6:38 pm

Hell'o,Kaaaamil.Trzymam kciuki za twoje marzenie,podobal mi sie tekst ktory napisales do Letni spacer z agnieszka.Ps.Jak zakączył się pomysl twojego tatuażu.Pozdrawiam ciepło,B.A.666.

Wróć do „Pomysły/Opinie”