OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
//MULTIMEDIA

Zachęcamy bardzo serdecznie do przesyłania Waszych prywatnych fotek w jakikolwiek sposób związanych z Dżemem, które chcielibyście zaprezentować na łamach naszej strony. Liczymy, że będą to pojedyncze, ciekawe fotografie własnego autorstwa przedstawiające w szczególności Was samych.

Jeśli zajmujesz się fotografią koncertową i chciałabyś/chciałbyś zobaczyć swoje "dżemowe" zdjęcia wśród naszych oficjalnych galerii skontaktuj się z nami pod adresem: webmaster@dzem.com.pl

PS 1. Jednocześnie możesz przesłać max. 5 zdjęć, każde wielkości do 20 MB.
PS 2. Każde zdjęcie przed publikacją będzie musiało uzyskać akceptację moderatora pod kątem jakościowym, merytorycznym oraz formalnym.
PS 3. Przesyłając zdjęcie wyrażasz zgodę na jego publikację na naszych stronach. Każde przesłane zdjęcie/pakiet zdjęć wymaga podania imienia/nazwiska/pseudonimu autora, który będzie wyświetlany publicznie, a także prawdziwego adresu kontaktowego e-mail, który będzie dostępny wyłącznie dla administratora i może zostać wykorzystany w celu weryfikacji formalnej zdjęcia.

autor:
email:
Przysługują mi prawa: dostępu, sprostowania, usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, wycofania zgody, przeniesienia danych, prawo sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami zawartymi w dokumencie Ochrona danych osobowych - RODO. Administratorem danych jest "Dżem" S.C. L. Martinek i Wspólnicy, Sinkiewicza 45/6, 40-039 Katowice.