OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
//AKTUALNOŚCI

[SnB]:: Zagrajmy wspólnie DŻEM

2017-04-24 14:01:21

Skazani na bluesa

"Zagracie coś Dżemu?"- Na to pytanie odpowiedział chyba każdy młody zespół w tym kraju. I w zasadzie nie ma w tym nic strasznego - wszak numery naszej ulubionej kapeli są często podstawą do dalszej nauki gry na instrumentach, a słynną "Whisky" każdy ograł już na miliony sposobów.

I właśnie o to chodzi w nowej akcji Oficjalnego Fanclubu zespołu Dżem „Skazani na Bluesa” i firmy „PRS Guitars”. O zagranie swojej wersji, wybranej przez siebie DŻEMowej piosenki i przesłanie jej nam, a Jury złożone z muzyków zespołu Dżem, przedstawicieli „Skazanych na Bluesa” oraz przedstawicieli firmy „PRS Guitars” wybierze laureatów, którzy będą mogli zagrać na jednej scenie z DŻEMem. Przy czym co ważne- stwierdzenie "zagrać na jednej scenie z Dżemem" znaczy, że laureat zagra nie przed, nie po, ale razem z Dżemem swój wybrany numer!

Dodatkową zachętą do udziału w konkursie jest nagroda w postaci bonu na zakupy w sklepie muzycznym firmy Fx Music - www.fxmusic.com.pl o wartości 2000zł netto.

Co trzeba zrobić? Proste- wypełnijcie specjalny formularz dostępy tutaj i do dzieła! Na przesłanie utworów dajemy wam cały rok. Czas start!

Po szczegóły zapraszamy do regulaminu, a tymczasem strójcie swoje instrumenty i ćwiczcie. Nagrody czekają!:)

P.S.

Nad przygotowaniem akcji „Zagrajmy wspólnie DŻEM” oraz prawidłowym jej przebiegiem czuwa zaprzyjaźniona z Fan Clubem „Kancelaria Radców Prawnych Drząszcz, Giersz, Magaczewski sp.p.” - www.euroius.pl