OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
//AKTUALNOŚCI

[SnB]:: Wielki Turniej Improwizacji Muzycznej

2024-06-20 21:24:11

Skazani na bluesaKonkursy muzyczne to jest coś co bardzo lubimy, zwłaszcza konkursy, w których można wygrać fantastyczną gitarę PRS podpisaną przez muzyków naszego ulubionego zespołu DŻEM. Konkurs organizowany jest przez: Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club Zespołu DŻEM "Skazani na Bluesa", oraz firmę: FX-Music Group Filipowicz sp.j www.fxmusic.com.pl, która jest fundatorem nagrody w konkursie.

Na czym polega konkurs?

  • do podkładu inspirowanego Dżemowym "Mamy forsę, mamy czas” (do pobrania: www.fxmusic.com.pl/pol_m_Konkurs-827.html ) dograj swoją improwizację. Możesz zagrać na dowolnym instrumencie.
  • Gotowy mix (samo audio w formacie *.mp3) wyślij na e-mail: konkurs@fxmusic.pl
  • Posłuchaj tego co przesłali nam inni uczestniczy konkursu i cierpliwie czekaj na wyniki. Nagrań konkursowych będzie można posłuchać w serwisie YouTube na kanale FX Music Group (https://www.youtube.com/@fx_music_group )
  • Zgłoszenia można przesyłać do 31 grudnia 2024
  • Wyboru laureata konkursu dokonuje jury kwalifikujące.

Wszystkie aktualne informacje konkursowe będą podane na stronach internetowych i Facebooku organizatorów konkursu.

Turniejowy podkład został nagrany przez laureata naszego konkursu muzycznego „Zagrajmy wspólnie DŻEM”  Wojtka Gruszczyńskiego ( www.facebook.com/gruszczynski.wojtek ).

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Nad przygotowaniem akcji „WIELKI TURNIEJ IMPROWIZACJI MUZYCZNEJ” oraz prawidłowym jej przebiegiem czuwa zaprzyjaźniona z Fan Clubem kancelaria: KTW.Legal www.ktw.legal.

Zapraszamy do wspólnej zabawy powodzenia!!!