8.11.2006 - Katowice Załęże

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn lis 06, 2006 2:35 pm

Kwinto2 pisze:(..)koncert jak stwierdził Adam półakustyczny cokolwiek to znaczy
czyli sa szanse ze uslyszymy Detox :twisted: ,bo chlopaki ostanio grywaja go tylko na akustykach, niestety... ;)
a co do 5zl... nadal potwierdzam swoja obecnosc w Tawernie - mimo tak drogich biletow :P
i podtrzymuje moja prosbe o Boczny wiatr ( ale to juz w czesci elektrycznej koncertu :P )

cya i do srody
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » pn lis 06, 2006 3:32 pm

Kwinto2 pisze:( byłem na odsłonięciu tablicy w Chorzowie uroczystośc dość fajnie zorganizowana tylko ta pogoda)

hmmm jeżeli Ty to nazywasz dobrą organizacją no to ja jestem lwe z krainy niedźwiedzi...znaczy nie mówie że było całkowicie ble ale nie było dokońca fajnie... :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn lis 06, 2006 3:46 pm

Adi pisze:czyli sa szanse ze uslyszymy Detox :twisted: ,bo chlopaki ostanio grywaja go tylko na akustykach, niestety... ;)

no przeciez Maciek nie moze zaspiewac "Detoxu", bo on nie przeżywa(ł) tego wszystkiego...(nie moje slowa...ja tylko cytuje)
szymaniuk pisze:
Kwinto2 pisze:( byłem na odsłonięciu tablicy w Chorzowie uroczystośc dość fajnie zorganizowana tylko ta pogoda)

hmmm jeżeli Ty to nazywasz dobrą organizacją no to ja jestem lwe z krainy niedźwiedzi...znaczy nie mówie że było całkowicie ble ale nie było dokońca fajnie... :wink:

mysle ze dalsza dyskusja na temat tablicy, powinna przebiegac w tym temacie-> http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/foru ... 98&start=0 ;)
cya i do srody

baaaay do środy :D:)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn lis 06, 2006 5:47 pm

w poprzednim poscie zle zinterpetowalem slowo polakustyczny :P wiec jeszcze raz :P jesli koncert bedzie polakustyczny tzn ze, Panowie A.O , J.S , Z.Sz ( ;) ) zagraja na akustykach, a B.O i J.B z pradem ? Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi, najlepiej ktos to wie wiecej ( Piotrek ? :> ).
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn lis 06, 2006 6:06 pm

Adi pisze:w poprzednim poscie zle zinterpetowalem slowo polakustyczny :P wiec jeszcze raz :P jesli koncert bedzie polakustyczny tzn ze, Panowie A.O , J.S , Z.Sz ( ;) ) zagraja na akustykach, a B.O i J.B z pradem ? Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi, najlepiej ktos to wie wiecej ( Piotrek ? :> ).

moim zdaniem oznacza to ze czesc kawalkow bedzie eletkryczna a czesc akustyczna.
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » pn lis 06, 2006 7:10 pm

hmmm a mam takie pytanko...oprócz tego że idziecie do Tawerny o 15.30 na która nie mam szans się załapać kończąc lekcje o 16...bedzie ktoś może jechać komunikacją miejską zebym mogła się zabrać bo tak jakby nie mam zielonego pojęcia gdzie to jest ...
pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » pn lis 06, 2006 7:16 pm

no przeciez Maciek nie moze zaspiewac "Detoxu", bo on nie przeżywa(ł) tego wszystkiego...

Jak dla mnie naciągane...
Gość

Postautor: Gość » pn lis 06, 2006 10:18 pm

przemo12 pisze: mi sie marzy Czarny Chleb

Oczywiście chodzi z wersją Zbyszek Dżem session l'printempe night? :wink:
Annuszka pisze:"Najemnik cz.1i2"

Nie obraziłbym się jeśli także o mnie chodzi :D A mnie się wydaje, że sobie możemy i tak popisać a Dżemowcy zagrają to co zagrają.Ja również się pojawię na tym koncercie(of korz z siostrą Magdaleną jadę).
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pn lis 06, 2006 10:42 pm

Armin pisze:A czy ktoś z Was się orientuje jak tam przedstawia się sprawa z parkingiem w pobliżu?

No właśnie. Też bym prosił o info.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 07, 2006 9:22 am

Benson pisze:
Armin pisze:A czy ktoś z Was się orientuje jak tam przedstawia się sprawa z parkingiem w pobliżu?

No właśnie. Też bym prosił o info.

No właśnie.. ponawiam pytanie :wink:

Poza tym..dzisiaj w Dzienniku Zachodnim przeczytałem, że koncert odbędzie się o godz. 19:00 .. więc jak jest w końcu? :roll:
Gość

Postautor: Gość » wt lis 07, 2006 9:54 am

Armin pisze:(...)Poza tym..dzisiaj w Dzienniku Zachodnim przeczytałem, że koncert odbędzie się o godz. 19:00 .. więc jak jest w końcu? :roll:

no ja znowu dzwoniłam do kosciola :P, zeby sie spytac o ktorej jest ten koncert....i co mi powiedzieli ?, ze o 18:00 :)
a gazety czasami kłamią :P.

do jutra :D
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » wt lis 07, 2006 12:19 pm

Ano.. do jutra :)
i wiadomo coś na temat parkingu..? Wogóle.. wyróżnia się to jakoś, żebyśmy trafili jadąc dwuśladem..?
Egotrans.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 07, 2006 2:11 pm

kwiatuszek pisze:
Armin pisze:(...)Poza tym..dzisiaj w Dzienniku Zachodnim przeczytałem, że koncert odbędzie się o godz. 19:00 .. więc jak jest w końcu?

no ja znowu dzwoniłam do kosciola :P, zeby sie spytac o ktorej jest ten koncert....i co mi powiedzieli ?, ze o 18:00 :)

do jutra :D

No też tak pomyślałem, po tym jak kiedyś podpisali zdjęcie "Marek Balcar, obecny wokalista Dżemu" :roll:

Dzięki Kwiatuszku za info.. :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt lis 07, 2006 2:33 pm

Armin pisze:
kwiatuszek pisze:
Armin pisze:(...)Poza tym..dzisiaj w Dzienniku Zachodnim przeczytałem, że koncert odbędzie się o godz. 19:00 .. więc jak jest w końcu?

No też tak pomyślałem, po tym jak kiedyś podpisali zdjęcie "Marek Balcar, obecny wokalista Dżemu" :roll:
Dzięki Kwiatuszku za info.. :wink:

haha Marek Balcar... :lol: , no to bedzie Maciek Piekarczyk :P, co za Ja :P

nie ma za co, na jutro 5zł...na wejściówke :P ...żartuje :).

ok juz nie off topuje...ajjjjjm sorry :D:).
Gość

Postautor: Gość » wt lis 07, 2006 4:19 pm

Mam pytanko:P gdzie ta tawerna jest bo niejestem z Katosów i niewiem
A w sumie tylko tak pytam z ciekawości bo dużo sie tu o niej mówi a ja nieletnie jesten:( i zapewnie napoju nie sprzedają:(
pozdrófka

Wróć do „Koncerty”