19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt sty 02, 2007 1:24 pm

http://www.teatr-rozrywki.pl/o_teatrze/ ... downi.html
tutaj macie plan widowni 8)
a ogólnie to na stronie teeatru w nagłówku mamy Maćka :D
Gość

Postautor: Gość » śr sty 03, 2007 9:34 pm

bileciki jeszcze sa dzis zakupilem za 35 i jeszcze jest jakas pula wiec kto ma ochote niech zamawia telefonicznie i do 19 mozna odbierac :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 09, 2007 6:16 pm

Dzisiaj byłem kupić bileciki i zostały już same końcówki,
za 50 zł są bilety na ostatni rząd i chyba jakieś pojedyńcze na wcześniejsze rzędy, podejrzewam że jest jeszcze kilka za 60 zł na rzędy 8,9

Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie :D
LoSeK

Postautor: LoSeK » wt sty 09, 2007 10:49 pm

Ciekawe, czy Dominik Koralewski znów będzie przygrywać w tym roku na harmonijce, tak jak to było rok temu :-) Pożyjemy, zobaczymy... :-)
Pozdrawiam!
Wojtek
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt sty 09, 2007 11:02 pm

LoSeK pisze:Ciekawe, czy Dominik Koralewski znów będzie przygrywać w tym roku na harmonijce, tak jak to było rok temu :-) Pożyjemy, zobaczymy... :-)

Lepiej nie. Chyba że ćwiczył.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » czw sty 11, 2007 9:11 pm

Mam pytanie do bywalców Teatru Rozrywki. Mam bilet w 1 rzędzie. Jak jest tam z widocznością? Typ w Biurze Obsługi Widza, zapewniał, że widać całą scenę "wgłąb", ale wiadomo jak to bywa. Więc... ?
Gość

Postautor: Gość » czw sty 11, 2007 9:20 pm

niestety ja jak bylem za pierwszym razem na JCS to nie zaduzo widzialem na bank nie obejmiesz na raz calej sceny optymalne miejsca to ok 4 -6 rzad :wink:
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw sty 11, 2007 11:22 pm

Benson pisze:Mam pytanie do bywalców Teatru Rozrywki. Mam bilet w 1 rzędzie. Jak jest tam z widocznością? Typ w Biurze Obsługi Widza, zapewniał, że widać całą scenę "wgłąb", ale wiadomo jak to bywa. Więc... ?

Jak obstawią Ci cały przód sceny odsłuchami, to życzę powodzenia :P Mój ulbiony rząd - 8 :-) W cenniku miejsca w 1 rzędzie są określane jako miejsca z "częściowo ograniczoną widocznością" :-)
Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » pt sty 12, 2007 9:21 pm

scena w Rozrywce nie jest wysoka - sięga mniej więcej do pasa, a wy chyba nie macie zamiaru siedziec w tym pierwszym rzędzie ... :?: :!: z balkonów też jest fajny widok 8)
Gość

Postautor: Gość » pt sty 19, 2007 8:10 am

jakoś tak wyszło, że się pojawie, razem z rodzicami. Skoro fundowali to jak mogłam się nie zgodzić? ;) Do zobaczenia na koncerciku ;)
Gość

...a czy są jeszcze bilety?????

Postautor: Gość » pt sty 19, 2007 9:03 am

...czy sa jeszcze bilety na ten koncercik....?????
Kfiato

Re: ...a czy są jeszcze bilety?????

Postautor: Kfiato » pt sty 19, 2007 1:35 pm

felek_bb pisze:...czy sa jeszcze bilety na ten koncercik....?????

z tego co wiem...JUZ NIE MA:(
kolega kupowal jakies 3 dni temu i mowil ze wzial ostatnie....:((
no ale reki a tym bardziej czego innego nie dam sobie uciac,,,:PP
Do zobaczyska w Mega...mam nadzieje ze zdaza z remontem...<trzyma kciuki>
Gość

Postautor: Gość » pt sty 19, 2007 6:45 pm

ja zamówiłam wczoraj, a moja mama do teatru dzwoniła przed dosłowną chwilką i pani powiedziałą jedynie, że zostały bilety za 50 zł, a tych za 35 zł już w ogóle nie ma. My dostaliśmy 20 rząd ;)
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 21, 2007 4:54 pm

ja też mam 20 rząd właściwie 6 miejsc zarezerwowanych. mam pytanie bo jak zaczną grać to nie wysiedzę chyba nie będziemy siedzieć sztywno? :P
Gość

Postautor: Gość » pn sty 22, 2007 10:14 am

jestem ciekawa jakie utwory chcielibyście najchętniej usłyszeć na koncercie ja czekam m.in. na "Niewinnych" "skazanego na bluesa" "Balladę o dziwnym malarzu" zresztą jak bym tak miała wymieniać to tenkoncert musiał by trwać ze 2 dni .

pozdrawiam!

Wróć do „Koncerty”