2 maja 2007 - Międzybórz

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt maja 08, 2007 10:11 pm

Pamietam jeszcze, ze grali :

Boczny wiatr
Whisky
Sen o Viktorii
Mala aleja roz
Gorszy dzien
Kapelusz
Paw
Kim jestem- jestem sobie
Mamy forse, mamy czas
Skazany na bluesa

Chyba jeszcze cos mi umknelo ;) koncert bardzo udany, wszyscy swietnie sie bawili, bardzo mila atmosfera :)
Gość

Postautor: Gość » pt maja 11, 2007 9:14 pm

A zdjecia Bena i Zbyszka? :D dobra juz nie bede taka wymagajaca ;) musze przyznac ze wszystkie zdjecia sa naprawde swietne, dzieki :) pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pt maja 11, 2007 9:40 pm

maciejka_jchs pisze:foty z koncertu

Fajne fotki, aleee... czy tylko mi się w pierwszej fotce wyświetlają jakieś dwie lasunie i w którejś jeszcze Sharon Stone :roll: :mrgreen: ?!
Gość

Postautor: Gość » pt maja 11, 2007 10:37 pm

lookrecja pisze:

Fajne fotki, aleee... czy tylko mi się w pierwszej fotce wyświetlają jakieś dwie lasunie i w którejś jeszcze Sharon Stone :roll: :mrgreen: ?!

Ja tu na zdjeciach widze tylko muzykow :D ciekawe ciekawe :D moze ja mam wersje ocenzurowana :P
Gość

Postautor: Gość » pt maja 11, 2007 11:25 pm

cieszę się, że foty się podobają 8). A zdjęć Maćka tyle, bo zwykle sie jakoś tak dziwnie składa, że wchodzi mi w kadr :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob maja 12, 2007 7:20 am

lookrecja pisze:

hahaha jak właczylem pierwszy raz pierwsze zdjecie mialem to samo :D ale jak wlaczylem 2 raz to samo to juz byl Macius :)

Pozdro
Gość

Postautor: Gość » sob maja 12, 2007 4:57 pm

maciejka_jchs pisze: A zdjęć Maćka tyle, bo zwykle sie jakoś tak dziwnie składa, że wchodzi mi w kadr :wink:

Ta, wchodzil w kadr,akurat,widac ze zdjecia robione na maksymalnym zoomie, wiec to raczej fotograf polowal na Macka a nie Maciek na obiektyw
Gość

Postautor: Gość » czw maja 17, 2007 5:57 pm

zawsze lubiłam Dżem słuchałam ich ale dzięki temu koncertowi ich pokochałam, bo tam byłam... dzięki im za to i fanom których było sporo... impreza była super :D

Wróć do „Koncerty”