05.12.2007, Kraków, Klub Rotunda, g. 21.00

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr lis 21, 2007 10:30 pm

i teraz bede troche wredna
kurcze przez cały czas myslałam, ze Ci z Uj nic tylko sie uczą
i czy oni wogole znajduja czas na jakies rozrywki ?

a to prosze bardzo
Gość

Postautor: Gość » śr lis 21, 2007 10:52 pm

Pozory mylą... ;)

Z tą nauką to tylko taki bajer - oni poznają dogłębnie nocne życie kulturalne miasta Krakowa.

Teraz kombinacja będzie, by wejść, ale może kontakt jakiś z kuzynką złapię i uda się załapać coś, gdzieś, jakoś na koncert.
Gość

Postautor: Gość » czw lis 22, 2007 9:49 am

No i pogrzebaliście moje nadzieje.Mam nieodparte wrażenie iż w tym roku już żadnego koncertu nie zobaczę.

A tak poza tym" UJ-ot sie uczy szalalalala A UJ-ot sie uczy szalalalala" prawie bluesowy szlagier ostatniej niedzieli;)
tete

Postautor: tete » czw lis 22, 2007 10:27 am

Nie przesadzajcie! Biednym, przeuczonym :lol: ujotowcom też sie coś od życia nalezy! To oznacza jednak że miałam dobre informacje. Pozdrawiam wszystkich (swoja drogą miło mnie zaskoczyło, że na mojej macierzystej uczelni jeszcze sa jacys normalni ludzie co sie pchaja na Dżem :wink:
Filipo

Postautor: Filipo » czw lis 22, 2007 11:35 am

Jaah pisze:...Organizatorem jest Samorząd Studencki UJ i ma prawo decydować o tym, dla kogo ten koncert będzie dostępny. Normalne. I ja nie widzę w tym nic dziwnego i złego ;)

a ja widze...

wrr moze sie wbije ;) mam paru znajomych na uj wiec jakos sie tam wcisne ;)

hej
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » czw lis 22, 2007 12:59 pm

Uj szaleje to ja moze sie tam na studia wybiore jak maja takie imprezki :twisted:

hm moze jednak nie ...
Gość

Postautor: Gość » pt lis 23, 2007 12:25 pm

mam pytanie:czy jest tu ktoś z UJ, kto mógłby powiedzieć jak można załatwić te bilety, bo chyba nie tylko UJ-otowcy moga wejść;)
tete

Postautor: tete » pt lis 23, 2007 2:42 pm

dziś o godz. 9.30 byłam w siedzibie Samorządu Studentów UJ. Dowiedziałam sie że: 1. wejściówki dla "ujotowców" będa rozprowadzane prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, dzwonic od poniedziałku i dowiadywac się. 2. Dla "pozaujotowów jest jedynie 200 wejściówek (tez za free!!!) ale powiedziano mi, że popyt jest ogromny i pewnie rozejda sie w godzinę. Nikt nie umiał mi jeszcze powiedziec kiedy ta godzina nastąpi. Gdzies tam wyżej podawałam juz numer do tego biura, mozna tez dzwonic przez centrale główna (12) 422 10 33 i prosic ten Samorzad. Pozdrawiam wszystkich dżemowo :)
tete

Postautor: tete » pt lis 23, 2007 3:18 pm

Zapomniałam - biuro Samorządu znajduje się w Collegum Novum, ul. Gołębia 24, od głównego wejścia na prawo, parter, wejście jak do placówki Banku BPH, a potem w dół po schodach do piwnicy. Nr pokoju 33 chociaz ten powinien byc na I pietrze. Jeszcze raz pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob lis 24, 2007 11:28 pm

Fajny prezencik dostajemy od naszej alma mater :lol:
wybiorę sie na początku tyg do novum po wejsciówki czy cos w tym stylu:)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 25, 2007 11:20 pm

dajcie znać co i gdzie jak już będą rozprowadzać te wejsciówki :)
tete

Postautor: tete » pn lis 26, 2007 11:53 am

Wiadomośc sprzed chwili - wejściówki bedą od środy 28 listopada. I jeszcze jedno: udało mi się zarezerwowac 5 wejściówek, które chętnie odstąpię tym, którzy chcieliby przyjechac spoza Krakowa a nie mogą byc w srode na UJ. Kontakt GG 11602836
Pozdrawiam wszystkich :D
Gość

Postautor: Gość » pn lis 26, 2007 12:19 pm

byl ktos moze na koncertach w Rotundzie?? interesuje mnie czy sa barierki przy scenie co wiaze sie z miejscem dla fotografow
Filipo

Postautor: Filipo » pn lis 26, 2007 2:46 pm

Cześć
przed chwilą byłem w samorządzie studenckim uj i powiedzieli mi ze nie ma czegos takiego jak wejsciowki. Po prostu kto pierwszy ten lepszy. Jesli zabraknie juz miejsc na sali to wpuszczac beda na dół gdzie bedzie cos w stylu telebimu. oczywiscie prawo wstepu beda mieli wyłącznie studenci uj (chyba ze nie bedzie tyle chetnych to beda wpuszczac innych).
Jako ze nie jestem z uj wstepu nie mam. ale... 8)
Zaoferowalem cos za cos ;) bede focil podczas tego koncertu i za to dostalem dwa zaproszenia ;)
Przemo- bedą barierki (a przynajmniej organizator bedzie sie o to staral). publiczność ma stać, a nie siedzieć.
a koncert ma być genialny ;)

pozdrawiam 8)
tete

Postautor: tete » pn lis 26, 2007 3:39 pm

No więc jednak dostałeś dwa zaproszenia. Czy wejściówki, czy zaproszenia -jak go zwał tak go zwał, ale o to chodzi.

Wróć do „Koncerty”