Teatr Rozrywki 19 marca 2008 2xDżem :)

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

LoSeK

Postautor: LoSeK » śr mar 12, 2008 3:54 pm

alice pisze:W sumie to bardzo dziwne, że są wejściówki :? Przecież nie można siedzieć na schodach a i kupić ich też normalnie nie można. Chyba że ma się jakieś wtyki :P

No wydaje mi się że wejściówki są tylko "po znajomości", bo w teatrze powiedziano mi, że żadnych wejściówek nie ma... :-)

Pozdrawiam i udanego koncertu życzę tym, którzy tam będą ;-)
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » wt mar 18, 2008 5:26 pm

Ja tak z ciekawości też poszłam się zapytać i otrzymałam taką sama odpowiedź :( W sumie co im szkodzi, przecież i tak wszystkich biletów nie sprzedali, więc za kilka wejściówek mogliby zapchać tę dziurę, skoro i tak "nikt" im tak drogich biletów nie kupi (pomijając osoby które stać).
A wejściówki po znajomości to dyskryminacja "zwykłych" ludzi :p

No cóż, pozostaje mi życzyć Wam wspaniałego koncertu. Zazdroszczę Wam świetnej zabawy jutro, ale cóż począć ;(
Awatar użytkownika
tadzikgorny

Postautor: tadzikgorny » śr mar 19, 2008 10:39 pm

Ci którzy nie byli, proszą o setlisty i relacje tych, którzy byli...
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw mar 20, 2008 12:09 am

Ci którzy nie byli, proszą o setlisty i relacje tych, którzy byli...

Setliste pozostawiam Maciejce bo dzielnie wszystko notowała,oba koncerty bardzo dobre,choć publiczność jak zwykle w tym teatrze jakaś drętwa bardzo .......chyba przez to że każdy ma swoje krzesełko tak to na ludzi działa.... siadają i słuchają żadnego szaleństwa.

ALE NAJWAŻNIEJSZA WIADOMOŚĆ JEST TAKA ...BENEK NAM ZDROWIEJE NA OBU KONCERYTACH ZAGRAŁ W BISACH ..... po koncercie chwilke z nim porozmawiałem wszystko jest OK
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 1:17 am

dzielna Maciejka dotarła do domu :wink:
Setlista ukształtowała się taka:

I set
- - 18.14 - -
Zielony Piotruś
Paw
Ćma Barowa
Kim jestem - jestem sobie
Abym mógł przed siebie iść
Kaczor
Naiwne pytania
2 * instrumental - Adaś vs Jurek - jak zwykle nie pamiętam tytułu, ale zdaje się, że to samo co jesienią
Do kołyski - w wykonaniu Maćka, Jaśka Borzuckiego i Jurka
Cała w trawie
Lunatycy
Diabelski żart
Mała aleja róż
Malowany ptak
- 19.48 -
Victoria - z udziałem Bena :wink:
Whisky
- 20.08 - Cegła
koniec pierwszego seta o 20.14

II set - 20.55
instrumental
2 piwa
Detox
Człowieku co się z tobą dzieje
W drodze
Kapelusz
Jesiony
2 * instrumental - Adaś vs Jurek - o ile mnie pamięc nie myli to samo co w pierwszym secie
Uśmiech śmierci
Harley
Gorszy dzień
Victoria
Czarny chleb
Autsajder
Wehikuł czasu
- 22.32 -
Cegła
Whisky

koniec o 22.50 - bez bisów, dzięki publiczności :?

Wrażenia dziś wieczorem :wink:
Dobranoc 8)

Ps to był ostatni koncert z udziałem Jaśka Frychela, Beno wraca :D
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 4:17 am

2 instrumentalne utwory ktorych Maciejka nie moze zapamietac to jedne z moich ulubionych : "Smiech czy łzy" oraz "Letni spacer z Agnieszka"

DOtarlem do Krakowa chociaz cala drogr stalem w pociagu przy drzwiach... oczywiscie jak to w naszym kraju, PKP nie domyslila sie zeby dodatkowe wagony doczepiac na dlugich trasach bo ludzie na swieta zjezdzaja ale.. czego tu oczekiwac. Wspolczucia tym ktorzy jechali z Wroclawia do Rzeszowa cala droge stojac miedzy wagonami, w korytarzach i kiblach...
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 7:09 am

Szczerze mówiąc setlista niezbyt oryginalna :? Przynajmniej nie jest mi aż tak bardzo przykro, że nie byłam na koncercie.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw mar 20, 2008 7:48 am

alice pisze:Szczerze mówiąc setlista niezbyt oryginalna :? Przynajmniej nie jest mi aż tak bardzo przykro, że nie byłam na koncercie.

a co mieli zagrac orla cien? a moze keine grenzen?
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 7:54 am

Np. Koszmarną noc, Obłudę, Wymarzony świat, W imię Ojca, Kiepską grę, Niewinnych, Blues Alabama, Zapal świeczkę.

Wiem, że nie można mieć wszystkiego, dlatego też bardzo się cieszę, że zaoszczędziłam kasę, bo teraz będę zbierać na kolejny koncert i miejmy nadzieję z trochę bardziej urozmaiconą setlistą :D

Zdjęcia z koncertu
:arrow: http://www.netfan.pl/modules.php?name=G ... iew&id=103
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw mar 20, 2008 8:18 am

alice pisze: Jak malowany ptak,

akurat ten jeden grali ....
co do reszty - oblude graja od czasu do czasu, zapal swieczke rowniez, niewinnych od wielkiego swieta - ale to taki utwor, blues alabama pamietam jeszcze z lat 2001-2002 - na kazdym koncercie wlasciwie byl grany :)

Co do pozostalych - wlasciwie nie grali nigdy w ciagu ostatnich 10 lat (z malym jednym wyjatkiem w przypadku 2 numerow) wiec nie ma co wybrzydzac. Z drugiej strony 99% ludzi w teatrze (a takze na pozostalych koncertach) przychodzi na koncerty raz na rok albo kilka lat wiec dla nich kapela tez musi grac. To samo 99% ludzi zna lub slyszala tylko te najpopularniejsze utwory i to na nie czeka na koncercie, by moc z kapela ponucic, pospiewac... Mam wrazenie ze tworzy sie tutaj klub malkontentow-teoretykow co to sluchaja plyt w domu i analizuja setlisty z koncertow przed szklanym ekranem... Mysle ze wazniejsze jest to ze muzyka jest grana na zywo, ze wyrazane sa w tej muzyce szczerze emocje - na drugim miejscu zas jest repertuar... - wazne by wszystko sie zgadzalo a wtedy i przy whisky moze byc swietna zabawa :)
tete

Postautor: tete » czw mar 20, 2008 9:29 am

Podobały mi się oba koncerty, mam jednak kilka uwag. Pozytywnie zaskoczyło mnie Abym mógł, które pierwszy raz słyszałam na zywo w wykonaniu Macka, aczkolwiek miałam wrażenie, że w tym poprawnym wykonaniu zabrakło tego co jawazniejsze - czyli pazura. Mam też prośbę -Panowie - nie kombinujcie więcej z Jesionami, bo i tak lepszej wersji niż ze Spodka 92 nie da się zrobic. A na koniec- zaprezentowana wersja Hrleya to kompletna pomyłka, odpuście sobie. Reszta bardzo, bardzo ok. No i najważniejsze, że Beno się pokazał w pięknych czerwonych trampkach. To wspaniale że już wraca. Wszystkiego najlepszego!!!! I częściowo zgadzam się z tym co już zostało powiedziane: zabrakło na przykład Słodkiej, a chęc usłyszenia na żywo W imię ojca staje się powoli moją obsesją :D
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 9:59 am

tete pisze:Podobały mi się oba koncerty, mam jednak kilka uwag. Pozytywnie zaskoczyło mnie Abym mógł, które pierwszy raz słyszałam na zywo w wykonaniu Macka, aczkolwiek miałam wrażenie, że w tym poprawnym wykonaniu zabrakło tego co jawazniejsze - czyli pazura. Mam też prośbę -Panowie - nie kombinujcie więcej z Jesionami, bo i tak lepszej wersji niż ze Spodka 92 nie da się zrobic. A na koniec- zaprezentowana wersja Hrleya to kompletna pomyłka, odpuście sobie.

ale to nie sa przerobki ktore graja normlanie na koncertach tylko zrobione pod koncert akustyczny, wiec taka odmiana po natloku normlanych elektrycznych koncertach sie przydaje i jest jak najbardziej OK
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 10:14 am

czyli to znowu byly dwa koncerty akustyczne? nie pisalo nic na stronie ani teatru ani dzemu ze beda akustyczne
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 10:33 am

nie pierwszy byl elektryczny a drugi akustyczny jesli sie nie myle a raczej sei nie myle. Wystarczy zobaczyc na pierwszy set jest typowo elektryczny ;) ooo Pawia zagrali ;) po Piotrusiu jak w Spodku '92 :)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw mar 20, 2008 10:38 am

kaczka6661 pisze:nie pierwszy byl elektryczny a drugi akustyczny jesli sie nie myle a raczej sei nie myle. Wystarczy zobaczyc na pierwszy set jest typowo elektryczny ;) ooo Pawia zagrali ;) po Piotrusiu jak w Spodku '92 :)

mylisz sie.. oba byly akustyczne

Wróć do „Koncerty”