28.06 MYSŁOWICE

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

KONCERT W MYSłOWICACH

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 12:18 pm

A CZEMU TE DZIECI PłAKAłY??? :( :( :(

CZY MACIEK JE CZYMS POSTRASZYł :D :D :D :D :D ?????

ARMIN FOTKI Z W STANIKU Są DOBRE HAHAHAHAHHA :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: KONCERT W MYSłOWICACH

Postautor: Armin » ndz cze 29, 2008 12:24 pm

kubas_w pisze:A CZEMU TE DZIECI PłAKAłY??? :( :( :(

CZY MACIEK JE CZYMS POSTRASZYł :D :D :D :D :D ?????

kuba-piotrowice już napisał... postraszył, ale rodziców..że jak się nie zgłoszą to Dżem je adoptuje..no i w tym momencie chłopczyk się rozpłakał :) Ola zresztą też :wink:
Gość

28.06 MYSłOWICE

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 12:30 pm

AHH TEN NIEDOBRY MACIEK :evil: :evil: :evil: :evil: HAHAHAHAHA

JUZ JA MU DAM :D :D :D :D

NIE WIEDZIAłEM ZE TE DZIECI TAK ZAREAGUJą PłACZEM :?

ALE JAK PATRZYłEM NA TWOJE ZDJęCIA ARMIN NA PICASSIE TO WIDZIAłEM ZE CHłOPIEC JEST SMUTNY A DZIEWCZYNKA TO JUZ NIE MóWIąC :P :P
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz cze 29, 2008 1:20 pm

Trochę moich fotek dla wglądu...zanim mistrzowie wrócą i się podzielą swoimi dziełami :wink:

http://picasaweb.google.pl/Armin1986/DEmMysOwice280608
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 1:41 pm

Kurde! to był jednak stanik... :lol:

A teraz skrótem telegraficznym:
Fajny koncert, fajni ludzie, fajne Gutierez przed Dżemem, fajna pogoda, fajna atmosfera, fajna setlista, fajni my, fajni oni, fajny dojazd, jeszcze fajniejszy powrót ( :wink: )

Czołem, trzymta się raźnie!
Awatar użytkownika
tombstone3x

Postautor: tombstone3x » ndz cze 29, 2008 2:41 pm

Co nie było 100-lat dla Bena?! Cały przód śpiewał ładnie, trzeba było słuchać, a nie oglądać się za dziewczynami...
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » ndz cze 29, 2008 2:57 pm

tombstone3x pisze:Co nie było 100-lat dla Bena?! Cały przód śpiewał ładnie, trzeba było słuchać, a nie oglądać się za dziewczynami...

Było, było :D tylko jak zeszli ze sceny przed bisem :D
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz cze 29, 2008 4:27 pm

No to zwracam honor..ale bardzo niemrawe musiało być skoro nie słyszałem.. w dodatku chyba nie w porę skoro w momencie, gdy Bena już nie było :P

tombstone3x pisze:Cały przód śpiewał ładnie, trzeba było słuchać, a nie oglądać się za dziewczynami...

Wybacz...po akcji ze stanikiem nie mogłem się powstrzymać..i myślałem tylko i wyłącznie o kobitkach :cry:
Awatar użytkownika
tombstone3x

Postautor: tombstone3x » ndz cze 29, 2008 4:42 pm

:) taaak, słynny staniczek;) Mocne to było;) Armin, ale Beno był przy scenie:) Przecież każda gwiazda daje bis:) Przecież gdyby skończyli grać po wehikule, to ukłonili by się i pożegnali, a koncert bez Whisky to nie koncert, nie oszukujmy sie:) Bis to część szoł, oni tylko zeszli uzupełnić wody, bo po dwóch godzinach grania chce się pić;) A nasze śpiewy, choć ciche i ochrypłe po dwóch godzinach śpiewania z Maciusiem, to Beno na pewno słyszał:)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 9:38 am

Haha no koncert erotyczny :lol: Coś mi strzeliło do głowy i zdjelam ten stanik;p Dobrze, ze chlopcy znaja sie na zartach... drugi raz rzucilam Nim w Jureczka i Go niestety lekko uderzyłam:D Ale motyw był dobry ;d Armin kreciles to moze?
Awatar użytkownika
tombstone3x

Postautor: tombstone3x » pn cze 30, 2008 10:50 am

Widziałem, że jakiś chłopak na wózku kręcił na kamerę. Chętnie bym zobaczył to nagranie. Btw. prowadzi ktoś galerię z tego koncertu oprócz Armina? Też bardzooo, ale to baaaardzo chętnie bym zobaczył;)
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » pn cze 30, 2008 10:57 am

Panowie byli w dobrej formie i koncert był świetny jak na taki koncert w plenerze, za darmo. Połowa ludzi pewnie nie wiedziała co to Dżem, ale publiczność ogólnie też była sympatyczna:) Oczywiście setlista standardowa. Jednak jak dla mnie mogło zabraknąć Cegły a np. zagrać zamiast tego Lunatyków. Czyli ogólnie zaliczam koncert do udanych... Widzimy się dopiero niestety w Ogordzieńcu.. Pozdrawiam Dżemowców :)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 11:35 am

tombstone3x pisze:a koncert bez Whisky to nie koncert, nie oszukujmy sie:)

no... to marzenie :lol:
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn cze 30, 2008 12:58 pm

Scypion pisze:

No baaa :) Kilka już takich miałem okazję widzieć. A co do samego koncertu - bardzo dobry. Chyba fakt, iż dawno nie gościłem na występie kapeli sprawił, że łapczywie chwytałem każde dźwięki. Tak jak już Armin pisał - bardzo fajna wersja Ćmy barowej i (to dodam od siebie) Harleya. No tutaj Panowie dali ognia (a Adi szepnął mi na uszko, że Maciek to chyba jakiegoś Tigera wypił na wzmocnienie :P ).

A i jeszcze jedno - wszyscy ja zwykle chwalicie Jerzego, a ja powiem, że Adaś kilkukrotnie po prostu przykrył w sobotę Stykę. I tyle :wink:

Pozdrowienia dla spotkanych przeze mnie znajomych. Arminie stałem dokładnie obok Ciebie ale jakoś tam nie chciałem przeszkadzać w kamerowaniu i się nie przywitałem. Następnym razem się poprawie.

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn cze 30, 2008 1:15 pm

smar666 pisze:
Scypion pisze:

No baaa :) Kilka już takich miałem okazję widzieć.

to ja powiem troche z przekora : ten koncert bez whisky nie bylby takim koncertem? ktora z Pan mi to potwierdzi? :) Mam dowody :P

Wróć do „Koncerty”