Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » czw sie 03, 2006 12:59 pm

oczywiscie ze rozmowa o wyzszosci sektora B jest tylez bezcelowa... co oczywiste ;)
na paprach bylem od czwartku, do poniedzialku... eeh. udalo mi sie poznac kilka nowych twarzy, rowniez i tu z tego forum... :)

hmmm klimat imprezy - to dla kazdego subiektywne odczucie... ja dosc mile wspominam.. prawie jak za pierwszym razem gdy sie 6 latek temu pojawilem :)

muzycznie... hmmm nie podejme sie tematu... w sumie podobalo mi sie i to bardzo(zawsze sa jakies +/-tu wieszosc jednak + :)).

jedna kwestia - co do tego ze ludzie nie bawili sie na dzemie - jak dla mnie to stwierdzenie to bzdura chyba ze ktos uwaza za zabawe jedynie pogowanie przed scena... stalem dosc blisko sceny, przytulony do bliskiej mi osoby i poraz pierwszy od dluugiego czasu nie musialem sie martwic o to ze za chwile ktos mi spadnie na glowe czy ze mi ktos wbije lokiec w nerke. oczywiscie ze i w takich sytuacjach potrafie sie odnalesc - ale tym razem moglem sie w spokoju wsluchac w muzyke calym soba... i jak dobrze widzialem - nie bylem w tym odosobniony...

ocenie jedynie koncert dzemu jako jeden z lepszych na jaki bylem, a ze bylem na wielu tego chyba nie musze mowic :) niesamowita setlista :) poprostu REWELACYJNA :) choc to zabrze oceniam do tej pory najwyzej:) ten byl blisko :)

nowa piosenka - wg mnie udana. choc musialbym sie jeszcze raz z nia na spokojnie osluchac - tutaj emocje braly gore... bylo nie bylo pare razy cos w krtani scisnelo...

o. jeszcze jedno - co sie dzialo z ludzmi na bisach??? praktycznie wszyscy jakby chcieli by sie juz koncert skonczyl... albo mieli przekonanie ze czy krzyczal/klaskal czy nie to i tak zespol wyjdzie... tutaj mialem trosze mieszane uczucia co do tego przeciez sporego tlumu osob ktory sie tam zjawil.... nie mowiac juz o tym ze kilku osobom z braku pomyslow(?) bralo sie za piosnki weselne... hmmm o ile sto lat jeszcze jakos ujdzie w moim odczuciu to dalej mialem jakis niesmak w ustach.. :/ co nie zmienia faktu ze ja gardla nie oszczedzalem, co bylo slychcac pozniej...;)

heeeh. kuzwa, a ze sceny to tak naprawde niewiele widac.... co mialem wyjatkowo okazje osobiscie sprawdzic :mrgreen:

Alegorn

ps a wiecie? logo naszego fc ludkom sie podoba... musi... skoro nam nasz baner podp**** eh.
Ostatnio zmieniony czw sie 03, 2006 1:02 pm przez alegorn, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 12:59 pm

borszysz, sluszna uwaga...czy to wazne kto był w jakim sektorze...ech.

Armin dziekujeeeeee(my) za te linki, za 'w drodze do nieba', wlasnie jestem po małej 'terapii' mam na całym ciele gęsia skórke...Maciek w ta piosenke duzo wlozyl..slicznie wykonanie...
tak jak na koncercie były łzy, tak i teraz...
'hey, odszedłes w słońcu tak nagle.'
....

alegorn pisze:(..)co nie zmienia faktu ze ja gardla nie oszczedzalem, co bylo slychcac pozniej...;)

no chyba wszyscy Cie slyszeli, a ja najbardziej bo stalam przed Toba...ale moje uszy maja sie dobrze, nie ogłuchłam. :P
zgodze sie z Toba, tez mialam wrazenie ze ludzie chcieli zeby Dzem szybko zszedl ze sceny...jakos tak malo krzyczeli i wogole, rok temu chyba wiecej dali z siebie...a moze to dlatego ze ja stalam dalej niz w tym roku...
no coz.
co do loga FClubowegoi..no to zlodzieje otaczaja Nas...niestety.
Ostatnio zmieniony czw sie 03, 2006 1:46 pm przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 1:08 pm

alegorn pisze:jedna kwestia - co do tego ze ludzie nie bawili sie na dzemie - jak dla mnie to stwierdzenie to bzdura chyba ze ktos uwaza za zabawe jedynie pogowanie przed scena... stalem dosc blisko sceny, przytulony do bliskiej mi osoby i poraz pierwszy od dluugiego czasu nie musialem sie martwic o to ze za chwile ktos mi spadnie na glowe czy ze mi ktos wbije lokiec w nerke. oczywiscie ze i w takich sytuacjach potrafie sie odnalesc - ale tym razem moglem sie w spokoju wsluchac w muzyke calym soba... i jak dobrze widzialem - nie bylem w tym odosobniony...

zgadzam sie z tym. koncerty bluesowe powinny raczej byc rozkolysane roztanczone, ew. rozskakane...ale pogo pasuje jak swieca w d...
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » czw sie 03, 2006 2:07 pm

alegorn pisze:
co do tego ze ludzie nie bawili sie na dzemie - jak dla mnie to stwierdzenie to bzdura chyba ze ktos uwaza za zabawe jedynie pogowanie przed scena... stalem dosc blisko sceny, przytulony do bliskiej mi osoby i poraz pierwszy od dluugiego czasu nie musialem sie martwic o to ze za chwile ktos mi spadnie na glowe czy ze mi ktos wbije lokiec w nerke. oczywiscie ze i w takich sytuacjach potrafie sie odnalesc - ale tym razem moglem sie w spokoju wsluchac w muzyke calym soba... i jak dobrze widzialem - nie bylem w tym odosobniony...

a ja stalam zaraz za toba i ijestem tego samego zdania. ja na Dżemie potrzebuję dużo przestrzeni, zeby móc się poruszac swobodnie i czuć przysłowiowego bluesa..

=)
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 4:33 pm

Scypion pisze:
sito89 pisze:
diabolique pisze:Kojarzy ktoś flagę apatora Toruń powieszoną na drzewie

Ja bym wolał flage Elany Toruń. :wink:

spoko z nimi tez jest sztama

Scypion- a Ty jesteś tego pewien? :>
;P
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 6:38 pm

Oj flagę, ja jeszcze jedną pamiętam... :wink:
Pisząc na stronicy 48 o tych ludziach, nie miałam na mylśli poga. Nie za bardzo to rozumiem, nigdy mi pogo nie pasowalo do Dżemu, zawsze było to durne zarówno dla poga, jak i dla muzyki. Jedno i drugie zostawało wówczas ośmieszone. Dobrze, że Jacek krzyczał, bo potem się przyłączyli inni, obudzili z jakiegoś letargu śmiesznego. I znowu bylo tak jak zawsze. A logo FC o 3 rano w poniedziałek jeszcze było... głupie jakieś, że znikło???
Wigilia mi się dziś przyśniła, ta nasza :)
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 7:43 pm

MalaAlejaRoz pisze:
Scypion pisze:
sito89 pisze:
diabolique pisze:Kojarzy ktoś flagę apatora Toruń powieszoną na drzewie

Ja bym wolał flage Elany Toruń. :wink:

spoko z nimi tez jest sztama

Scypion- a Ty jesteś tego pewien? :>
;P

zabilas mi klina ...za moich czasow bylo tak na pewno...musze wybadac
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 7:57 pm

alegorn pisze:ps a wiecie? logo naszego fc ludkom sie podoba... musi... skoro nam nasz baner podp**** eh.

o co chodzi z tym logo??
Gość

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 8:00 pm

przemo12 pisze:
alegorn pisze:ps a wiecie? logo naszego fc ludkom sie podoba... musi... skoro nam nasz baner podp**** eh.

o co chodzi z tym logo??

nie o co a kto...kto poszedl sobie z logo :)
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » pt sie 04, 2006 9:13 am

Scypion pisze:
przemo12 pisze:

o co chodzi z tym logo??

chodzi o to okrągłe?? które wisiało na kratach?
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!

:D
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pt sie 04, 2006 9:50 am

Scypion pisze:
przemo12 pisze:

o co chodzi z tym logo??

w te slowa niestety... wracamy grzecznie o 5 (?) nad ranem, jak mamusia kazala - patrze - a tu same sznurki zostaly........ eeeh. zycie :/

Dagamarka: tak.. niestety to wlasnie... gdyby to bylo logo samego dzemu to jeszcze bym to jakos zrozumial....

kwiatuszek:
no chyba wszyscy Cie slyszeli, a ja najbardziej bo stalam przed Toba...ale moje uszy maja sie dobrze, nie ogłuchłam.

łooj ale widzisz... to przez twoj brak doswiadczenia i braku znajomosci Al'a...:P ja na koncertach dzemu zawsze daje z gardla cala reszte jaka mi jeszcze w nim pozostala :]a co do doswiadczenia - nadrobimy :P

pozdrawiam,
Al

PS a wiecie? siedze sobie wczoraj u kumpla w sklepie, w miedzy czasie podszedl jakis jego znajomy... mloda osoba, siakies na oko 18 lat.. my rozmawiamy o festiwalu, mowie ze dzem zagral niesamowicie... a on mnie pyta co to za zespol ten caly dzem..... mysle sobie - zartuje.... po chwili z przerazeniem dociera do mnie ze nie.... spytalem jedynie - powiedz mi jeszcze ze o tsa i perfect nie slyszales.... noo perfect to mu gdzies zaswital..... nie mam sil komentowac tego....
aaa.. spytalem sie w takimm razie czeego slucha :pop, rock i takie tam,a ja se mysle: taaaaaa....
Ostatnio zmieniony pt sie 04, 2006 10:58 am przez alegorn, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pt sie 04, 2006 10:49 am

alegorn pisze:.
kwiatuszek:
no chyba wszyscy Cie slyszeli, a ja najbardziej bo stalam przed Toba...ale moje uszy maja sie dobrze, nie ogłuchłam.

łooj ale widzisz... to przez twoj brak doswiadczenia i braku znajomosci Al'a...:P ja na koncertach dzemu zawsze daje z gardla cala reszte jaka mi jeszcze w nim pozostala :]a co do doswiadczenia - nadrobimy :P

no tutaj akurat masz racje...myslalam ze jestem doswiadczona a tutaj zonk :lol: :P.
pozyjemy, zobaczymy;).
dobrze ze sie wydzierales, przynajmniej potem ludzie sie dołączyli...:-)
edit:
jeszcze mi sie przypomniala piosenka festiwalu: 'wszyscy razem w jednym tepie, rusz sie zamiast smiac sie ze mnie...'
:lol:
Awatar użytkownika
LukaszL

Postautor: LukaszL » pt sie 04, 2006 12:02 pm

jeszcze mi sie przypomniala piosenka festiwalu: 'wszyscy razem w jednym tepie, rusz sie zamiast smiac sie ze mnie...'

Mi też się jedna przypomniała „kto piwa nie pije komu nie smakuje ten chyba jest warjot, albo zwaryjuje”
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt sie 04, 2006 12:07 pm

www.armin86.jpg.pl - tutaj możecie pooglądać trochę zdjęć, które udało mi się popstrykać na Festiwalu.. nie są one jakieś profesjonalne, ale jesli komuś się nudzi to zapraszam.. :wink: Jest ich dosyć dużo dlatego nie wrzucałem na imageshack..
Gość

Postautor: Gość » pt sie 04, 2006 12:36 pm

sluchajcie o ile dobrze pamietam to Partyzant podal strone w internecie gdzie mozna sciagnac muze jego kapeli za free...pamieta ktos ten adres??z gory dzieki!!peweni juz dzis nie odpowiem bo sie wybieram za chwile do Miedzychodu!!
takze goraco pozdrawiam!!

Wróć do „Koncerty”