Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 1:49 pm

tylko ze "blues nie bierze sie tylko z picia mleka" widzisz...wytrzymam...ale jakze dziwne jest sluchanie, przezywanie tych cudnych chwil bez zlocistego napoju...to nie to samo!!piwo, czy kazdy inny alkohol wymyslony jest przez ludzi dla ludzi...lubie piwko tak jak setki innych ludzi...i nie lubie zakazow, ktore w moim przypadku do niczego nie prowadza...
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » śr lip 26, 2006 1:50 pm

kwiatuszek pisze:Daga ja jade z Bytomia ale nie wiem o ktorej...:P
wiem ze w piatek, z Szymaniuk i Ania....:)

ta właśnie Kwiatuszek jedzie z Szymaniukiem :wink: i Anią :)
i też z bytomia i też nie wiem o ktorej ;)
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 1:56 pm

Smerf pisze:wystarczy ze policja bedzie karac mandatami tych co po pijaku wchodza do wody

I co? Policja będzie chodzić za każdym kręcącym się po plaży z alkomatem, czy czasem nie jest "pod wpływem" i czy czasem nie chce wejść do jeziora? A jak kogoś przeoczą i ten ktoś wejdzie i się utopi, to też mają mu mandat wystawić? Ja też chciałabym tam przynajmniej do kolan wejść, no ale trudno. I tak nikt nie zagwarantuje, że nawet przy zamknięciu jeziora nikt się nie utopi.
Co do zakazu picia pod sceną - jestem jak najbardziej za.
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 2:05 pm

to nie jest tak ze neguje zamkniecie jeziora...przy takiej masowej imprezie jest to rozsadne chyba...natomiast wskazalem ze na plazach nadmorskich sa rowniez tysiace osob!!!wiele z nich spozywa alkohol!!i plazy sie nei zamyka...a co do policji to jest jej obowiazek by pilnowac obywateli, a w zasadzie ich bezpieczenstwa!!jesli ktos dostanie 500 zlociszy mandatu to juz nikt inny do wody nie wejdzie :twisted: w kazdym razie i tak najwazniejszy jest zdrowy rozsadek!!
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 2:10 pm

Wiecie...jezioro miało podobno być otwarte coś tak słyszałem bo jest w miarę czyste.Wydaje mi się, że rok temu był zakaz kąpieli a i tak niektórzy wchodzili i się chłodzili.Wg mnie to o to chodzi a nie o hordy pijaków.Przecież rok temu normalnie sobie na plaży siedziałem, jedliśmy kanapki z p(P)asztetem, ludzie mieli tam rozbite namioty.Wchodzisz tam na własną odpowiedzialność.
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 2:11 pm

cholerne 2 dni czemu one muszą byćmam już dosyć czekania a pozatym moja starsza ma urodziny w sobote :evil: i będe na paprach tylko w niedziele :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

"...wechikół czasu to byłby cód..."
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 3:39 pm

po co rozmawiac o kąpaniu w jeziorku i tak sie ludzie beda kąpac i ja tez :D jak sto ludu wejdzie do wody to itak ich nie powstrzymią 8) a na glupote pijących i pływających jednoczesnie nie ma rady :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 5:16 pm

Witam mam pytanie sprawe:słyszałem że wszystkie niesprzedane bilety w bileteriach na początku tego tygodnia musiały być zwrócone do Organizatora. Czy można jeszcze je gdzieś zarezerwować/kupić? Bardzo proszę o fachową porade dzięki!!
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » śr lip 26, 2006 6:31 pm

dzemek01 pisze:Wiecie...jezioro miało podobno być otwarte coś tak słyszałem bo jest w miarę czyste.Wydaje mi się, że rok temu był zakaz kąpieli a i tak niektórzy wchodzili i się chłodzili.Wg mnie to o to chodzi a nie o hordy pijaków.Przecież rok temu normalnie sobie na plaży siedziałem, jedliśmy kanapki z p(P)asztetem, ludzie mieli tam rozbite namioty.Wchodzisz tam na własną odpowiedzialność.

ja tam sie kąpałam na własna odpowiedzialność, jestem nawet zdrowa..

PRZEMO. ja tez pamietam ze dwa lata temu można było wchodzic do jeziora i się kąpac i nie było zakazu..

AGUS I SZYMANIUK moge sie w takim razie z Wami zabrac?? no i jaka ANIA?
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 8:36 pm

a ja tak bym chciała byc w Tychach i kurcze nie mogę szkoda...:(...mam nadzieje że będziecie sie tam dobrze bawić..Wypijcie moje zdrówko.. może za rok tam zawitam:)...
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 8:50 pm

Smerf pisze:tylko ze "blues nie bierze sie tylko z picia mleka" ...

Kurcze no :cry: a powtarzaja "Pij mleko bedziesz wielki" czyli sadzisz Smerfie ze telewizja klamie :?: :?:
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 8:53 pm

w zyciu nigdy!!telewizja nie moze sobie pozwolic na klamstwo bo zginie...telewizja tylko podaje prawde inaczej badz ta inna prawde czy jak tam ktos chce to nazwac!!ma wlasna interpretacje!!
w kazdym razie pobudka 6,30 ju jutro i w droge czas wyruszyc...:D:D:D:D:D:D
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 10:16 pm

a bierze ktos aparacik?? bo zawsze ja mam ale na festwial nie dam rady wziac bo bedzie sluzyl na weselu..
pozdrawiam 8)
Gość

Postautor: Gość » śr lip 26, 2006 10:36 pm

przemo12 pisze:a bierze ktos aparacik?? bo zawsze ja mam ale na festwial nie dam rady wziac bo bedzie sluzyl na weselu..
pozdrawiam 8)

Ja bym chętnie wziął.....ale narazie szporuje pieniążki by mieć takie cacko jak Ty,ale kiedyś pewno się dorobie. :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 5:58 am

Witam ponawiam moje pytanie:słyszałem że wszystkie niesprzedane bilety w bileteriach na początku tego tygodnia musiały być zwrócone do Organizatora. Czy można jeszcze je gdzieś zarezerwować/kupić? Bardzo proszę o fachową porade dzięki!!

Wróć do „Koncerty”