Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Maciek Balcar

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 10:54 pm

katka6_k pisze:Dagmaren zaczynasz dzialac mi na nerwy. Przestań proszę komentowac w ten sposób, to dopiero offtop... Pohamuj się ze złosliwymi komentarzami...

Jak ja zacznę się rozpisywać, kto mi, kiedy i czym działa na nerwy a tym bardziej kto jest złośliwy, a kto po prostu głupi, to do rana, do jasnej ciasnej, nie skończę ... szczęście, że przedawkowałam dziś komputer i nosem ryje już po klawiaturze, więc macham łapką wszystkim na dobranoc :mrgreen:

A żeby nie było offa - w temacie działania na nerwy - moim najmniej ulubionym utworem z tejże płyty jest "Stop!" i wiem, że jetem w tym osamotniona :mrgreen:

Jeśli już zaczynamy dyskusję o mniej lub bardziej ulubionych utworach to może bardziej merytorycznie - lubię za co .. za muzykę, za tekst, za głębię/płytkość/banalność ... 8)

Ps. mój tysięczny post :mrgreen:
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 11:01 pm

maciejK@ pisze:
katka6_k pisze:Dagmaren zaczynasz dzialac mi na nerwy. Przestań proszę komentowac w ten sposób, to dopiero offtop... Pohamuj się ze złosliwymi komentarzami...

Jak ja zacznę się rozpisywać, kto mi, kiedy i czym działa na nerwy a tym bardziej kto jest złośliwy, a kto po prostu głupi, to do rana, do jasnej ciasnej, nie skończę ... szczęście, że przedawkowałam dziś komputer i nosem ryje już po klawiaturze, więc macham łapką wszystkim na dobranoc :mrgreen:

A żeby nie było offa - w temacie działania na nerwy - moim najmniej ulubionym utworem z tejże płyty jest "Stop!" i wiem, że jetem w tym osamotniona :mrgreen:

Jeśli już zaczynamy dyskusję o mniej lub bardziej ulubionych utworach to może bardziej merytorycznie - lubię za co .. za muzykę, za tekst, za głębię/płytkość/banalność ... 8)

Ps. mój tysięczny post :mrgreen:

No moim zdaniem Dagmaren przesadza, bo mozna się powstrzymac od takiego komentowania. Koniec i kropka.
"W życiu piękne są tylko chwile..."
http://www.youtube.com/user/katkka6
Gość

Postautor: Gość » pn lut 21, 2011 11:07 pm

mblues pisze:Z tego co pamiętam to 30 XII - miejsce warszawa kongresowa, Rock Opera Krzyżacy, oprócz Balcara wystąpią min Kukiz Gadowski, silski
Balcar jako Jurand ze Spychowa. Może być ciekawe ;)

Krzyżacu pomału atakują inne rejony PL ...
WARSZAWA: 08.06.2011r.
ZABRZE: 09.06.2011r.
http://www.makroconcert.com/pl.php/even ... e-krzyacy/
przy okazji - w aktualnym Teraz Rocku krótka recenzja spektaklu
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » wt lut 22, 2011 3:53 pm

maciejK@ pisze:ZABRZE: 09.06.2011r.

Nie, nie nie. Po prostu nie! Dlaczego akurat wtedy?! Najpierw się ucieszyłam, czerwiec, już po egzaminach. Ale 10mam komers i na 100% się nie wyrwiemy ze stu tysięcy prób, dekorowania sali itd, przecież musimy na tym być a w ogóle nikt nas stamtąd nie wypuści. Jak pech to pech...no gdyby to było tydzień wcześniej/później...
magie_24

Postautor: magie_24 » wt lut 22, 2011 4:38 pm

SUUUPER !!! właśnie na to czekałam :-)
Awatar użytkownika
ionuin

Postautor: ionuin » wt lut 22, 2011 8:17 pm

maciejK@ pisze:WARSZAWA: 08.06.2011r.
ZABRZE: 09.06.2011r.

nosz bardziej w środku tygodnia się nie dało? :P
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr mar 02, 2011 1:25 pm

3 maja Jelcz Laskowice
odbędzie się nad jelczańskim stawem plenerowa premiera rock-opery Krzyżacy.
http://www.gazeta-olawa.pl/artykul-2723 ... tawem.html
jak się ogromnie cieszę!!!! :P
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
magdawillow

Postautor: magdawillow » śr mar 02, 2011 1:28 pm

1. maja - Dżem w Brzegu, 2. maja - Dżem we Wrześni, 3. maja - Dżem we Wrocławiu i Krzyżacy w Jelczu... Wszędzie dość blisko, więc... Zapowiada się piękny i bardzo intensywny weekend majowy ;)
Awatar użytkownika
ionuin

Postautor: ionuin » czw mar 03, 2011 11:39 am

wywiad z Maćkiem dla Radia Wrocław

Maciej Balcar i jego sukcesy
http://www.prw.pl/articles/view/12774/M ... go-sukcesy
Awatar użytkownika
fadetoblack

Postautor: fadetoblack » pt mar 04, 2011 2:05 am

Wczoraj (03.03.2011r.) miałam zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali, połączonej z ogłoszeniem wyników Plebiscytu Ostrowianin Roku 2011, która odbyła się w Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Maciej Balcar był jednym z dziesięciu nominowanych do głównej nagrody Ostrowianina Roku. Statuetki nie otrzymał, jednak brał udział w imprezie również w roli gwiazdy wieczoru.

Razem z Krzysztofem Siewrukiem (Smokestack) zagrali piękny koncert, na 2 gitary akustyczne. Maciej zaprezentował utwory z płyty "Czarno" oraz "Ogień i Woda", a także pewien bonus, który był bardzo miłym zaskoczeniem:)

Panu Maciejowi gratuluję nominacji i dziękuję za niekonwencjonalny koncert.

/ (ex) dagmaren
gdyby nie Wy...
nie wiem jak teraz bym żyła
może bym była, może nie
gdyby nie Wy...
Karolu

Postautor: Karolu » pt mar 04, 2011 2:26 am

fadetoblack pisze:Wczoraj (03.03.2011r.) miałam zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali, połączonej z ogłoszeniem wyników Plebiscytu Ostrowianin Roku 2011, która odbyła się w Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Maciej Balcar był jednym z dziesięciu nominowanych do głównej nagrody Ostrowianina Roku. Statuetki nie otrzymał, jednak brał udział w imprezie również w roli gwiazdy wieczoru.

Razem z Krzysztofem Siewrukiem (Smokestack) zagrali piękny koncert, na 2 gitary akustyczne. Maciej zaprezentował utwory z płyty "Czarno" oraz "Ogień i Woda", a także pewien bonus, który był bardzo miłym zaskoczeniem:)

Panu Maciejowi gratuluję nominacji i dziękuję za niekonwencjonalny koncert.

/ (ex) dagmaren

hm...pozwolę sobie uzupełnic powyższą, jakże obszerną relację, o setlistę, która prezentowała się jak poniżej:
1. Kręcę się
2. Viga
3. 2 psy
4. Stop
5. Czarno
i ów bonus, którym był standard Pinków Floydów - Wish you were here, z dedykacją dla wyjątkowej ostrowskiej postaci.
Dwóm wspomnianym, nietuzinkowym muzykom, również gratuluję niecodziennego występu, a ekipie dziękuję za doborowe towarzystwo :mrgreen:

http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.p ... 25599.html
14_am

Postautor: 14_am » sob mar 26, 2011 9:28 am

Zona Maćka jest Polką? ;>
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » sob mar 26, 2011 10:38 am

Wydaje mi się że tak. A jest ten bonus gdzieś nagrany? :)
Karolu

Postautor: Karolu » sob mar 26, 2011 10:52 am

Robert_K pisze:Wydaje mi się że tak. A jest ten bonus gdzieś nagrany? :)

zdecydowanie tak ...
tak ale bardzo mały fragment :wink: http://www.youtube.com/watch?v=suQ-SC5dYq4 - od 2 minuty
Ostatnio zmieniony pt kwie 01, 2011 6:52 pm przez Karolu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » sob mar 26, 2011 11:29 am

Trochę krótko. Mogłaby być całość :) może coś się pojawi jeszcze :p

Wróć do „Muzycy”