"Gdy umrę nie grajcie beze mnie"

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: "Gdy umrę nie grajcie beze mnie"

Postautor: Gość » wt sie 03, 2010 8:22 pm

Zgadzam się gdyby dżem już nie grał to słuchałbym dalej techno jak miało to miejsce jeszcze dwa lata temu. Ale grają i to jest najważniejsze :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » wt sie 03, 2010 10:48 pm

Dżem grał, gra i będzie grał ! na wieki ! :evil:
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Awatar użytkownika
mariuszgr4
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszgr4 » pt lip 12, 2013 4:39 pm

Ciężko było Dżemowi po śmierci Ryszarda Riedla, bardzo ciężko. Z jednej strony skończył się schizofreniczny problem, czy frontman wyjdzie dziś na scenę, czy też nie będzie w stanie i zagramy instrumentalny koncert. A z drugiej – to gadanie, którego osobiście nie cierpię – że Dżem bez Riedla to już nie to, że nie ma racji bytu. To, że kapela gra do dziś – i to jak! – jest najlepszym uzasadnieniem podjętych w trudnych chwilach decyzji.
http://blognroll.blox.pl/2013/07/Wyrwan ... ogl-i.html
Awatar użytkownika
hiril

Postautor: hiril » pn sty 06, 2014 3:29 pm

Jako fanka Dżemu, która nie miała okazji poznać zespołu za czasów Riedla (gdy Rysiek zmarł miałam 2 lata) muszę powiedzieć, że podjęta przez zespół decyzja o kontynuowaniu ich muzycznej drogi była najlepszą z możliwych. Być może z muzyką Dżemu spotkałabym się i tak, mimo że zespół nie funkcjonował by już w sposób fizyczny na rynku muzycznym, ale z całą pewnością nie miałabym okazji uczestnictwa w rzeczy najpiękniejszej - koncertach, które w dżemowym wykonaniu są niesamowitym przeżyciem. To właśnie mój pierwszy koncert umocnił moją "emocjonalną więź" z zespołem.

Dlatego właśnie jestem wdzięczna członkom zespołu i cieszę się, że wciąż są i tworzą! ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata?"

Wróć do „Muzycy”