Co u Jacka?

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

balt87

Re: Co u Jacka?

Postautor: balt87 » czw kwie 05, 2012 11:50 pm

mam pytanie do użytkownika martynador. Czy mogłabyś napisać ewentualnie z jakiego źródła jest informacja o powrocie Jacka?
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pt kwie 06, 2012 7:00 am

magorzata pisze:regulamin zobaczcie tutaj tak na potwierdzenie :)
martynador pisze:Maciek zawsze śpiewa bardzo czysto i aksamitnie, i od paru lat bez wyrazu. Kilka utworów przez jego wykonania straciło jak dla mnie na wartości. Nie mówię, że jest złym wokalistą, bo nie jest, ale przydał by mu się jakiś świeży porządny kop energii, aby wreszcie wróciło to "coś".

eee... to moje słowa :)
"Nothingman... Isn't it something...?"
Boss25

Postautor: Boss25 » pt kwie 06, 2012 5:49 pm

Cybel--->Reasumując: Odpowiedziałem jedynie na twój argument, że Balcar "musiał wytrzymać dobre 3 godziny śpiewania", stąd te "pretensje". Moim skromnym zdaniem Jacek z roku na rok śpiewa coraz lepiej. I zapewniam cie, że na pewno nie zapomni przygody z Dżemem, a w szczególności dnia, w którym został "zwolniony"... Co do "jaj" obu wokalistów podsyłam 2 linki a ja po raz któryś zapraszam do regulaminu /Adi Oceńcie sami :)

czarekkk---> Panie kolego, myślę że pan Cybel nie potrzebuje adwokata, ponieważ wybronił się sam. Wydaje mi się również, że nie uraziłem go zbyt dotkliwie, bo nie taki był cel mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam i dziękuje za miłe powitanie :)
Boss25

Postautor: Boss25 » pt kwie 06, 2012 9:35 pm

Hmm, widocznie ten punkt regulaminu musiał mi umknąć... Aż dziw, bo mam sokoli wzrok :D
Więc wracając do tematu posłuchajcie wykonania Świeczki z koncertu Pamięci Pawła Bergera i for example z 30 urodzin :)
martynador

Postautor: martynador » sob kwie 07, 2012 5:31 pm

Plotki jak to plotki, przechodzą z ust do ust, przez smsy i maile, następnie przechodzą do fanów zespołu rozmawiajacych ze soba na koncertach... :)

Wróć do „Muzycy”