co pomiędzy styczniem a majem?

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
rzexnia

co pomiędzy styczniem a majem?

Postautor: rzexnia » sob gru 20, 2008 6:03 pm

wiecie może co zespół zamierza robić między styczniem a majem przyszłego roku? z tego co widziałem na stronie nie mają zaplanowanych koncertów. Robią sobie przerwę,czy może będą pracować nad nową płytą?;)
Gość

Re: co pomiędzy styczniem a majem?

Postautor: Gość » sob gru 20, 2008 6:08 pm

pomiędzy styczniem a majem jest luty, marzec i kwiecień - i koncert w Teatrze Rozrywki (www.teatr-rozrywki.pl). To, że nie ma koncertów na stronie, nie oznacza, że ich w ogóle nie będzie ... :?
Temat, wg mnie, do zamknięcia.
Gość

Postautor: Gość » sob gru 20, 2008 7:30 pm

Z tego co wyczytałam w gazecie to przerwa jest przewidziana do lutego. Czasami się zdarza, że koncerty w kalendarium pojawiają się na kilka dni przed tym wydarzeniem, więc bez paniki rzexnia. Im też należy się odpoczynek.
Gość

Postautor: Gość » sob gru 20, 2008 8:08 pm

"...bowiem przyszłoroczna edycja imprezy będzie już 15." :lol: hahaha
Gość

Postautor: Gość » sob gru 20, 2008 8:29 pm

no cóż, humaniści czasem mają problemy z liczeniem... widocznie pani dziennikarka nie była na tegorocznej 10 edycji Festu :?
Gość

Postautor: Gość » sob gru 20, 2008 8:41 pm

zeby koncert mogl sie pojawic na stronie musi byc podpisana umowa....dziwne ze na niektory koncerty sprzedaja bilety a na stronie ich nie ma...

czyzby sprzedawali bilety bez umowy?? to pytanie oczywiscie do administracji szanownej storny
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » sob gru 20, 2008 10:31 pm

uspokoiliście mnie :D
no to czekamy na nowy album :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 21, 2008 5:42 pm

no w sumie przydałby się nowy album. ostatni był w 2004 roku. ciekawe co znajdziemy nowego na płycie Dżemowców ;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz gru 21, 2008 8:47 pm

herzen pisze:no w sumie przydałby się nowy album. ostatni był w 2004 roku. ciekawe co znajdziemy nowego na płycie Dżemowców ;)
Jestes nie dla mnie
Gość

Postautor: Gość » pn gru 22, 2008 11:53 am

no to wiem :D. miałam bardziej na myśli tę resztę (prawdopodobnie 11) piosenek ;)
nataliaw

Postautor: nataliaw » pn gru 22, 2008 1:02 pm

nie jest powiedziane, że akurat 12 kawałków znajdzie się na płycie. Poza tym, na pewno znajdzie sie "Jesteś nie dla mnie" (jak Adi słusznie powiedział), a co dalej tego nikt nie wie. Zostaje tylko czekać albo sie domyślać. Osobiście wolę poczekać :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn gru 22, 2008 6:08 pm

12 to taki standard :)
nataliaw

Postautor: nataliaw » pn gru 22, 2008 10:41 pm

Nie mówię, że nie. Po prostu uważam, że przypuszczanie ile kawałków będzie na płycie jest zbędne. Ważne, żeby było coś nowego. Nie przeczę, że fajnie by było, gdyby pojawiło się coś więcej, niż zwykle, jednak (jak może zauważyłaś) na płytach Dżemu zazwyczaj znajduje się tak od 8 do 10 kawałków. Zresztą ( :shock: ) chyba nie będziemy rozwodzić się nad liczbą piosenek, które ukażą się na nowej płycie (o ile takowa będzie). Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt gru 23, 2008 11:49 am

Lepiej nagrać 7 mających sens niż 25 byle jakich, jak to ktoś kiedyś powiedział.. :roll:

Wróć do „Koncerty”