[2010.03.05] Bielsko-Biała, Rude Boy

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
olam

Re: [2010.03.05] Bielsko-Biała, Rude Boy

Postautor: olam » pn mar 08, 2010 11:04 pm

O szkoda, że nie wchodziłam na forum przed koncertem :P bo faktycznie mogło by się zorganizować jakieś after party:) :P
nie narzekajcie już tyle na ten club :p no jaki jest to jest :p lepiej żeby był taki a nie żaden!
Co do koncertu to wywlekli mnie z przed sceny gdyż ktoś nadmiernie bał się, że te małpy wieszające się na suficie coś narobią :p więc wymiatałam na schodach gdyż mając 1,60 trudno zobaczyć cokolwiek z innego miejsca:p
Hmm to, że narzekacie na ochronę mnie zdziwiło bo chodzę do rude boya bardzo często i jeszcze nigdy mi nie podpadli:p
to, że zabronili robić zdjęcia też mnie zdziwiło gdyż ja zawsze ( no niestety oprócz tego koncertu-aparat się zepsuł) robię foty i nikt mi nigdy nie zabronił :twisted:
jakby ktoś miał foty i chciał się nimi podzielić to poślijcie linka :P

PS dla ludzi z okolic i nie tylko ! Dżem najprawdopodobniej będzie grał w maju w Żywcu na browar Rock festiwal(jeszcze nie podpisali umowy):P oraz ponownie w bb tym razem na błoniach (teren ATH) na zakończenie lata:p
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."

Wróć do „Koncerty”