[2010.10.01] Warszawa- Sala Kongresowa

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Aga-ta

[2010.10.01] Warszawa- Sala Kongresowa

Postautor: Aga-ta » śr cze 09, 2010 5:46 pm

Witajcie
1 października Dżem zagra w warszawskiej Sali Kongresowej koncert z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej :)
Bilety w cenie od 90 do 150 zł są już dostępne przez stronę TicketOnline http://www.ticketonline.com/pl/pl/site/ ... FONICZNIE/
oraz w Empiku :)
Czy ktoś ze Śląska się wybiera?
pozdrawiam
Aga-ta
Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu. Staraj się podążać moim śladem...
Awatar użytkownika
Harry

Re: 2010-10-01 Warszawa- Sala Kongresowa

Postautor: Harry » śr cze 09, 2010 8:24 pm

:shock:

Toz to dwa razy drozej niz na 30-lecie...
Chetnie bym sie wybral ale jednak nie za takie pieniadze...
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » sob sie 07, 2010 11:30 am

Coś takiego znalazłam: http://www.eventim.pl/pl/bilety/dzem-z- ... l?nid=2638

koncert specjalnie na 30 lecie? czyli że ta sama set lista tam będzie? Jak tak to krótki koncert :P
michalz

Postautor: michalz » sob sie 07, 2010 1:05 pm

i w ogole zdziwil mnie fakt ze dzem zagra w sali kongresowej moze bedzie jakas transmisja z tego koncertu w tv?
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » sob sie 07, 2010 6:01 pm

Sadzisz ze przy takich cenach biletow bedzie transmitowany? Polowa ludzi wtedy obejrzalaby w wygodnym domu na kanapie. To jakby transmitowac koncert U2 ze Stadionu Chorzowskiego...
michalz

Postautor: michalz » sob sie 07, 2010 6:14 pm

a no racja :wink: a tak w sumie to już nie moge doczekac sie polowy wrzesnia :D niech w koncu dzemy ja wydzadza bo fajna plyta sie szykuje :wink:
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » sob sie 07, 2010 7:41 pm

siemka.
rok temu byłem na koncercie dżemu na woodstoku. było zajebiście. mam nadzieje że to nie ostatni raz kiedy byli na woodstoku. teraz tylko poluję na ich płyty. :D
Gość

Re: [2010.10.01] Warszawa- Sala Kongresowa

Postautor: Gość » sob sie 07, 2010 11:41 pm

reksiowielki pisze:siemka.
rok temu byłem na koncercie dżemu na woodstoku. było zajebiście. mam nadzieje że to nie ostatni raz kiedy byli na woodstoku. teraz tylko poluję na ich płyty. :D

Bardzo sie ciesze, ze byles tylko jaki to ma zwiazek z tematem? Sala Kongresowa z Orkiestrą i Woodstock to chyba 2 różne bajki (poza tym , ze osoby występujące są te same). Ludzie, spojrzcie w nawiązaniu do jakiego tematu się wypowiadacie, sie zanim opublikujecie swoje euforie. Bałagan i OT na własne życzenia.
boston

Postautor: boston » ndz sie 08, 2010 7:57 am

Wracam do cen: są również bilety po 50 zł.
Ale zgadzam się, że strasznie drogo. Zastanawiam się czy to tak specjalnie dla warszawiaków :?
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 08, 2010 12:03 pm

Ewo, a to nie jest tak z reguły, że koncerty są drogie w tym miejscu? Z tego co pamietam to i Art Garfunkel troche kosztowal, kilka innych wykonawcow podobnie. Mysle ze sam fakt ze to Sala Kongresowa dyktuje ceny. W polozonym 4 przystanki dalej klubie Dekada ( o ile jeszcze istnieje) pewnie ceny bylyby o 30% nizsze.
boston

Postautor: boston » ndz sie 08, 2010 2:36 pm

Pewnie masz rację, że Kongresowa po prostu ma wysokie stawki za wynajęcie sali...ale może inne miejsce i niższe ceny pozwoliłyby większej ilości młodych ludzi poznać Dżem z innej strony. A tak to wielu z nich po prostu nie będzie stać na ten koncert.
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 08, 2010 6:26 pm

boston pisze:Pewnie masz rację, że Kongresowa po prostu ma wysokie stawki za wynajęcie sali...ale może inne miejsce i niższe ceny pozwoliłyby większej ilości młodych ludzi poznać Dżem z innej strony. A tak to wielu z nich po prostu nie będzie stać na ten koncert.

Z jednej strony pewnie i nie przyjdą, z drugiej - na ACDC tez wiele osob nie moglo sobie pozwolic z racji cen biletów. Myślę, ze w tej kwesti organizatorzy nie patrzą na to, ile młodych ludzi przyjdzie i czy dane im będzie poznać Dżem Symfoniczny. Koncert to koncert - sztuka przyjemnosci dla ucha i oczu a nie niezbędnik życia - kogo stać to pojdzie. Wygląda to mniej wiecej jak w chorzowskim Teatrze Rozrywki - może po prostu ten koncert skierowany jest bardziej dla innej grupy sluchaczy. Zapewne pojawi sie na nim masa zaproszonych ważnych gosci, dyrektorow, panów w garniturach itd itd, takich, ktorych nie ujrzymy na koncertach stadionowych , czy z okazji "dni miasta" - tak ja to widze. Zresztą skoro ceny sa tak wysokie - mysle ze organizator ma rozeznanie na ile takie bilety sie sprzedadzą inaczej chyba nie byloby sensu. Domyślam się, że rowniez z powodu dodatku w postaci Orkiestry Symfonicznej i jakiejs powagi, uroczystości koncert odbywa się własnie tam a nie w "Stodole" czy w wspomnianej wcześniej "Dekadzie". I nie wiedzieć czemu dziwny impuls - te koncerty zawsze odbieram jak występ "Orkiestra Symfoniczna z towarzyszeniem zespolu Dzem" a nie odwrotnie..
misiekban

Postautor: misiekban » wt sie 17, 2010 8:37 pm

Witam Wszystkich. Przed chwilą stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów na Dżem z Orkiestrą. Nie pisze tego żeby sie pochwalić, choc bardzo sie z tego cieszę ale z tego co widziałem pozostało bardzo niewiele biletów. Na dzień dzisiejszy juz są sprzedawane miejscówki dostawiane. Ps. Jeśli ktoś z Lubuskiego wybiera sie na ten zjawiskowy koncert proponuję kontakt w celu wspólnego wyjazdu. Trochę wcześnie ale.... czas leci. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn sie 30, 2010 12:09 pm

Przyłączając się do dyskusji na temat cen biletów to myślę, że jak na Salę Kongresową i rodzaj koncertu bilety nie są wcale w jakiś strasznie wysokich cenach.
Należy pamiętać, że np. w Stodole bilety (z tego co pamiętam) ostatnio kosztawały 45 zł. Myślę, że nie ma co porównywać i miejsc (Stodoła-Sala Kongresowa) i koncertów (zwykły i z towarzyszeniem orkiestry).
I z tego co udało mi się dowiedzieć podczas zakupu biletów to zostało już bardzo niewiele miejsc.

Ponadto uważam, że koncerty w takich miejscach mogą przyciągnąć lub umożliwić poznanie Dżemu innej grupie publiczności niż ta standardowa.
Ja na przykład zaprosiłem na ten koncert moją 82-letnią babcię, która zawsze ciekawa była zespołu którym pasjonuje się jej wnuk. Tym bardziej będzie to dla niej atrakcyjne wydażenie, gdyż zespół gra z orkiestrą. Na zwykły koncert na którym ludzie stoją, skaczą i latają nad głowami, zadymieni smrodem z papierosów, taka osoba raczej by nie poszła.

Tak więc czasem takie koncerty to świetny pomysł.
papi21

Postautor: papi21 » pn wrz 13, 2010 4:44 pm

Witam, ma ktoś z Was może możliwość załatwienia biletów na ten koncert. Patrzyłem dziś na strone ticketpro i eventim ale tam jedyna możliwość zakupu biletów kończy się na ilości=1. Liczę na brać Dżemową:)
Pozdrawiam

Wróć do „Koncerty”