[2011.01.09] Chorzów, WOŚP

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: [2011.01.09] Chorzów, WOŚP

Postautor: Ziemniaq » ndz sty 09, 2011 8:08 pm

BartekW pisze:Czy to pierwsza odsłona koncertowa Jurka z Flying V??
Dla mnie szok ale jego radość na scenie jeszcze większa:D

Może może... ;)
Ot taka ciekawostka: gitara z którą Jurek dzisiaj szalał została zrobiona na zamówienie Kirka Hammetta ;)
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
maciek764

Postautor: maciek764 » ndz sty 09, 2011 8:28 pm

No ja na próbie technicznej przecierałem oczy, czy aby dobrze widzę :)
polo777

Postautor: polo777 » ndz sty 09, 2011 8:49 pm

A po koncercie w Chorzowie spotkanie autorskie w Empiku na Silesii.
Obecny DZEM w pełnym składzie i pełny Empik fanow.
Miejsce na promocje wybrano niezbyt fortunnie -za mało miejsca,duszno i głupawe pytania prowadzacej.
Mądre pytania fanow [szczegolnie młodego na wozku] i swobodne wypowiedzi zespołu. Aktywny Styka, Beno i Balcar.
Jasiu nie powiedział ani słowa ale sie mile usmiechał!
Autografy rozdawali do ostatniego fana.
Kolo w kasie przyznał ze jeszcze tyle szt Muzy nie poszło od poczatku sprzedazy.
Szkoda ze Balcar nie mogł zostac ale wytlumaczył Go p.Martinek ze spieszył sie na pociag.
Ogolnie miłe zakonczenie wieczoru-koncert-WOSP-spotkanie z zespołem!! :D
Obrazek
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 09, 2011 9:50 pm

Bzyku3 pisze:Mniej więcej w takiej kolejności

mniej więcej, ale żadnego utworu nie brakuje.
polo777 pisze:Miejsce na promocje wybrano niezbyt fortunnie -za mało miejsca,duszno i głupawe pytania prowadzacej.
Mądre pytania fanow [szczegolnie młodego na wozku]

Prowadzącą była dziennikarka Ola Szatan - fakt, wysokiego lotu pytania to nie były, ale całość i tak wypadła dobrze.

A pytanie młodego było do Maćka - jak to robi, że pamięta teksty (mniej więcej, ale sens taki) :wink:
I bardzo mądra odpowiedz Macieja - (w skrócie) każdy ma jakiś talent, jedni do liczb, dat, a inni właśnie do zapamiętywania tekstów - i On właśnie taki ma, odkąd pamięta :wink: . Mądre pytanie młodego fana (i wiekiem i fanowaniem Zespołowi) i mądra odpowiedz - oby więcej takich ;)

Dziękuję wszystkim, których spotkałam oraz Zespołowi za ucięcie pogawędek :wink:

Ps. Za ile została zlicytowana fc koszulka ?
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz sty 09, 2011 10:03 pm

Droga Maciejko .... Ziemniaq odpowiedział już na to pytanie na forum w stosownym temacie .... ale proszę bardo skopiuje Ci .........Pakiet "koszulka OFC + członkostwo w stowarzyszeniu" w czasie Chorzowskiego finału został zlicytowany za kwotę 350zł. :P :P :P
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Gość

Postautor: Gość » ndz sty 09, 2011 10:15 pm

Kwinto2 pisze:Droga Maciejko .... Ziemniaq odpowiedział już na to pytanie na forum w stosownym temacie .... ale proszę bardo skopiuje Ci .........Pakiet "koszulka OFC + członkostwo w stowarzyszeniu" w czasie Chorzowskiego finału został zlicytowany za kwotę 350zł. :P :P :P

Dziękuję Ci drogi Kwinto, przeoczyłam tą ziemniakową wypowiedz :wink:
Awatar użytkownika
Aga-ta

Postautor: Aga-ta » ndz sty 09, 2011 10:36 pm

Dziękuję wszystkim za spotkanie a Zespołowi za pierwszy koncert w tym roku! :)
Dawno nie czułam się tak pozytywnie naładowana energią...

Dziękuję
Aga-ta

ps. Specjalnie dla Pana Zbyszka :):
http://www.youtube.com/watch?v=NdUkGV7pGzg
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » ndz sty 09, 2011 11:26 pm

Aga-ta nie upiłem koleżanki z Wrocławia :wink:
Koncert fajny ale krótki. Dobry początek roku oby tak dalej :D
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » pn sty 10, 2011 12:20 am

Ja też bardzo dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo i na koncercie i w Empiku. Faktycznie wspaniały początek roku i dalej nie tracę nadziei, że jednak na którymś koncercie usłyszę "To wszystko co mam", a może by tak koncert w moim mieście i premiera tego kawałka live? :D :D :D

Pozdrawiam cieplutko
Iva
Gość

Postautor: Gość » pn sty 10, 2011 1:04 am

To może i ja coś dodam od siebie… ;)
Mała zmiana trasy poleconego tramwaju nr 6 wywiozła mnie w dziwne miejsce, 2 h błądzenia po Katowicach, na szczęście ludzie byli bardzo pomocni i jakoś dotatłam 8)
Było fantastycznie, jednak czuję pewien niedosyt :cry: Wiem, że Panowie śpieszyli się na spotkanie w Empiku i mieli ograniczony czas grania, to nie pociągnęli nawet do tej ustalonej 17stej :cry:
Szkoda, ale nie ma co marudzić :mrgreen: Koncert naprawdę bardzo udany, publiczność bawiła się świetnie, pomimo tak wczesnej godziny. Nie wiem jak Wy, ale ja po koncercie byłam po kolana w błocie :D
Tradycyjnie ucierpiał mój aparat, który podczas nagrywania Victorii wypadł mi z ręki i wpadł do błota...do tej pory go nie mogę wyczyścić :oops:
Empik… dawno się tak nie śmiałam :P Pytania pani dziennikarki były beznadziejne, na szczęście publiczność uratowała sytuację. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Dżem PODOBNO (to stwierdzenie przewijało się potem kilka razu :D) grał z playbacku ( :mrgreen: na szczęście tylko podobno...;) ) i w związku z tym nie zagrali Lunatyków, bo nie mieli przygotowanych, Pan Zbyszek lubi sobie podłubać, co mu bardzo dobrze wychodzi, a Maciek ma talent do zapamiętywania tekstów ( i w tym miejscu pozdrawiam małego fana, którego pytania pobiły wszystkie inne), grał na urodzinach w Zabrzu i czasem zapomina 3 zwrotki Partyzanta :lol: :twisted:
Pytań było oczywiście dużo, wszystkie bardzo interesujące, Jasiu się nie udzielał, momentami chyba zasypiał z uśmiechem na twarzy :D
Udało mi się nagrać trochę odpowiedzi, które padły w Empiku, więc postaram się wrzucić na yt, jak tylko dotrę do domu ;)
Ps. Maciejk@ pomimo, że nie poznałyśmy się osobiście, to jesteś gwiazdą mojego nagrania... bardzo dobrą miejscówkę miałaś :twisted:
Ps. 2 Mazzi wybacz...koleżanka z Wrocławia bardzo chciała, ale niestety ciut zabłądziła, czego można się było po niej spodziewać :twisted:
Ps. 3 Chcę jeszcze!!!! ;)
Gość

Postautor: Gość » pn sty 10, 2011 8:22 am

DamaKier pisze:Ps. Maciejk@ pomimo, że nie poznałyśmy się osobiście, to jesteś gwiazdą mojego nagrania... bardzo dobrą miejscówkę miałaś :twisted:

Ja na swoim miejscu byłam pierwsza, a miejscówka :wink: sam(a) to miejsce wybrał(a) :wink:
Aż się boję tego Twojego nagrania ...
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn sty 10, 2011 11:51 am

DamaKier pisze: Wiem, że Panowie śpieszyli się na spotkanie w Empiku i mieli ograniczony czas grania, to nie pociągnęli nawet do tej ustalonej 17stej

Dżem zagrał nawet dłużej niż miał zagrać. O 17.00 miał zacząć się koncert następnego zespołu- przecież do występu scena musi zostać przygotowana. Instrumenty kapeli która grała muszą zostać zniesione, a następnej kapeli zainstalowane i podłączone do aparatury nagłaśniającej.

Dżem ma bardzo dobry sprzęt, ale niestety nie jest on wyposażony w funkcję znikania po koncercie ze sceny i pojawiania się już w paczkach w furgonetce za sceną. ;)
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
michalz

Postautor: michalz » pn sty 10, 2011 1:53 pm

Ale Jurek ma wiosło ja byłem wczoraj na koncercie ale patrzyłem tylko na telebim a Jurka jakoś tak omijali normalnie nowe wiosło bomba ala kirk Harmett normalnie Jurek jak metalowiec teraz :lol:
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » pn sty 10, 2011 2:06 pm

Ziemniaq pisze:Dżem zagrał nawet dłużej niż miał zagrać. O 17.00 miał zacząć się koncert następnego zespołu- przecież do występu scena musi zostać przygotowana. Instrumenty kapeli która grała muszą zostać zniesione, a następnej kapeli zainstalowane i podłączone do aparatury nagłaśniającej.

Dżem ma bardzo dobry sprzęt, ale niestety nie jest on wyposażony w funkcję znikania po koncercie ze sceny i pojawiania się już w paczkach w furgonetce za sceną. ;)

Domyślam się, jednak z informacji, którę znalazłam wynikało, że Dżem do 17 gra, potem przerwa i następny zespół ;) Być może coś źle podali, albo ja coś przeoczyłam,ale to chyba nie grzech, że chciałabym posłuchać dłużej... :|
Poza tym nie napisałam tego w takim sensie, że jest to ich wina,bo wiem, że każdy zespół miał wyznaczony czas na scenie, a lepszy niedosyt niż przesyt :D
Na szczęście już niedługo kolejny koncert... :D

Wróć do „Koncerty”