[2011.06.18] Warszawa - Bielany

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: [2011.06.18] Warszawa - Bielany

Postautor: ArekJ » śr cze 15, 2011 5:59 pm

Właśnie nie wiem, ja to bym proponował jakoś o 19, może trochę po. Skoro koncert ma być o 20, a trochę Nas będzie to myślę, że warto się trochę po integrować ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
boston

Postautor: boston » czw cze 16, 2011 8:53 am

Ja postaram się być ok. 19.00 - 19.15 obok sklepiku dżemowego :lol:
Tylko nie przestraszcie się widokiem "starszej pani" w czarnych spodniach :shock:
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Harry » czw cze 16, 2011 11:23 am

ja nie wiem czy bede wtedy w Warszawie....
Zobaczymy.
W razie czego poznacie mnie po czarnym kapeluszu i... przygarbionej sylwetce :mrgreen:
boston

Postautor: boston » sob cze 18, 2011 10:47 pm

A więc parę słów na gorąco:
Pierwsza b. miła niespodzianka - chłopaki zaczęli grać prawie punktualnie o 20.00 !!! :lol:
Pierwszy kawałek, o ile dobrze pamiętam, "Wiem na pewno wiem..." wyszedł tak sobie... wręcz kiepsko. Ale może to na rozruch... (pierwsze koty za płoty). Potem było już coraz lepiej, o wiele lepiej, super.
Oczywiście set lista niczym nie zaskoczyła ale w sumie był to bardzo, bardzo dobry, ponad dwugodzinny koncert. Adaś kilkakrotnie popisał się pięknymi solówkami, Janusz też pokazał co potrafi. Do solówek Jurka jesteśmy przyzwyczajeni i tym razem tradycji stało się zadość :D
Nie wiem czy nasi ulubieńcy to zauważyli ale oprócz nich podśpiewywało również co najmniej 2 ochroniarzy i był to bardzo przyjemny widok.
Pierwszy raz byłam świadkiem jak Maciek przestrzegał "pływaków" aby uważali na innych uczestników koncertu i bardzo mi się to podobało... Na szczęście "pływaków" było niewielu co zdecydowanie jest dla mnie plusem przy odbiorze koncertu.
Odniosłam wrażenie, że Maciek był w bardzo dobrej dyspozycji głosowej. Naprawdę uważam, że śpiewał świetnie (a potrafię być bardzo krytyczna wobec Niego :shock: )
Liczyłam na to, że Dżemy zagrają z sercem i tak się stało! A przynajmniej ja tak odebrałam ten koncert.
Nawet niebo się nad nami zlitowało i pomimo czarnych chmur zapowiadających niezłą ulewę nic takiego się nie stało :lol:

Na koniec przesyłam bardzo niskie ukłony dla Zbyszka za całokształt !!!
Marzena_W

Postautor: Marzena_W » sob cze 18, 2011 11:05 pm

no dali czadu!
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » sob cze 18, 2011 11:16 pm

Było super, naprawdę.
Jestem pod wrażeniem tego, że na darmowym koncercie aż tak fajnie to wypadło, jedna osoba z publiczności w stanie dość mocno wskazującym trochę niemiło i groźnie się do mnie zwróciła, ale na szczęście sobie odpuścił ;)

Wreszcie usłyszałem w pełni List na żywo, jestem w siódmym niebie. Strach chyba był mało planowany, bo zauważyłem jak Maciek konsultował to ze Zbyszkiem, a potem krzyknął do reszty zespołu. Z Listem chyba w sumie podobnie było.
Teraz set-lista, jest w kolejności, ale nie obiecuję, że pełna. Mógł mi gdzieś jeden utwór się zagubić, ale raczej jest ok.

Warszawa Bielany - 18.06.2011r.

- Wiem na pewno wiem,
- Gorszy dzień,
- Mała aleja róż,
- Koniecznie,
- Do przodu,
- Do kołyski,
- Złoty paw,
- Harley mój,
- Partyzant,
- Jak malowany ptak,
- Strach,
- Diabelska gra,
- Wehikuł czasu,
- List do M.
BIS 1
- Naiwne pytania,
- Czerwony jak cegła
BIS 2
- Autsajder,
- Whisky.

Pozdrawiam,
Arek

PS. Maciek miał rzeczywiście dzisiaj dobrą kondycję, no i na transparencie komplet podpisów jest ;)
Cybel
Kontaktowanie:

Postautor: Cybel » sob cze 18, 2011 11:17 pm

boston pisze:Odniosłam wrażenie, że Maciek był w bardzo dobrej dyspozycji głosowej. Naprawdę uważam, że śpiewał świetnie (a potrafię być bardzo krytyczna wobec Niego :shock: )

Zgadzam się w 100%, Maciek dziś naprawdę pokazał pełnię swoich możliwości, a te freestyle'e i bawienie się w Elvisa były pierwszej jakości. Brawa dla Maćka, jak również oczywiście dla całego zespołu. Aż szkoda, że to był występ niebiletowany, byłoby wtedy więcej ludzi mogących to docenić :)

A "Strach" jaką miał moc... Miodzio! :)
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz cze 19, 2011 1:01 am

Tego mi było trzeba - Dżem na żywo :lol:
Koncert świetny, jak dla mnie - bomba.
To, że Dżemy zagrali na wysokim poziomie już mnie nie dziwi, bo zazwyczaj tak jest, natomiast mile zaskoczyła mnie publiczność, jak na niebiletowany koncert było bardzo fajnie.
Bardzo podobały mi się "dialogi" Macieja z publicznością. Adam z Jurkiem w świetnej formie, tak się uzupełniali i wymieniali solówkami, że jak się gdzieś zagapiłem, to nie wiedziałem który teraz gra. A gapiłem się tym razem głównie na Bena i Zbyszka bo jakoś tak te niskie tony na mnie działały pozytywnie, zresztą jak i obydwaj panowie mają w sobie jakąś pozytywną energię (tylko bez głupich skojarzeń proszę :mrgreen:
Janusz też w świetnej formie i zagrał kilka wspaniałych solówek
Najbardziej z całego koncertu rozwalił mnie "STRACH" :evil: zagrany z takim pier..........ciem, że aż flaki wypruwało.
Na dzisiaj muszę kończyć, jutro się odezwę.
kosu32

Postautor: kosu32 » ndz cze 19, 2011 2:07 am

Koncert rewelacyjny :D
Świetny wokal, a reszta chłopaków wymiatała ostro - aż miło było słuchac i patrzec na całośc.

Pogoda dopisała, nastroje również. Ten kto nie był, niech żałuje.
Cóż - oby takich koncertów było jak najwięcej.

Biegnę zgrac zdjęcia na komputer - zobaczymy jak ogarnęłam całokształt :roll:
boston

Postautor: boston » ndz cze 19, 2011 9:37 am

I jeszcze troszkę:
Zaczął się już następny dzionek a we mnie nadal brzmią dżemowe dźwięki :lol: Niebo nad W-wą stalowo-szare, wszystko mokre po nocnych deszczach a w środku człowieka jakoś tak podejrzanie radośnie :shock: Wniosek - było naprawdę świetnie.
Miło było poznać ArkaJ wraz z towarzystwem no i spotkać Gołego, który prawie specjalnie na koncert Dżemu wrócił tego dnia z Berlina :lol:
Dziękuję kapeli za dostarczenie pozytywnej energii i za to, że dziś świat jest dla mnie jakiś taki milszy!
Łudziłam się, że poznam wreszcie Chojnaca ale niestety nie ujawnił się. Mam nadzieję, że następnym razem się uda.
Liczę na to, że dzisiejszy koncert w Bliżynie (gdzie to jest?) będzie równie udany!
P.S. Czekam na jakieś zdjęcia - to do kosu32
ola62

Postautor: ola62 » ndz cze 19, 2011 11:04 am

Dzięki wszystkim za ciekawe relacje ! :D Chojnac gratuluję
setnego posta! :P
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz cze 19, 2011 11:07 am

Mi również było miło poznać boston, żałuję również, że nie poznałem chojnaca, ale może następnym razem się uda.(Dużo osób kapelusze tam posiadało, ciężko byłoby każdego pytać, czy to nie Ty ;) )

Mam nadzieję, że transparent został na jakimś zdjęciu uwieczniony, bo Panowie z Dżemu wczoraj twierdzili, że fajnie, widoczny, a Maciek nawet się pod nosem uśmiechał patrząc na niego, chyba, że to tylko moje przewidzenia były ;)
kosu32

Postautor: kosu32 » ndz cze 19, 2011 11:26 am

P.S. Czekam na jakieś zdjęcia - to do kosu32

boston

Zdjęcia zrzucone na kompa, po wstępnej selekcji, ale muszę jeszcze przy nich podziałac - zajmie mi to jeszcze chwilę...

Jestem tu nowicjuszem, więc nie wiem jak wygląda temat dodawania zdjęc na forum do poszczególnych wątków. Czy jest to praktykowane, czy jedynie zdjęcia można dodac do zakładki "relacje z koncertów". Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie, chętnie jej wysłucham.

A wracając do koncertu to przyznam że był niesamowity (od początku do końca).
Zacznę od tego że to był mój "pierwszy raz live". Do tej pory znałam Dżem jedynie z płyt.
Pojechałam sama i trafiłam miejscówkę pod samą sceną. Na miejscu poznałam przesympatyczną Ninę ze swoją koleżanką i "młodą, prężną" grupę chłopców.

Pozdrawiam
kosu32

Postautor: kosu32 » ndz cze 19, 2011 11:37 am

Mam nadzieję, że transparent został na jakimś zdjęciu uwieczniony, bo Panowie z Dżemu wczoraj twierdzili, że fajnie, widoczny, a Maciek nawet się pod nosem uśmiechał patrząc na niego, chyba, że to tylko moje przewidzenia były ;)

ArekJ

Transparent powiadasz... Dobrze trafiłeś, bo strzeliłam jedną jedyną fotkę :lol:
Jeśli to Ty stałeś w bliskiej odległości od sceny, po jej lewej stronie - to mam to udokumentowane. Odwróciłam się na chwilę od barierki no i pstryk. Miałam ograniczone możliwości z tytułu tłumu i długiego obiektywu, ale zawsze jakaś pamiatka pozostanie :wink: Właśnie przeglądałam zdjęcia - na transparencie jest chyba Twój podpis - tak jak Twój nick ArekJ.
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » ndz cze 19, 2011 11:40 am

Troche mnie Ewo wyprzedziłaś, bo też chciałem napisać, że fajnie było poznać ArkaJ, który już niedługo zamierza zasilić nasze "fanclubowe szeregi"
ZDJĘCIA :oops:
no właśnie tu chyba dałem ciała, nie wziąłem tym razem aparatu i teraz żałuję bo światełko jak na moje oko było chyba niezłe,

ps. do kosu32
dopiero po dwóch kolejnych postach domyślam się, że jesteś kobietą bo tak się zarejestrowałaś na stronce, że nie wiadomo :?:
czekamy na zdjęcia, najlepiej umieścić na jakiejś stronce (ja to robię w picasa) i na forum wkleić linka

Wróć do „Koncerty”