[2011.05.28] Tarnowo Podgórne

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

HudyPL

Re: [2011.05.28] Tarnowo Podgórne

Postautor: HudyPL » ndz maja 29, 2011 12:40 am

Koncert udany! Publika bardzo aktywna, czasami zbyt, ale ogólnie koncert bardzo przyjemny, setlista świetna ;)
http://www.lastfm.pl/user/PolishBono

Dżem connecting people.
magdawillow

Postautor: magdawillow » ndz maja 29, 2011 1:28 am

Koncert pod hasłem: "Juuuuureeeeek!!!" i "Cała w trawie, cała w trawie, cała w trawie!!!"

Dziękuję wszystkim, którzy stali obok i przyczynili się do tak wyśmienitej zabawy i Zespołowi za każdy cudowny dźwięk, a szczególnie za Całą w trawie... Piękna...
Awatar użytkownika
Eveline

Postautor: Eveline » ndz maja 29, 2011 2:06 am

Setlista:
Detox
Powiał Boczny wiatr
Koniecznie
Do przodu
Jak malowany ptak
Do kołyski
Paw
Partyzant
Cała w trawie
Harley
Naiwne pytania
Strach
Diabelski żart
Wehikuł czasu
Kaczor
Cegła
Autsajder
Whisky
i chyba wszystko, o ile pamięć mnie nie myli ;) W razie czego proszę o uzupełnienie ;))
Koncert w Tarnowie Podgórnym na pewno przejdzie do historii za sprawą Matteo, który zrobił chyba większe show niż na scenie :twisted: ,,Jurek, Jureczkuuu mój mistrzu, przyjechałem do Ciebie!!!!" słychać było pewnie we wszystkich pobliskich miasteczkach :mrgreen: Ponoć niektórzy członkowie zespołu nawet muzyki nie słyszeli tylko krzyki Mateusza, który dał z siebie z 100000% ;)
Dziękuję za mega dawkę pozytywnej energii, moim towarzyszom za zrobienie miejsca przy scenie, ochronę w trakcie koncertu, wspólne śpiewanie i pomoc w krzyczeniu wiadomo czego (kooooochaaaaam Wasssss :mrgreen: ). Było jak zwykle genialnie, a wczorajszy koncert będę na pewno jeszcze długo wspominać :)))
Ps. Pływacy chyba dali sobie spokój, po tym jak jeden miał bardzo twarde lądowanie, gdyż ochrona postanowiła, że nie będzie ich łapać :P
Zielone myśli me...
Matteo90

Postautor: Matteo90 » ndz maja 29, 2011 9:11 am

Koncert był WSPANIAŁY :D ,jestem totalnie wyczerpany po Tym widowisku ,bardzo dziękuję swoim towarzyszkom Madzi i Ewelci za super zabawę :mrgreen: , do następnego ... Jedyny MINUS tego koncertu to było to ,że scena była stanowczo za daleko od publiki :twisted: dlatego moje okrzyki przeszkadzały Jasiowi :) JESZCZE RAZ POZDRAWIAM swoje przyjaciółki :D PS. "Cała w Trawie" -oj bez Matteo raczej by tego utworu nie było ... :mrgreen: .
kinrako

Postautor: kinrako » ndz maja 29, 2011 11:09 am

koncert super, jak każdy. ;) chcę więcej koncertów DŻEMU w Wielkopolsce<3
Awatar użytkownika
Eveline

Postautor: Eveline » ndz maja 29, 2011 10:01 pm

Matteo90 pisze:Jedyny MINUS tego koncertu to było to ,że scena była stanowczo za daleko od publiki :twisted: dlatego moje okrzyki przeszkadzały Jasiowi :) JESZCZE RAZ POZDRAWIAM swoje przyjaciółki :D PS. "Cała w Trawie" -oj bez Matteo raczej by tego utworu nie było ... :mrgreen: .

Ale ale.... gdyby ta scena była ciut bliżej to nie przeszkadzałbyś tylko Jasiowi, ale wszystkim członkom zespołu :mrgreen: Śpiewałbyś głośniej od Maćka ( o ile tak nie było....:P)!!!!!
A odnośnie Całej w trawie to fakt: ,,Adaś, cała w trawie!!!!! Cała w trawie!!!! Cała w trawie!!! Adaś, zaczynaj, no!!!!!!" :twisted: i zaczęli.... ;) Co byśmy bez Ciebie zrobiły... ;)
Ps. Znów jestem na głodzie koncertowym...więc apel do Magdy: jedźmy gdzieś :mrgreen: ! Pozdrawiam :P
Zielone myśli me...
kinrako

Postautor: kinrako » czw cze 02, 2011 9:27 pm

mam pytanie, na koncercie mowili ze bedzie udostepniony cały koncert na jakiejś str internetowej, może wiecie jaka to strona?:)
miranda4
Kontaktowanie:

Postautor: miranda4 » pt cze 03, 2011 12:03 am

Z tego co pamiętam, o tym, ze będzie dostępny film padło podczas występu kabaretu... ale mogę się mylić.
Jeśli ktoś chce zobaczyć trochę fotek - zapraszam http://ania.aferzystka.pl/.
Jednocześnie chciałam podziękować osobom z obsługi za pomoc podczas koncertu :) .

Wróć do „Koncerty”