[2012.02.24] Zabrze - CK Wiatrak

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

polo777

Re: [2012.02.24] Zabrze - CK Wiatrak

Postautor: polo777 » sob lut 25, 2012 12:41 am

[quote="Aga-ta"]Czesław!
Gdzie się ukrywałeś??

Spotkamy się w Jastrzębiu! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dementis

Postautor: Dementis » sob lut 25, 2012 12:42 am

Na początku chciałbym podziękować kierowcy autobusu numer 7, który spóźnił się trzy minuty i dzięki temu wyrobiłem się na busa (zatrzymałem go jak "stopa"). Nie musiałem czekać w ten deszcz na innego, a co za tym idzie nie wracałem przez Katowice.

Ok teraz małe odczucie co do koncertu i ogólne wrażenie.
Zacznę od szatni. Mam ogromną prośbę do organizatorów, aby za rok (bo już prawie koniec zimy) zmienili miejsce znajdowania się szatni i niech ona znajduje się przy wejściu :) To jeszcze był mały pikuś. Najgorsze było to, że chłopak z szatni odmówił mi odebrania kurtki, ponieważ nie miał już numerków. Nie tylko ja miałem taki problem, więc niech organizatorzy się zastanowią. Jeżeli organizują tak wielkie koncerty na 500 osób (nie umiem oszacować ile nas było) to niech zwiększy szatnię, aby każdy mógł swoje odzienie zostawić. W rezultacie cały koncert trzymałem kurtkę w ręce...
Co do konceru to bardzo fajne utwory. Szkoda, że po raz kolejny nie doczekałem się niczego co grali z Jackiem. Chyba będę musiał poczekać na kolejne urodziny. Zgadzam się z polo777, że Maciek był pełen energii, ale nie tylko on miał dziś powera, ale także Beno i Adam. Jurek jak zwykle świetne solóweczki, a Zbyszek to chyba ma 50 cm w bicepsie od tej perki. Zawsze mi imponował swoją grą. Dziękuję Jasiowi za pomoc przy supporcie. W połowie koncertu od spiewania zaschło mi w gardle i zazdrościłem chłopakom jak sobie gasili pragnienie piwkiem :)
Serdeczne pozdrowienia dla dwóch dziewczyn, które tak fajnie się bawiły przy szatni. Z jedną udało mi się pobawić na dwóch bisach na podestach koło szatni.
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » sob lut 25, 2012 2:47 am

Pierwszy raz w tym roku byłem na koncercie Dżemu i pierwszy raz byłem w klubie Wiatrak. Koncert pełen pozytywnej energii.
Cieszę się że mogłem usłyszeć utwory Cała w trawie, Diabelski żart :D .
Ciekawe kiedy w Wiatraku będzie działać wentylacja?
Nic dziwnego że chłopakom chciało się pić i że zrobili przerwę między bisami, duszno było.

Pozdrowienia i podziękowania dla Agaty i Adama :D
Pozdrowienia również dla wszystkich znajomych, z którymi widziałem się na koncercie :)
HudyPL

Postautor: HudyPL » sob lut 25, 2012 8:41 am

Co do konceru to bardzo fajne utwory. Szkoda, że po raz kolejny nie doczekałem się niczego co grali z Jackiem.

Utwór 'Zapal Świeczkę' pochodzi z płyty 'Kilka Zdartych Płyt' nagranej z Jackiem w 1995 r. ; )
http://www.lastfm.pl/user/PolishBono

Dżem connecting people.
BADUR

Postautor: BADUR » sob lut 25, 2012 9:55 am

Witam, po wczorajszym koncercie zostałem niestety bez kurtki ( czarna przeciwdeszczowa z Wolfganga ), gdyby ktoś przez przypadek wszedł w jej posiadanie, proszę o kontakt 606 612 071, z góry wielkie dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » sob lut 25, 2012 11:38 am

A ja zgubiłam czarną, ażurową czapkę, chyba gdzieś w okolicach tak zwanego wiatrakowego parkingu...:( Nie spotkał się ktoś z czymś takim...?
Mazzi84 pisze:Koncert pełen pozytywnej energii.

Zgadza się :) Przerwy w DŻEMowaniu czasami dobrze robią.
Wasze pouśmiechane buzie -Kwinto, Aga-ko:) to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że "życie ma smak i sens" ;)
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: papi21 » sob lut 25, 2012 2:50 pm

Koncert bardzo udany. Choć CK Wiatrak zdobyłem po dość długiej wycieczce pieszej w strugach deszczyku od Rynku w Zabrzu- bo nie wiedziałem, że ulica Wolności aż tak długo się ciągnie- że te 100 numerów od 280 z hakiem do 395 gdzie znajduję się klub, to taki kawał drogi:P

Ale warto było - szczególnie Nieudany skok, który chyba pierwszy raz słyszałem na koncercie( nie przypominam sobie, żebym słyszał wcześniej ten utwór na koncercie) oraz Jesiony, które nie za wiele razy miałem przyjemność wcześniej słyszeć na koncercie.

Podsumowując, warto było przeżyć ten wieczór w tak doborowym towarzystwie. Koncert wart każdego kroku, pokonanego w drodze do klubu. Nawet wracając z powrotem stwierdziłem, że tramwajom dam spokój a spacerek do samochodu na Rynek z Wiatraka dobrze mi zrobi przed spaniem.

Do zobaczenia w Jastrzębiu mam nadzieję:)

Pozdrawiam Wszystkich :)
Awatar użytkownika
Dementis

Postautor: Dementis » sob lut 25, 2012 11:12 pm

HudyPL pisze:
Co do konceru to bardzo fajne utwory. Szkoda, że po raz kolejny nie doczekałem się niczego co grali z Jackiem.

Utwór 'Zapal Świeczkę' pochodzi z płyty 'Kilka Zdartych Płyt' nagranej z Jackiem w 1995 r. ; )

Chodziło mi bardziej o coś z płyty Pod Wiatr, Być albo mieć. Zapal świeczkę grają bardzo często co nie zmienia faktu, że bardzo ją lubię. Jak patrze zawsze na Set to mało kiedy widzę coś z tych dwóch płyt. Ba, nie widziałem ani razu.

@down
To może będę mieć okazję słyszeć na żywo :)
Ostatnio zmieniony sob lut 25, 2012 11:43 pm przez Dementis, łącznie zmieniany 1 raz.
HudyPL

Postautor: HudyPL » sob lut 25, 2012 11:23 pm

Pod koniec zeszłego roku grali 'To tylko dwa piwa' i kiedyś zdarzało się jeszcze 'Być albo mieć' na koncertach ; )
http://www.lastfm.pl/user/PolishBono

Dżem connecting people.
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » pn mar 05, 2012 8:19 pm

"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Wróć do „Koncerty”