14.06.2015r. Ożarów Maz.

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

tomekw

14.06.2015r. Ożarów Maz.

Postautor: tomekw » pn cze 15, 2015 9:41 am

Byłem, widziałem, słyszałem, set prawie identyczny jak dzień wcześniej.....(oprócz Lunatyków) SET ŚWIETNY!!!!!!
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Re: 14.06.2015r. Ożarów Maz.

Postautor: ArekJ » pn cze 15, 2015 10:18 am

tomekw pisze:Byłem, widziałem, słyszałem, set prawie identyczny jak dzień wcześniej.....(oprócz Lunatyków) SET ŚWIETNY!!!!!!

Jeszcze Panowie wymienili Magazyn na Malowanego ptaka ;)

W końcu kupiłem swoją kopię 35 lecia i teraz ledwo żywy siedzę w pracy bo musiałem jeszcze trochę się podelektować muzyką po powrocie z koncertu ;)

Koncert zaliczam do bardzo udanych - jednak co plener to plener. Pomimo, że w klubach zazwyczaj są grane ciekawsze utwory (np. Jesiony, które na koncertach plenerowych pojawiają się sporadycznie), to jednak chyba wolę te plenerowe - zdecydowanie większa moc, zawsze jest czym oddychać (z czym w niektórych klubach bywa ciężko ;) i ogólnie zazwyczaj lepiej bawię się na tych plenerowych.

Fajnie, że Jurek wyjął z szafy Stratocastera - sprawdził się wyśmienicie, szczególnie podczas Cegły.

Do zobaczenia! :)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn cze 15, 2015 12:43 pm

ArekJ pisze:Fajnie, że Jurek wyjął z szafy Stratocastera - sprawdził się wyśmienicie, szczególnie podczas Cegły.

Jakiego? Bo strasznie dawno już Styki ze Stratem nie widziałem. Chyba ostatni którego pamiętam, to ten drewniany z czasów 2004;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn cze 15, 2015 12:52 pm

borszysz pisze:
ArekJ pisze:Fajnie, że Jurek wyjął z szafy Stratocastera - sprawdził się wyśmienicie, szczególnie podczas Cegły.

Jakiego? Bo strasznie dawno już Styki ze Stratem nie widziałem. Chyba ostatni którego pamiętam, to ten drewniany z czasów 2004;)

Drewniany z białą maskownicą.
Jurek po koncercie mówił, że wcześniej miał czarną maskownicę założoną, ale zmienił.

W 2007 roku jak Bastek występował z Dżemem na Paprocanach Jurek grał na drewnianym Stracie z czarną maskownicą na Liście - pewnie to ten.

Więcej o tej gitarze nie wiem, bo się nie znam, może Robert będzie umiał powiedzieć coś więcej na jej temat.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt cze 16, 2015 1:53 am

To ten jego stary Strat w naturalnym kolorze. Jurek zostawił stare pickupy a zmienił płytkę z czarnej na białą. Dobrze ze go wziął bo brzmi świetnie się nadal nie lepiej od mojego ukochanego Telecastera American Deluxe jeśli w ogóle można to tak porównać :)

O ten
http://images30.fotosik.pl/103/9283d0f5d97dabd7gen.jpg

A sam koncert był świetny :)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » wt cze 16, 2015 7:32 am

Fender Stratocaster, made in USA, rocznik 1976, Drewno Jesion bagienny kanadyjski. W rękach Jurka od 2003 roku.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"

Wróć do „Koncerty”