Dzem --MegaClub 14.04 2018

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

polo777

Dzem --MegaClub 14.04 2018

Postautor: polo777 » sob sty 06, 2018 1:11 pm

Jako że Mega Club kasuje moje wszystkie posty postanowiłem w tym miejscu zadać pytanie osobom odpowiedzialnym za organizacje koncertów Zespołu Dzem.
Czy Zespołowi i ich fanom naprawdę jest potrzebny koncert w takim miejscu jak Mega Club ?
Czy w Katowicach nie ma sal koncerowych ktore spełniałyby wymogi organizacji koncertu dla Zespołu i w szczegolnosci fanów?
Zapytam przy okazji dlaczego zrezygnowano z Rudy Ślaskiej ,Chorzowa gdzie wystepy w tamtych MCK nalezały do wyjątkowych ?

Ale wracając do MC .Czy ktoś odpowiedzialny z ramienia Zespołu sprawdzał kiedys MC pod kątem warunków w jakich fani Zespołu będą oglądać Koncert ?
Mega Club to jest zwykła SPELUNA !!
Na każdy koncert jest wpuszczana zbyt duża ilosc ludzi . Zobaczcie sobie kiedyś ten "club" pod kątem tego gdyby coś sie tam stało niedobrego(czego nie życze) Jest tylko jedno wyjscie ,reszta dzwi są pozamykane nie ma dróg ewakuacyjnych .
Szatnia do ktorej przez cały czas jest kolejka .W srodku jest tak zimno ze ludzie nie oddają okryć do szatni .
Ubikacje to jeden wielki syf . Palarnie to samo .Ochrona gburowata i niemiła .W barze łupią Cię jak za zboże.
Osobna sprawa to nagłosnienie .Podczas konceru TSA awaria za awarią a jak juz cos sie działo to okazało się że za konsolą nie ma nikogo .Raz grała prawa strona raz lewa .Ogólnie jest do dupy.
I nie przekona mnie gadka ze przychodze posłuchac muzyki i nie patrze na sciany i kible .

MegaClub swój klimat i kultowosc miał na Dworcowej a teraz to tylko miejsce ,nazwa i syf ktorym powinny zainteresować się PIP,Sanepid i Straz Pożarna a nie Fani I Zespół DZEM,
Obrazek
Skazana_na_Dzem

Re: Dzem --MegaClub 14.04 2018

Postautor: Skazana_na_Dzem » sob sty 06, 2018 3:50 pm

polo777 pisze:Jako że Mega Club kasuje moje wszystkie posty postanowiłem w tym miejscu zadać pytanie osobom odpowiedzialnym za organizacje koncertów Zespołu Dzem.
Czy Zespołowi i ich fanom naprawdę jest potrzebny koncert w takim miejscu jak Mega Club ?
Czy w Katowicach nie ma sal koncerowych ktore spełniałyby wymogi organizacji koncertu dla Zespołu i w szczegolnosci fanów?
Zapytam przy okazji dlaczego zrezygnowano z Rudy Ślaskiej ,Chorzowa gdzie wystepy w tamtych MCK nalezały do wyjątkowych ?

Ale wracając do MC .Czy ktoś odpowiedzialny z ramienia Zespołu sprawdzał kiedys MC pod kątem warunków w jakich fani Zespołu będą oglądać Koncert ?
Mega Club to jest zwykła SPELUNA !!
Na każdy koncert jest wpuszczana zbyt duża ilosc ludzi . Zobaczcie sobie kiedyś ten "club" pod kątem tego gdyby coś sie tam stało niedobrego(czego nie życze) Jest tylko jedno wyjscie ,reszta dzwi są pozamykane nie ma dróg ewakuacyjnych .
Szatnia do ktorej przez cały czas jest kolejka .W srodku jest tak zimno ze ludzie nie oddają okryć do szatni .
Ubikacje to jeden wielki syf . Palarnie to samo .Ochrona gburowata i niemiła .W barze łupią Cię jak za zboże.
Osobna sprawa to nagłosnienie .Podczas konceru TSA awaria za awarią a jak juz cos sie działo to okazało się że za konsolą nie ma nikogo .Raz grała prawa strona raz lewa .Ogólnie jest do dupy.
I nie przekona mnie gadka ze przychodze posłuchac muzyki i nie patrze na sciany i kible .

MegaClub swój klimat i kultowosc miał na Dworcowej a teraz to tylko miejsce ,nazwa i syf ktorym powinny zainteresować się PIP,Sanepid i Straz Pożarna a nie Fani I Zespół DZEM,

Ja nigdy nie byłam w tym klubie.
Ale moje zdanie jest jedno: Moim zdaniem zespoł Dżem nie powinien występować w MegaClubie tylko w MCK.
Dżem do klubu??? To chyba są jakieś żarty.
Przecież Dżem to poważny zespół.
No chyba,że się mylę.
Kasia z Tomaszowa Lubelskiego/Skazana_na_Dzem

W życiu piękne są tylko chwile...
Awatar użytkownika
wawierniamarcin
Kontaktowanie:

Postautor: wawierniamarcin » wt sty 09, 2018 3:33 pm

Cisza w tym poście jak po śmierci organisty :D
Pozdrawiam
Marcin Wawiernia
Dzemowy

Postautor: Dzemowy » śr sty 10, 2018 9:45 pm

Jest dostępny adres mailowy menedżera Dżemu. Napisz tam wszystkie swoje uwagi i konkretnie uzasadnij, nawet bardziej szczegółowo niż tu :) i możliwe, że na przyszłość da to dobry efekt.

Generalnie to nie zespół wybiera sobie miejscowości i sale koncertowe, tylko organizatorzy z poszczególnych miast sami się zgłaszają, że chcą aby u nich odbył się koncert. Gdyby pojawiło się zapytanie z wspomnianego przez Ciebie MCK Chorzów to koncert by się pewnie tam odbył :)

Wróć do „Koncerty”