Bastek Riedel w Duecie z Piotrem Kupichą

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Bastek Riedel w Duecie z Piotrem Kupichą

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 7:56 pm

http://mojemedia.pl/pop/news/kupicha-i- ... ie,1312472
Proszę co znalazłem w sieci :roll: :roll:
Jaka jest wasza opinia na ten temat ???
Gość

Re: Bastek Riedel w Duecie z Piotrem Kupichą

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:04 pm

Nie lubię muzyki Feela ale gdybym był muzykiem to też bym z nimi zagrał. Są medialni to raz. Piotr Kupicha naprawdę umie śpiewac i gdy ktoś go o to prosi w jakimś programie to nie wykręca się, że ma gardło nierozgrzane, nut nie ma, gardło go boli tylko śpiewa.
A co, teraz należy znienawidziec Sebastiana że zagrał ze znanym zespołem? :?
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:09 pm

w niedzielę dostałam smsa od kuzyna że jest na koncercie feela i śpiewa z nimi Riedel, byłam zaskoczona, myślałam że mu się coś pomyliło? ale widzę ze to jednak prawda. Nie potępiam, choć za feelem nie przepadam...
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:11 pm

Spójrzcie jeszcze na komentarze pod tym materiałem...Wszyscy na Bastka naskakują ze ma u nich kreske... :roll: To jest po Prostu żałosne :(
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr maja 27, 2009 8:14 pm

Nie oceniajcie z góry czegoś, czego nie słyszeliście..
btw. mało to ma wspólnego z "Dżem w mediach" :wink:
Ostatnio zmieniony śr maja 27, 2009 8:28 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:17 pm

Armin masz racje...zobaczymy czy będzie jakies wideo na Youtubie...wtedy ocenimy
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:23 pm

Jeśli to ta piosenka która leci gdzieś na Liście Przebojów Trójki to bardzo fajna. Właśnie ostatnio słyszałam duet Bastka z kimś i nie wiedziałam kto to. Może to był Feel. W każdym razie podobało mi się.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:26 pm

kasiak1990 pisze:Jeśli to ta piosenka która leci gdzieś na Liście Przebojów Trójki to bardzo fajna. Właśnie ostatnio słyszałam duet Bastka z kimś i nie wiedziałam kto to. Może to był Feel. W każdym razie podobało mi się.

A To nie była przepadkiem piosenka "Thanks Jimmy" ??? :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr maja 27, 2009 8:32 pm

Czyli jednak się nie przesłyszałam biegnąc na przystanek :wink: - nie mogłam zostać do końca, a domyślałam się, że coś się kroi, gdy zobaczyłam całe Cree, Janusza Frychela i jeszcze kilka innych znanych okołobluesowych osób na backstage'u.
Ja osobiście za Feel nie przepadam, bo nie lubię gwiazdorstwa na scenie, a tak odebrałam to, co wyprawiał Kupicha i Iwona na scenie ...
Gość

Postautor: Gość » czw maja 28, 2009 6:28 am

Czasami wydaję mi się że to forum to takie przedszkole.
Ludzie Bastek jest dorosłym człowiekiem i to jego prywatna sprawa z kim śpiewa i co robi,to że jesteśmy fanami Dżemu a przez to i Cree nie upoważnia nas żeby wypisywać że Bastek ma u nas krechę lub inne tego typu wypowiedzi.Rysiek i Gola na pewno są dumni z postępowania Bastka,Karoliny i czuwają nad swoimi wnukami.I JESZCZE RAZ POWTARZAM ŻE TO SPRAWA BASTKA I WCALE NIE MUSI LICZYĆ SIĘ Z NASZĄ OPINIĄ.Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw maja 28, 2009 6:33 am

A ja mysle, ze to mały rewanż był za to co Kupicha swego czasu zrobił;) I jeszcze się zaskoczycie jak wyjdzie nowa płytka feela;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » czw maja 28, 2009 9:41 am

Tipi pisze:Czasami wydaję mi się że to forum to takie przedszkole.
Ludzie Bastek jest dorosłym człowiekiem i to jego prywatna sprawa z kim śpiewa i co robi,to że jesteśmy fanami Dżemu a przez to i Cree nie upoważnia nas żeby wypisywać że Bastek ma u nas krechę lub inne tego typu wypowiedzi.Rysiek i Gola na pewno są dumni z postępowania Bastka,Karoliny i czuwają nad swoimi wnukami.I JESZCZE RAZ POWTARZAM ŻE TO SPRAWA BASTKA I WCALE NIE MUSI LICZYĆ SIĘ Z NASZĄ OPINIĄ.Pozdrawiam :D

A czy ktoś na tym forum coś takiego napisał? Nie. Uwaga o kresce odnosiła się przecież do komentarzy POD materiałem. Skąd więc wniosek, że to forum to "takie przedszkole"?
boston

Postautor: boston » czw maja 28, 2009 10:00 am

Brawo dla Bastka za "otwartość" na innych muzyków.
Nie byłam, nie słyszałam więc trudno ocenić rezultat - ale wydaje mi się, że Feel pochodzi też ze Śląska? i może proponując wspólny występ chciał w ten sposób wyróżnić Bastka jako muzyka, którego ceni za to co robi.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 28, 2009 10:21 am

kubas_w pisze:A To nie była przepadkiem piosenka "Thanks Jimmy" ??? :wink:

jezeli sie nie myle to "Thanks Jimmy" nie bylo grane w duecie wlasnie... raczej spiewal sam a akompaniamentowali mu m. in. Jurek, Leszek Cichoński i Marek Raduli ale oni raczej nei udzielali sie wokalnie chyba ze cos przegapilem :roll:

a co do tego duetu, zaspiewal to zaspiewal wolno mu, wolny czlowiek moze spiewac z kim chce, za feelem nie przepadam bo jak wspomniala Maciejka tez nie lubie takich zespolow komercyjnych ale kto wie czy to nie wyszlo fajnie?
Gość

Postautor: Gość » czw maja 28, 2009 10:50 am

Możecie mnie zjechać za krytykę ale mi osobiście ręce opadły.

Otwartość na muzyków ? Ok, ale nie na takich pseudo rockowych muzyków. Feel to tylko i wyłącznie medialna papka, który niczego wartościowego sobą nie prezentuję. Postawiłbym ich na równi z Dodą czy Jolą Rutowicz - to po prostu produkt na sprzedaż, który zniknie za niedługo.

Nie stawiam żadnej kreski na Sebastianie ale jednak niesmak pozostaję - zwłaszcza, że był to zaplanowany wcześniej występ. Być może łączy ich znajomość bo to samo miasto, podobny rocznik i chyba tylko to byłoby w moich oczach pewnym argumentem ale nic więcej.

Nie oceniam Sebastiana poprzez jego nazwisko ale muzykę jaką gra - jedną z niewielu prawdziwych w zalewie tego badziewia.

Wróć do „Dżem w mediach”