Bastek Riedel w Duecie z Piotrem Kupichą

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: Bastek Riedel w Duecie z Piotrem Kupichą

Postautor: boston » pn sie 17, 2009 6:31 pm

Bardzo mi przykro ale tylko upewniłam się, że nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem.

Uważasz, że masz prawo do obrzydliwej oceny czyjejś pracy (Bastek i Kupicha) i dodatkowo bez skrupułów mnie atakować. Zmartwię cię trochę: nie jesteś w stanie mnie obrazić ani wyprowadzić z równowagi. Zgadnij dlaczego :lol:
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn sie 17, 2009 7:27 pm

boston pisze:Bardzo mi przykro ale tylko upewniłam się, że nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem.

Uważasz, że masz prawo do obrzydliwej oceny czyjejś pracy (Bastek i Kupicha) i dodatkowo bez skrupułów mnie atakować. Zmartwię cię trochę: nie jesteś w stanie mnie obrazić ani wyprowadzić z równowagi. Zgadnij dlaczego :lol:

a nie lepiej pogadac w lepszym tonie? po co ciagnac za sobą niesnaski..?
Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » wt sie 18, 2009 1:11 pm

boston pisze:Bardzo mi przykro ale tylko upewniłam się, że nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem.

Nie nie nie akurat w tym temacie to przeszedłem specjalny kurs :twisted: Bardziej pisać nie potrafię niż czytać.

boston pisze:Uważasz, że masz prawo do obrzydliwej oceny czyjejś pracy (Bastek i Kupicha)

Obrzydliwa ocena? Napisałem tylko, że piosenka jak dla mnie jest zbyt homoseksualna. Co w tym obrzydliwego? Słowo homoseksualizm?

boston pisze:i dodatkowo bez skrupułów mnie atakować. Zmartwię cię trochę: nie jesteś w stanie mnie obrazić ani wyprowadzić z równowagi. Zgadnij dlaczego :lol:

Po prostu próbuję Ci pokazać, że Twój szacunek i tolerancja, to zwykła hipokryzja. W jednym temacie potrafisz zarzucać niski poziom inteligencji moherom, by za kawałek bronić się, że Twoja mama też ma brązowy beret, albo uważasz, że moja recenzja piosenki poniża ludzi preferujących tą samą płeć, by na końcu zasugerować, że homoseksualizm to coś obrzydliwego. A wiesz jaki jest pierwszy krok do tolerancji? Traktować kontrowersję jako coś normalnego :)

I polecam obejrzeć Bruna ;-)
Ostatnio zmieniony ndz wrz 06, 2009 7:53 pm przez WPrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » wt sie 18, 2009 1:33 pm

A wracając do samego utworu...:)
Gdybym nie wiedziała, kto wykonuje ten utwór, stwierdziłabym, że jest w porządku. Dwa fajne, męskie głosy- super. Kupicha darował sobie swoje "ii jee ii jeee", co zdecydowanie zalicza się na "+", bo brzmi całkiem normalnie. Cree nie słucham, a Bastka za nazwisko nie wyróżniam, więc wszystko mi jedno z kim śpiewa. A to, że jest synem Ryśka, od strony muzycznej nie zobowiązuje go do niczego.
Pozdrawiam ciepło:)
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » wt sie 18, 2009 7:18 pm

Oby tylko z Doda nie zagrali Xd

ps to sa ludzie leca na kase -- nie ma sie co dziwic
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » sob sie 29, 2009 6:33 pm

Wróć do „Dżem w mediach”