[DVD] Dżem 1979 - 1994

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

wilkas

Re: [DVD] Dżem 1979 - 1994

Postautor: wilkas » pt lip 15, 2011 7:27 pm

Słuchajcie, może niepotrzebnie wyraziłem moje zdanie co do zawartości merytorycznej, ale mam prawo wyrazić opinię co do ..właśnie zawartości, czekałem kilka lat na to wydawnictwo i ...zapewne Rockowisko mnie zaskoczy... nie kłóćmy się i nie dyskutujmy nie na temat, niepotrzebnie Ziemniak piszesz w tym tonie, lepiej byś mi na maila odpisał nt biletów na festiwal.
Może dżemy, z racji że brak na rynku materiałów video z Rychem, postanowili wydać to co w sumie najwartościowsze i dla kogoś kto dzięki temu będzie miał okazję zapoznać się z twórczością z tych lat.... a może po prostu się nie chciało, bo są bieżące sprawy. Oczywiście kupię, i oby jak 30 urodziny, na których byłem, czy Muza, nie wylądowało na półce po niepełnym przesłuchaniu, przeglądnięciu.

Mógłbym napisać co mogło się znaleść na dvd, o czym wiem że istnieje, a nie zostało nigdy wyemitowano bo... np Rysiek miał braki w uzębieniu i nieestetycznie by to w TV wyglądało, ale dopiero byłaby dyskusja.
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » pt lip 15, 2011 7:39 pm

Jakby wydali wszystko, to cena sięgnęła by 100zł, albo i więcej, a wtedy dopiero zaczęły by się rozmowy, że dlaczego tak drogo itd. Nie dogodzi nikomu... Cieszmy się tym, co mamy, a nie tylko marudźmy, ludziee!
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt lip 15, 2011 7:58 pm

wilkas pisze:Mógłbym napisać co mogło się znaleść na dvd, o czym wiem że istnieje, a nie zostało nigdy wyemitowano bo... np Rysiek miał braki w uzębieniu i nieestetycznie by to w TV wyglądało, ale dopiero byłaby dyskusja.

z chęcią wysłucham co to mogłoby się znaleźć, a jeszcze bardziej dowiem się. w której telewizji i na której półce sobie te owe zacne materiały spoczywają... Gadać wszyscy potrafią...eh...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lip 15, 2011 9:40 pm

rozumiem że wyszukanie materiałów łatwe nie było ale troszkę szkoda, że nie ma Rawy 91, 93
wiem, wiem że wszyscy widzieli ale chętnie bym to zobaczył po liftingu ;)

tak czy siak, czekam z niecierpliwością na premierę :twisted:
pycia93

Postautor: pycia93 » pt lip 15, 2011 10:58 pm

Narzekacie, narzekacie, a ja tam się cieszę :)
Mimo tego, że tak samo jak wy kilka już tych koncertów widziałam, ale teraz będzie wszystko pięknie oprawione, poprawiony obraz i dźwięk, w jednej części i kolejne wydawnictwo Dżemu z świetną okładką. Nic tylko jutro powiadomić tatę o nowym wydatku na początku sierpnia, już widzę jak się ucieszy z tego wydawnictwa :)
I też dziwię się, że cena taka niska. Spodziewałam się czegoś koło 100zł, a tu proszę. Mam tylko nadzieję, że może coś jeszcze podobnego kiedyś wydadzą.
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pt lip 15, 2011 11:08 pm

Ziemniaq pisze:
misiek_k-ce pisze: Drogi Zarządzie! Czy będzie możliwość nabycia tej perełki podczas festiwalu? :)

Nie mamy bladego pojęcia ;)

zq

Hi!
Jak byście jednak się dowiedzieli to prosiłbym o informację, strasznie mi na tym zależy. Wydanie to wydaje się być bardzo ciekawe, na moje nieszczęście, a może i szczęście spodobało się również mojej mamie, która to imieniny ma 26 lipca i liczy, że może udałoby się to dostać po moim powrocie z festiwalu, bo sama się nie wybiera.
Jakby była taka informacja przed 26 to z chęcią bym ją uzyskał - bo jak nie to będę musiał biegać za innym prezentem.

Z góry dziękuję i mam nadzieję, że się nie narzucam...
Arek

P.S. Ludzie wyluzujcie trochę, obejrzycie może w większości to samo co na YT, ale za to w na pewno większej jakości, bez wyszukiwania, buforowania etc. ale to nie jest pewne. Skąd wiecie, że np. nie pojawi się tam parę kawałków z tych koncertów, których nie ma w sieci?
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
wilkas

Postautor: wilkas » sob lip 16, 2011 1:22 pm

z chęcią wysłucham co to mogłoby się znaleźć, a jeszcze bardziej dowiem się. w której telewizji i na której półce sobie te owe zacne materiały spoczywają... Gadać wszyscy potrafią...eh...

...kopie są u mnie na półce i ubolewam, że legalnie nie mogą to wszyscy zainteresowani po zakupieniu dvd obejrzeć... ale naprawdę nie po to tu pisze by jakąś polemikę nt zadowolenia polaków prowadzić, kończę. Poczekajmy jak będziemy mieli to w łapach. Szkoda tez, że ze strony Empiku dowiadujemy się o wydawnictwie i zawartości.
boston

Postautor: boston » ndz lip 17, 2011 1:09 pm

Oczywiście, że w sumie cieszę się na to wyczekiwane wydawnictwo :D
Wreszcie będzie normalna jakość tych nagrań. Po prostu, jak już napisałam, widocznie miałam za duże oczekiwania... ale to pewnie tak się zdarza z czymś na co bardzo się czeka.

Najbardziej mi się spodobało:
chojnac pisze:Może będzie vol.2 :)
. Nie sądzę - ale byłoby cudnie gdyby tak się stało!
tete

Postautor: tete » pn lip 18, 2011 11:22 am

Bardzo się cieszę z tego wydawnictwa, chociaż przyznam, że to właśnie TO dvd powinno być wydane na jubileusz 30-lecia Dzemu. Ale dobrze, że w końcu jest. I dobrze się składa, bo miałam to w większości nagrane na nagrywarce, którą akurat szlag mi trafił:)))
Mam również wrażenie, że nie ma obiektywnych przeszkód, by powstał vol.2, wystarczy ogłosić "pospolite ruszenie" fanów, którzy z kufrów i piwnic wydobędą stare, amatorskie nagrania i udostępnią je ku ogólnej szczęśliwości:) I będzie mi wtedy totalnie obojętne jakiej jakości to będą nagrania, bo w wydawaniu archiwów nie to się liczy najbardziej. Kupiłam ostatnio dwupłytowy album dvd Zeppów, na którym są materiały lepsze, gorsze i z punktu widzenia dzisiejszych wymagań - całkiem do d..... Ale słucha się i ogląda z zapartym tchem. Ale Zeppy mają Page'a, któremu się chce podtrzymywać legendę zespołu, no i robić przy tym kasę.....Jest dla mnie niezrozumiałe - dlaczego dżemom tego brak....Az tak bardzo chcą się odciąć od swoich korzeni? A szanowne Stowarzyszenie nie mogłoby pomóc w takim przedsięwzięciu? Pewnie nie tylko Wilkasowa półka pełna jest ciekawostek archiwalnych....Potrzebna jest jednak - "wola polityczna".... jak wszędzie niestety
Awatar użytkownika
Bubbi

Postautor: Bubbi » pn lip 18, 2011 12:27 pm

zakup obowiązkowy 8)
zwłaszcza że 40 zeta to nie majątek
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn lip 18, 2011 8:38 pm

Wiecie co? Coś mi tu nie gra. Chyba poczekałbym na oficjalną informację ze strony zespołu.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
indianer84

Postautor: indianer84 » pn lip 18, 2011 8:52 pm

ale co konkretnie nie gra?;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn lip 18, 2011 8:59 pm

Ziemniaq pisze:Wiecie co? Coś mi tu nie gra. Chyba poczekałbym na oficjalną informację ze strony zespołu.

czekamy Ziemniaku, od Wigilii 2009 ;)
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn lip 18, 2011 9:25 pm

Adi pisze:czekamy Ziemniaku, od Wigilii 2009 ;)

Toć to tylko 2 lata.... co to jest w porównaniu z oczekiwaniem na "MUZE"
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Karolu

Postautor: Karolu » wt lip 19, 2011 7:51 am

tete pisze:Mam również wrażenie, że nie ma obiektywnych przeszkód, by powstał vol.2, wystarczy ogłosić "pospolite ruszenie" fanów, którzy z kufrów i piwnic wydobędą stare, amatorskie nagrania i udostępnią je ku ogólnej szczęśliwości:) I będzie mi wtedy totalnie obojętne jakiej jakości to będą nagrania, bo w wydawaniu archiwów nie to się liczy najbardziej. Kupiłam ostatnio dwupłytowy album dvd Zeppów, na którym są materiały lepsze, gorsze i z punktu widzenia dzisiejszych wymagań - całkiem do d..... Ale słucha się i ogląda z zapartym tchem. Ale Zeppy mają Page'a, któremu się chce podtrzymywać legendę zespołu, no i robić przy tym kasę.....Jest dla mnie niezrozumiałe - dlaczego dżemom tego brak....Az tak bardzo chcą się odciąć od swoich korzeni? A szanowne Stowarzyszenie nie mogłoby pomóc w takim przedsięwzięciu? Pewnie nie tylko Wilkasowa półka pełna jest ciekawostek archiwalnych....Potrzebna jest jednak - "wola polityczna".... jak wszędzie niestety

podnoszę obie łapki i aprobuję temat - jest sporo ludzi w PL, którzy w swoich komputerowych czeluściach posiada multum ryśkowych perełek ...

Wróć do „Dżem w mediach”