Pani Karolina Riedel

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

CzarnyRycerz

Pani Karolina Riedel

Postautor: CzarnyRycerz » pt gru 21, 2012 9:49 pm

Witam. Jestem nowy na forum, chociaż Dżemu już trochę słucham. Mam pytanie na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Otóż co się dzieje z Karoliną Riedel? Sebastian Riedel udziela wywiadów, występuje, odgrywa dużą rolę w filmie "Skazany na bluesa", a Karolina jest jakby pominięta. Co się z nią dzieje? Gdzie mieszka, dlaczego nie udziela wywiadów? Jestem tym bardzo zainteresowany i liczę na wyczerpującą odpowiedź :).
dejw

Re: Pani Karolina Riedel

Postautor: dejw » pt gru 21, 2012 10:08 pm

Z tego co wiem, to Pani Karolina nie dąży do tego żeby się udzielać w mediach. Każdy ma prawo do prywatności. Wydaje mi się, że nie jest związana z przemysłem muzycznym. Pojedyncze fragmenty wypowiedzi znajdziesz bodajże w filmie "Sie macie ludzie".
Co do Sebastiana to jako, że sam jest muzykiem, udziela wywiadów, a że dziennikarze są gorąco zainteresowani tematami związanymi z osobą Ryśka, zadają pytania o twórczość i życie ojca. Tego się chyba nie da uniknąć ;-)
CzarnyRycerz

Postautor: CzarnyRycerz » pt gru 21, 2012 10:13 pm

Oczywiście, że nie każdy musi się udzielać :). Byłem tylko ciekaw. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
czarekkk

Postautor: czarekkk » pt gru 21, 2012 10:16 pm

W "Skazanym na bluesa" to Karolina Riedel nawet ma epizodyczną rolę. Pojawia się w scenie, kiedy Rysiek całuje się z fanką na koncercie podczas grania "Whisky".
dejw

Postautor: dejw » pt gru 21, 2012 10:24 pm

W "Skazanym na bluesa" to Karolina Riedel nawet ma epizodyczną rolę. Pojawia się w scenie, kiedy Rysiek całuje się z fanką na koncercie podczas grania "Whisky".

Brałem udział w kręceniu tej sceny (jako jeden z wielu statystów) a jakoś mi to umknęło. czarekkk - Zagiąłeś mnie !
boston

Postautor: boston » sob gru 22, 2012 11:22 am

W jednym z ostatnich wywiadów padło pytanie nt siostry Bastka. Padła odpowiedź, że mieszka w Hiszpanii (jeżeli czegoś nie pokręciłam).
Awatar użytkownika
paweldzem

Postautor: paweldzem » sob gru 22, 2012 2:17 pm

No też to słyszałem jak Bastek mówił w wywiadzie chyba dla TVN że Karolina mieszka teraz w Hiszpanii czy Portugalii w każdym razie gdzieś tam. Tak powiedział. No i też mnie to ciekawi co ona porabia i w ogóle.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » sob gru 22, 2012 2:23 pm

Sam Bastek nie wie gdzie dokładnie mieszka, więc co się dziwicie, że nic o niej nie wiadomo :)
"Nothingman... Isn't it something...?"
czarekkk

Postautor: czarekkk » sob gru 22, 2012 8:58 pm

I tak jeszcze mi się przypomniało, że chyba w Balladzie było napisane, że dziewczyna jest po studiach medycznych...(?) Ale pewny nie jestem, czy głupoty nie palnąłem w sumie.
eryk200

Postautor: eryk200 » sob gru 22, 2012 9:06 pm

W "Ryśku" jest napisane"Zaczełyśmy z Karoliną(dodajmy od czerwca 99 absolwentką Liceum Medycznego) bac się chodzic na cmentarz"

Wróć do „Dżem w mediach”