35-lecie Dżemu w Trójce (30.03.2014)

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

michalz

Re: 35-lecie Dżemu w Trójce (30.03.2014)

Postautor: michalz » pn mar 31, 2014 9:15 pm

Graniem w kółko tego samego.
Peace&Love
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt kwie 01, 2014 9:32 am

Czyli chcielibyście, żeby zespół teraz pograł na koncertach same "perełki"? W sumie pewnie byłoby dla Was to dość sporym plusem - moglibyście po 35 leciu narzekać, że zagrali utwory, które ostatnio grali i dlaczego nie zagrali jakiś perełek na urodzinach :D
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » wt kwie 01, 2014 10:08 am

ArekJ Z jeden strony sam nie kryjesz zażenowania repertuarem koncertowym Dżemu, a z drugiej mam wrażenie wszystko ci jedno ? Szanuję twoją postawę, która świadczy, że jesteś z zespołem na dobre i na złe...Też wyznawałem taką zasadę i w głębi też coś jeszcze czuję, ale cierpliwość czasem ucieka jak para z czajnika...

Ja koncert odbieram na plus, ponieważ przestałem cokolwiek oczekiwać od zespołu Dżem . Polecam, bo pomaga to spojrzeć nieco mniej krytycznie na odbiór sztuki... Jednak prawdzie trzeba też spojrzeć prosto w twarz i muszę stwierdzić, że to kolejna nie wykorzystana szansa Dżemu...
Koncert pod szyldem "35 Urodzin" być jednak powinien mieć przygotowaną inną oprawę. smar666 dobrze zauważył nie co wybujałe wymagania publiczności, ale oprócz wspomnianych numerów są numery, które można wykorzystać. 35 Urodziny to nie tylko jubileusz okresu Balcara i Riedla, ale i Dewódzkiego i koncerty pod wspomnianym wyżej mianem powinny zawierać akcent z tego najważniejszego okresu po tragedii, która spotkała zespół...Zdecydowanie na plus - otwarcie symbolicznie Partyzantem. Reszta była wszyscy wiemy...
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt kwie 01, 2014 11:03 am

Chciałbym, żeby w secie się coś ruszyło, ale dobrze wiem, że przed 35-leciem się raczej nic większego nie zmieni. Według mnie jest to celowe i bardzo dobre zagranie - wygłodniali "perełek" fani po urodzinach będą zapewne zbierać szczęki z trawy Pól Marsowych po tym jak w końcu doczekają się tak długo wyczekiwanych utworów.

A co do koncertu w Trójce - według mnie był on bardzo dobry. Set lekko przemieszany, po Partyzancie na samym początku przez cały koncert zastanawialiśmy się co będzie dalej. Ze sceny biła mega pozytywna energia, w studiu im. Agnieszki Osieckiej jest bardzo dobre nagłośnienie, po koncercie można było na spokojnie porozmawiać z chłopakami, nawet "rodzinne" zdjęcie z całym zespołem udało się zrobić.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego koncertu. Mam nadzieję, że uda mi się w piątek pojawić w Radomiu na kolejnej sztuce tego zespołu.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » wt kwie 01, 2014 2:03 pm

Byłem, widziałem, potwierdzam słowa Arka! Koncert był świetny nawet jeśli set był taki sam jak ostatnio na wiekszosci koncertów. Było wszystko perfekcyjnie zagrane i mam nadzieję że będę mógł uczestniczyć w takim koncercie raz jeszcze kiedyś.
Dorian07

Postautor: Dorian07 » wt kwie 01, 2014 2:54 pm

Czy udalo sie komus nagrac koncert (audio lub audio i wizje) ?..jesli tak prosilbym o kontakt na pryw.
pozdrawiam, P.
HudyPL

Postautor: HudyPL » wt kwie 01, 2014 4:20 pm

Mnie najbardziej irytuje fakt, ze koncert był reklamowany jako 'wyjatkowy, jubileuszowy, urodzinowy koncert z okazji 35-lecia' a tak naprawde, nie rozni sie niczym, od innych. Rozumiem, ze to byl koncert radiowy i set musial byc przystosowany do ogolu sluchaczy. Ale w takim razie niech nie reklamuja koncertu jako urodzinowy z okazji 35-lecia, bo niby czym sie rozni od innych? Innych mam namysli z roku np poprzedniego, bo rowniez inne tegoroczne koncerty sa reklamowane jako urodzinowe, a jakos nic urodzinowego na nich nie slychac. Przykre troche, ze Dzem sobie na tym reklame robi, wykorzystujac to haslo, ale moze taki jest biznes po prostu.
http://www.lastfm.pl/user/PolishBono

Dżem connecting people.
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » wt kwie 01, 2014 6:46 pm

Myślę, że to raczej organizatorzy koncertów robią na tym biznes, a nie Zespół...
HudyPL

Postautor: HudyPL » wt kwie 01, 2014 6:53 pm

Bądź co bądź, Zespół wie o tym, że tak ich koncerty są reklamowane i gdyby chcieli, żeby ludzie inaczej myśleli to wprowadziliby jakąś poprawkę do materiałów promocyjnych, ale widocznie im to nie przeszkadza. Takie samo traktowanie jak w sprawie Festiwalu RR
http://www.lastfm.pl/user/PolishBono

Dżem connecting people.
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » wt kwie 01, 2014 10:04 pm

dariluck pisze:>Set lista bardzo mnie zszokowała!

Pytam z ciekawości i bez złośliwości thewesoly79, czym Cię właściwe zszokowała ta setlista?

Malutka ironia :)
dariluck

Postautor: dariluck » śr kwie 02, 2014 6:43 pm

thewesoly79 pisze:
dariluck pisze:>Set lista bardzo mnie zszokowała!

Pytam z ciekawości i bez złośliwości thewesoly79, czym Cię właściwe zszokowała ta setlista?

Malutka ironia :)

Uff :)

Wróć do „Dżem w mediach”