Wolny jak ptak

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Cybel
Kontaktowanie:

Wolny jak ptak

Postautor: Cybel » ndz wrz 18, 2016 1:29 pm

Hej!

Dawno mnie tu nie było, ale ponieważ w swoim najnowszym tekście na blogu piszę dość dużo o Dżemie i Ryśku, postanowiłem się z Wami podzielić. Mam nadzieję, że przeczytacie z przyjemnością :)

http://przymuzyceoksiazkach.blox.pl/201 ... -ptak.html
mazepa

Re: Wolny jak ptak

Postautor: mazepa » śr wrz 21, 2016 7:59 am

Przeczytałam z zainteresowaniem. Chociaż ciągłe "gloryfikowanie" Ryśka jest denerwujące (nie chodzi jedynie o Twoją wypowiedź). Rysiek był wspaniałym Artystą - to nie podlega dyskusji ale miał również wiele wad. Wad, które w tzw "życiu codziennym" były nie do przyjęcia. Był leniwy, dziecinny, nie liczył się za bardzo z innymi ludźmi, dezorganizował pracę Dżemu, niesolidny, niesłowny itd itp.
Co nie zmienia faktu, że moja fascynacja Jego osobą trwa do dziś (ponad 30 lat) :)

A co do wolności........ dla każdego to chyba znaczy co innego. Dla mnie wolność to przede wszystkim możliwość realizowania swych pasji. To życie "po swojemu" bez krzywdzenia innych. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o RR to konieczność zarabiania, wywiązywanie się z zawodowych zobowiązań, konieczność koncertowania ku radości rosnącej rzeszy fanów pozbawiała Go wolności, wolności rozumianej przez Niego.

Ogromną wolność daje również niestety posiadanie pieniądzy - nie ich zarabianie czy zdobywanie. Ale to już chyba nie jest tak romantyczne. :roll:
Cybel
Kontaktowanie:

Re: Wolny jak ptak

Postautor: Cybel » śr wrz 21, 2016 2:38 pm

Dzięki za opinię :)

Faktycznie, masz rację, gloryfikowania jest za dużo, ale jednak byłem przekonany, że w tym tekście nie przesadziłem :D Najwyraźniej jednak kilkunastoletnia fascynacja zrobiła swoje.

Wróć do „Dżem w mediach”