Nowa płyta studyjna

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Nowa płyta studyjna

Postautor: Gość » pn sty 05, 2009 9:07 pm

hej, boston Maciek ma prawie 40 lat to pogoni chłopaków do studia ;p
boston

Postautor: boston » pn sty 05, 2009 9:10 pm

Nie wiem czy Oni dadzą się tak łatwo "pogonić" :lol: Jak na razie to średnio idzie...
Gość

Postautor: Gość » pn sty 05, 2009 9:17 pm

zaraz się wkurzę :twisted: sama ich pogonie ;P
Gość

Postautor: Gość » śr sty 07, 2009 7:47 pm

Adi pisze:jak dla mnie śmieszny pomysł z tą petycją...

jak najbardziej żartowałam z tą petycją:)
Gość

Re:

Postautor: Gość » czw sty 15, 2009 12:11 pm

Haushinka pisze:Może i Jesteś nie dla mnie nie ma jakoś zachwycającego tekstu, ale łatwo wpada w ucho.

Jeśli oczekujesz od takiego zespołu jak Dżem "łatwego wpadania w ucho" to chyba się pomyliłaś... To nie jest chyba zadanie dla takiego zespołu. A wpadanie w ucho kojarzy mi się negatywnie- z zasypywaniem nas przez stacje radiowe gównianą muzyką, która właśnie łatwo wpada w ucho a jest bezwartościowa. Zresztą Rysiek śpiewał o tym na płycie Krzaka w utworze "Lista Kowbojów". I jeśli w tą stronę miałby iść Dżem to ja dziękuję za współpracę.
Gość

Postautor: Gość » czw sty 15, 2009 3:00 pm

a czy cegla albo harley nie sa latwo wpadajacymi w ucho albo nawet whisky?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: Re:

Postautor: Armin » czw sty 15, 2009 3:28 pm

kane87 pisze:Jeśli oczekujesz od takiego zespołu jak Dżem "łatwego wpadania w ucho" to chyba się pomyliłaś... To nie jest chyba zadanie dla takiego zespołu. A wpadanie w ucho kojarzy mi się negatywnie- z zasypywaniem nas przez stacje radiowe gównianą muzyką, która właśnie łatwo wpada w ucho a jest bezwartościowa. Zresztą Rysiek śpiewał o tym na płycie Krzaka w utworze "Lista Kowbojów". I jeśli w tą stronę miałby iść Dżem to ja dziękuję za współpracę.

Hm, to dziwne bo ja praktycznie każdą piosenkę Dżemu mogę zanucić i mam ją w "uchu" :P nie wiem jak dla Ciebie, ale mnie muzyka Dżemu relaksuje i bardziej porusza, nie robiąc sieczki z mózgu, jak powiedzmy 40 dźwięków na sekundę Vai'a czy Satrianiego.. :)
tete

Postautor: tete » czw sty 15, 2009 3:44 pm

Arminie, oczywiście, że masz "w uchu" ,skoro znasz każdą nutę i sylabę na pamięć od wielu lat :lol: Ale Twój przedmówca ma przeciez sporo racji :) nie jest tak łatwo "od kopa" zanucić na przykład Słodką czy Abym mógł... (mam też cichą nadzieję, że dobry Bóg wybaczy im takie porywające koncertowe "dzieła" jak Kaczor czy Harley, chociaz lubię raz na jakiś czas posłuchać i tych kawałków :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw sty 15, 2009 3:53 pm

tete pisze: nie jest tak łatwo "od kopa" zanucić na przykład Słodką czy Abym mógł...

dlatego napisałem, że praktycznie każdą..a nie każdą :P
tete pisze:skoro znasz każdą nutę i sylabę na pamięć od wielu lat

oj tam.. ja DżEmIkUf poznałem jak puścili w tifiku "skazanego na bluesika" :oops: Rysiu forever!
Gość

Postautor: Gość » czw sty 15, 2009 8:59 pm

Armin pisze:
tete pisze:
oj tam.. ja DżEmIkUf poznałem jak puścili w tifiku "skazanego na bluesika" :oops: Rysiu forever!

Przecież wiemy ... :-D

PS. Ładnie to ująłeś.
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » śr mar 04, 2009 10:41 pm

musze nadrobić moje ogromne zaległości :(
musicie mi wybaczyc XD
Mamy 2009 nowej Cd dalej brak?
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » czw mar 05, 2009 10:19 am

Nic mi niestety, na temat nowej plyty nie wiadomo :cry:
Maciek90

Postautor: Maciek90 » czw mar 05, 2009 5:47 pm

bylem na koncercie w rzeowie 11.02.2009 Maciek Balcar zaspiewal piosenke pt "jestes nie dla mnie " powiedzial ze ta piosenka znajdzie sie na ich nowym krazku ktory ukaze sie na pewno w 2009 roku , wiec nowa plyta bedzie w tym roku
nataliaw

Postautor: nataliaw » czw mar 05, 2009 8:04 pm

Jestem tylko ciekawa, czy zapowiedziany rok 2009, w którym ma być płyta, okaże się rokiem 2009. Trza czekać :x
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt mar 06, 2009 7:02 am

Maciek90 pisze:bylem na koncercie w rzeowie 11.02.2009 Maciek Balcar zaspiewal piosenke pt "jestes nie dla mnie " powiedzial ze ta piosenka znajdzie sie na ich nowym krazku ktory ukaze sie na pewno w 2009 roku , wiec nowa plyta bedzie w tym roku

Na pewno to nie powiedzial "na pewno" :)

Wróć do „Twórczość”