Nowa płyta studyjna

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Nowa płyta studyjna

Postautor: Gość » sob wrz 11, 2010 9:23 am

mala_aleja_roz pisze:
JamSession pisze:Co poniektórzy zachowują się jak kapryśne dziecko w sklepie z zabawkami,które nie dostało swojej zabawki.Zabawki na wyciągniecie ręki... Droga "Alejo Róż" czy ty wszystko co sobie obiecujesz to realizujesz w 100 %?Pewnie że nie,bo życie wiele figli nam płata i nie zawsze wszystko nam wychodzi to co chcemy zrealizować...A w przypadku Dżemu zawsze los wiał "Pod Wiatr"... I zespół Dżem nikogo nie lekceważy,bo tu padają poważne oskarżenia,Ale Droga "Alejo" to temat na prywatną rozmowę...

JamSession. Po pierwsze, mój nick brzmi "Mała aleja róż". Po drugie, nie rozumiem ataków z Twojej strony. Pytasz, czy realizuję wszystko, co sobie obiecam. Otóż tak. Wiem na co mnie stać i nie obiecuję rzeczy ludziom, jeśli nie jestem pewna, że mogę dotrzymać danego słowa. Wiem, że życie nie zawsze jest kolorowe, ale trzeba robić wszystko, by żyć w zgodzie ze sobą i realizować swoje zamiary. Nie zakładam, że w tym roku wygram olimpiadę w biegu na 100m, ponieważ wiem, że tak nie będzie. Trzeba ustalić sobie pewne zasady, aby później nie zawieść innych. I po trzecie twierdzisz, że to temat na prywatną rozmowę, więc dlaczego najeżdżasz na mnie na forum, zamiast wyjaśnić sobie wszystko na gg, skoro tam wielokrotnie ze mną rozmawiałeś? Jest mi po prostu przykro.

Wiesz "Mała Alejo Róż" moje "najeżdżanie"(najeżdżać można komuś drogę na chodniku lub na ulicy-ach ta mowa potoczna)...nie było skierowane wprost do Ciebie tylko do ogółu...Prostując uważam że "wylewanie" żalu do zespołu Dżem,przed dniem wydawania płyty jest co najmniej śmieszne,i moje porównanie z "kapryśnym dzieckiem" było skierowane nie tylko do Ciebie,ale do reszty która "celebruję" Gorzkie Żale do Zespołu Dżem...Mi też jest przykro że rozsądek nie bierze w górę,ustępując marudzeniu,i bezmyślnemu pisaniu na Forum...
Gość

Postautor: Gość » pn wrz 13, 2010 10:11 am

Jestem bardzo ciekaw czy dżemowcy się postarają i czy płyta wyjdzie w tym roku!!!
Gość

Postautor: Gość » śr wrz 22, 2010 8:38 pm

I co wie ktoś może czy zmieniło się coś w kwestii nowej płyty?. :(
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » śr wrz 22, 2010 9:24 pm

W dalszym ciągu trwa master płyty w studio. Zapewniam Cię, że jak tylko ten proces zostanie zakończony płyta niezwłocznie zostanie wydana.

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr wrz 22, 2010 9:59 pm

no, bo już miałem prosić Antoniego Macierewicza o zajęcie się tą sprawą :P
michalz

Postautor: michalz » czw wrz 23, 2010 9:32 am

Ziemniaq pisze:W dalszym ciągu trwa master płyty w studio. Zapewniam Cię, że jak tylko ten proces zostanie zakończony płyta niezwłocznie zostanie wydana.

Ziemniaq

a kto ją miksuje jeśli można wiedzieć p.Ryszard Kramarczyk?
ps czyli mam przez to rozumieć ze płyta najwcześniej pojawi się w pażdzerniku?
Peace&Love
maciek764

Postautor: maciek764 » czw wrz 23, 2010 12:37 pm

Nie, w magiczny sposób w tydzień teleportują się z tłoczni do sklepów. ;)
Awatar użytkownika
paweldzem

Postautor: paweldzem » pt wrz 24, 2010 10:58 am

O ile będzie w październiku. Chciałbym bardzo.
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 24, 2010 6:07 pm

Ziemniaq pisze:W dalszym ciągu trwa master płyty w studio. Zapewniam Cię, że jak tylko ten proces zostanie zakończony płyta niezwłocznie zostanie wydana.

Ziemniaq

Dziękuję za wiadomość,pełną "szczegółowych" informacji! Czuję się "zafascynowany" tą informacją jak informacją z iloma facetami spała Brooke z "The Bold and the Beautiful" 8) 8) 8)

Koniec ironii czas na moją wypowiedź! Ostatnio poruszałem temat kapryśnych dzieci,wręcz atakowałem forumowiczów żeby uzbroili się w cierpliwość jednak teraz zacznę litanię"kapryśnego dziecka,bo granice cierpliwości mojej się skończyły(nie tylko mojej ale większości również forumowiczów).Nie kieruję się w żadną sugestią ataku zespołu,o "wyczekiwania" stricte podobne do kolejek u Lekarzy w NFZ.Jednak moja wypowiedź kieruję do braku jakichkolwiek informacji na temat płyty,żadnych wzmianek w "newsach" o prostu NIC :!: :!: :!: (Skłamałbym o braku wiadomości ze strony Zarządu " OFC",Podziękowania dla Zarządu za Informację :!: :? )

Mnie jako człowieka skromnego,w pełni zadowoliła informacja o dacie premiery albumu !Nic więcej!I nikt mi nie wmówi że na tym etapie pracy nad albumem jest nieosiągalne... Mała retrospekcja w rok 2004 kiedy wychodził album "2004",kiedy premiera albumu była znana w maju a płyta wyszła 1 Września-dodam jeszcze że "mastering" odbywał się w Stanach..."Wszystko jest możliwe,trzeba tylko chcieć...".Nie będę rozwijał tej myśli starej jak filozofia Sokratesa....

Za pewne moja wypowiedź w żaden sposób,nie rozwikła wielu kwestii "nowej płyty",jednak Forum jest stworzone,żeby społeczeństwo mogło wygłaszać swe poglądy na dany temat,bez żadnych ograniczeń wolności słowa bo to nie są lata...
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt wrz 24, 2010 7:13 pm

Hej,
Chyba każdy człowiek lubi poczucie "dobrze spełnionego obowiązku", wszystko jedno, czy jest to praca zawodowa, czy jakaś inna rzecz w którą się angażuje -przynajmniej ja tak mam.
Jeśli "coś" robię staram się to robić dobrze i tak, abym był z tego zadowolony. Myślę (ba, jestem przekonany!), że podobnie jest w przypadku zespołu Dżem.
Panowie nagrywają płytę- czyli pracują. Pracują i starają się stworzyć coś z czego będą bardzo zadowoleni. Chcą stworzyć coś, co pod KAŻDYM względem będzie jakościowo jak najlepsze - chcą być zadowoleni ze swojej pracy.

Powinniśmy się cieszyć, że Dżem ma ten komfort pracy polegający na tym, iż nie musi się nigdzie śpieszyć, że żadna wielka wytwórnia płytowa na nich nie naciska i że dzięki temu nie ucierpi to na co czekamy i za co kochamy Dżem - ich muzyka.

A odnośnie informacji o płycie... Jeśli będą mieli się czy pochwalić - to się pochwalą. Tak jak to zrobili gdy weszli do studia.

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
boston

Postautor: boston » pt wrz 24, 2010 8:14 pm

tak się zastanawiam... po jaką cholerę (za przeproszeniem) Wam ta płyta?
Czy zmieni ona coś w waszym życiu? Czy sprawi, że będziecie naprawdę szczęśliwi? Czy to, że ukaże się 3 m-ce szybciej albo później będzie miało na cokolwiek wpływ??
I podstawowe pytanie: czy jak ta płyta się w ogóle nie ukaże to świat przestanie istnieć? Jest tyle naprawdę ważnych rzeczy, którymi warto się zająć, którym warto poświęcić swój czas i energię :shock:

Żenująca jest ilość postów o niczym w tym temacie. I do tego biedny Ziemniaq starający się odpierać ataki zniecierpliwionych "obrońców płyty".
Przecież ta wyczekiwana, tak pożądana płyta nie będzie krokiem milowym w muzyce. Nie będzie żadną rewolucją - bo nie może być. To będzie kilka lub kilkanaście piosenek. Nic więcej.
dariluck

Postautor: dariluck » pt wrz 24, 2010 8:37 pm

boston pisze:tak się zastanawiam... po jaką cholerę (za przeproszeniem) Wam ta płyta?
Czy zmieni ona coś w waszym życiu? Czy sprawi, że będziecie naprawdę szczęśliwi? Czy to, że ukaże się 3 m-ce szybciej albo później będzie miało na cokolwiek wpływ??
I podstawowe pytanie: czy jak ta płyta się w ogóle nie ukaże to świat przestanie istnieć? Jest tyle naprawdę ważnych rzeczy, którymi warto się zająć, którym warto poświęcić swój czas i energię :shock:

Żenująca jest ilość postów o niczym w tym temacie. I do tego biedny Ziemniaq starający się odpierać ataki zniecierpliwionych "obrońców płyty".
Przecież ta wyczekiwana, tak pożądana płyta nie będzie krokiem milowym w muzyce. Nie będzie żadną rewolucją - bo nie może być. To będzie kilka lub kilkanaście piosenek. Nic więcej.

Ehhh prawdziwe to i smutne jednocześnie... z fantastycznej kapeli został zespół świetnych muzyków, który na koncercie musi zagrać stare "przeboje"...reszta to zapchajdziury a nowa płyta jak będzie to...będzie, jak nie będzie to też się nic nie stanie...
papusny

Postautor: papusny » pt wrz 24, 2010 9:09 pm

Po co się tak ludzie denerwujecie, niecierpliwość w was jest coraz to większa, ciekawe, czy wszyscy Ci co tka bardzo chcą już premiery krążka pójdą i zakupią ją w dniu premiery.
Po co te kłótnie, jeden na drugie naskakuje jak w naszym rządzie.
Nic wiele nie zdziałamy a tym bardziej nie pomożemy muzyką jeśli będziemy się tak zachowywać jak do tej pory.
Zagorzałymi fanami jesteście na koncertach itp. a na forum zachowujecie się naprawdę Obłudnie.
Poczekajmy wszyscy razem na ten wytwór zapewne ciężkiej pracy.

Zamiast się przekrzykiwać w sprawie premiery lepiej niech każdy z was napisze jaka by widział okładkę krążka.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt wrz 24, 2010 9:18 pm

dariluck pisze:
boston pisze:Przecież ta wyczekiwana, tak pożądana płyta nie będzie krokiem milowym w muzyce. Nie będzie żadną rewolucją - bo nie może być. To będzie kilka lub kilkanaście piosenek. Nic więcej.

Ehhh prawdziwe to i smutne jednocześnie... z fantastycznej kapeli został zespół świetnych muzyków, który na koncercie musi zagrać stare "przeboje"...reszta to zapchajdziury a nowa płyta jak będzie to...będzie, jak nie będzie to też się nic nie stanie...

A ja bym nie chciał osądzać czegoś, czego nie znam, czegoś czego nie słuchałem. Poczekajmy, posłuchajmy... ;)
TOOL nagrywał płytę LATERALUS przez 7 lat i też fani marudzili, że długo, że trzeba czekać... i co? Płyta jak się ukazała "zamknęła usta" wszystkim maruderom (2x) ;).

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
dariluck

Postautor: dariluck » pt wrz 24, 2010 9:51 pm

Ziemniaq pisze:
dariluck pisze:
boston pisze:Przecież ta wyczekiwana, tak pożądana płyta nie będzie krokiem milowym w muzyce. Nie będzie żadną rewolucją - bo nie może być. To będzie kilka lub kilkanaście piosenek. Nic więcej.

A ja bym nie chciał osądzać czegoś, czego nie znam, czegoś czego nie słuchałem. Poczekajmy, posłuchajmy... ;)
TOOL nagrywał płytę LATERALUS przez 7 lat i też fani marudzili, że długo, że trzeba czekać... i co? Płyta jak się ukazała "zamknęła usta" wszystkim maruderom (2x) ;).

Ziemniaq

Nie oceniam płyty, to co piszę to moje subiektywne spostrzeżenia :). Szczerze życzę Dżemowi świetnej płyty, sam wtedy chętnie "odszczekam" całe swoje biadolenie.

Pozdrawiam

Wróć do „Twórczość”