[2010] Muza

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
rzexnia

Re: [2010] Muza

Postautor: rzexnia » czw lis 04, 2010 9:36 pm

po całodniowym słuchaniu "Do przodu" muszę powiedzieć,że jednak czegoś żal... a mianowicie tego,że chórków nie robi Beno :lol:
naprawdę kawałek zyskuje z każdym kolejnym przesłuchaniem :D
=Queen=

Postautor: =Queen= » czw lis 04, 2010 9:56 pm

kawałek jest całkiem okej... Pamiętam, że jak pierwszy raz go usłyszałam baaardzo mi się podobał :D W sam raz, aby się pobujać i pośpiewać na koncertach.. Szybko wpada w ucho i pewnie ludziom będzie się podobać..
Ktoś wyżej poruszał problem tekstu i zgodzę się z tą osobą, że tekst nie powala. Owszem, są jakieś mądre przesłanki o życiu, rymy, wszystko jest ładne i składne, ale w moim odczuciu brzmi to trochę banalnie i, zaryzykuję, kiczowato. Ale to tylko moje zdanie :). Ogólnie utwór jest całkiem sympatyczny.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » czw lis 04, 2010 9:57 pm

=Queen= pisze:Owszem, są jakieś mądre przesłanki o życiu, rymy, wszystko jest ładne i składne, ale w moim odczuciu brzmi to trochę banalnie i, zaryzykuję, kiczowato.

Uff... Dziękuję :)
"Nothingman... Isn't it something...?"
Gość

Postautor: Gość » pt lis 05, 2010 4:27 pm

Wymogłem na tacie częste granie "Do przodu" w Radiu Kielce i dzięki temu ta, piosenka powinna się stać hitem radiowym :P 7 razy dziennie będzie leciała od poniedziałku co daje 42 razy do premiery :)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lis 05, 2010 6:14 pm

Wojczo pisze:Wymogłem na tacie częste granie "Do przodu" w Radiu Kielce i dzięki temu ta, piosenka powinna się stać hitem radiowym :P 7 razy dziennie będzie leciała od poniedziałku co daje 42 razy do premiery :)

7 razy dziennie ?!! toż to MASAKRA ...
w Zetce w ciągu dnia grają po 3 razy to samo i można się zrzygać...

7/dzień - zdecydowany przesyt.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 05, 2010 6:18 pm

a co Ty cały dzien radio słuchasz Adi?:) akurat mozna latwiej trafic jak sie właczy radio;) a jak sie zdarzy ze juz zechce sie rzygać to mozna przelaczyc albo wylaczyc radyjko;)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lis 05, 2010 6:27 pm

9h dziennie, czasem 12h :P
ale już przełączyłem z Zet na Anty :P

i tak uważam że 7 to przegięcie, choćby to nawet Strach był singlem :P
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » pt lis 05, 2010 6:44 pm

=Queen= pisze:Ktoś wyżej poruszał problem tekstu i zgodzę się z tą osobą, że tekst nie powala. Owszem, są jakieś mądre przesłanki o życiu, rymy, wszystko jest ładne i składne, ale w moim odczuciu brzmi to trochę banalnie i, zaryzykuję, kiczowato. Ale to tylko moje zdanie :). Ogólnie utwór jest całkiem sympatyczny.

A mi się właśnie tekst bardzo podoba, może dlatego że się w pełni z tymi 'przesłankami" zgadzam...tak jak podmiot uważam, że trzeba zawsze iść dalej, nie przejmując się tym co było wcześniej, nie żalić się nad sobą, nie rozpamiętywać tego co było (bo minęło, a teraz musi być lepiej) no i zaakceptować siebie, bo bez tego nie da się nic osiągnąć. I jak dla mnie właśnie świetnie to Maciek tu ujął...bo żeby nie przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę, wiadomo, żeby nie stać się nadętym itd., ale też nie uważać, że jesteśmy do niczego, bo każdy coś potrafi, w czymś jest dobry. :) A jeśli chodzi o to 7 razy...w ciągu dnia to rzeczywiście trochę się nazbiera...ale z drugiej strony dotrze do wielu słuchaczy...(a innych coś trafi)...nigdy nie będzie w sam raz...ja w każdym razie radia Kielce nie słucham więc mi to obojętne :wink: ale trochę współczuję słuchaczom, bo chociażby najlepsza na świecie piosenka jak się osłucha to będzie masakrycznie denerwująca :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt lis 05, 2010 9:53 pm

Z tym przesytem Dżemu w radiu to nie jest do końca tak ja mówicie:)
7 razy dziennie dlatego, że w polskich radiach wybierany jest co tydzień POWER PLAY czyli utwór tygodnia. Do radia przysyłane są single zespołów i z tych singli wybierana jest piosenka tygodnia, która zawsze leci 7 dni w tygodniu. Zawsze taką piosenkę poprzedza wątek sponsorów czyli "Sponsorem piosenki tygodnia jest "Burak polski". I taka piosenka jest puszczana w różnych porach dnia, kiedy średnio najczęściej ludzie włączają radio:)
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » pt lis 05, 2010 10:22 pm

Panie i Panowie...do dzieła :lol:
http://lp3.polskieradio.pl/
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » sob lis 06, 2010 7:58 am

Witam.

Z niecierpliwością czekamy na płytę. Po obejrzeniu DVD będącego częścią wydawnictwa MUZA, naprawdę trzeba pokusić się o stwierdzenie, że będzie to jedna z najlepszych płyt Dżemu spokojnie dorównująca takim jak Najemnik czy Detox.
O ile nie okaże się, kiedy już będziemy mogli ją kupić i wysłuchać, że płyta ta stanie się najlepszą w dorobku zespołu, nie ukrywam, że są ku temu wielkie przesłanki.

PS.
A teraz głosowanie na liście Trójki, wiadomo na kogo.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
maciek764

Postautor: maciek764 » sob lis 06, 2010 10:30 am

O ile nie okaże się, kiedy już będziemy mogli ją kupić i wysłuchać, że płyta ta stanie się najlepszą w dorobku zespołu, nie ukrywam, że są ku temu wielkie przesłanki.

Wyczuwam nadchodzący lincz :lol:
sergio7

Postautor: sergio7 » sob lis 06, 2010 12:33 pm

maciek764 pisze:

Wyczuwam nadchodzący lincz :lol:

gdzie jest przycisk "lubię to" ?
maciek764

Postautor: maciek764 » sob lis 06, 2010 12:53 pm

Ja osobiście uwielbiam nową twórczość Dżemu - zarówno 2004 jaki i Muzę, czasem nawet Dewódzkiego lubię posłuchać. Ale niektórzy jeszcze mają chyba ołtarzyki z Ryśkiem ;)
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » sob lis 06, 2010 2:00 pm

Jak to powiedział Beno- Dżemy uważają, iż każda ich nowa płyta jest najlepszą z dotychczasowych (oni do tego tak podchodzą) - inaczej by tego nie robili.

Z osądami poczekajmy, aż się ukaże.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"

Wróć do „Twórczość”