[2010] Muza

Opinie i rozważania na temat Dżemowych utworów

Moderatorzy: Piotrek, Radek

katka6_k

Re: [2010] Muza

Postautor: katka6_k » pt lis 12, 2010 5:28 pm

mkielbas pisze:
katka6_k pisze:Niestety nie mogę tego powiedzieć o Empiku w swoim mieście. Nie dość, że gościu (pracownik Empiku) nie wiedział, kto to Maciej Balcar ( w kompie wpisywał balcerek ), to płyty jak nie było, tak nie będzie, bo nikt nie złożył zamówienia zarówno na płytę "Ogień i woda" Maćka, jak i "Muzy" Dżemu. Najpierw miał mi ją Pan na 9-go sprowadzić, jako zamówienie specjalne, po czym 9-go okazało sie, że nie ma i nie będzie. Nie będzie jedynie 1,5 tygodnia. Niestety historia powtarza się podobna w pobliskim Wałbrzychu. Żenada! Pozostaje mi chyba zamówić i szybciej mi dojdzie do domu przesyłka, niż miałabym się doczekać w Empiku na dostawę.

Uugghhh... Straszna kicha!! Ja zamowilem przez strone www Empiku z dostawa do sklepu (bez oplat za przesylke) i pewnie dlatego juz tam jest. W przeciwnym razie podejrzewam ze tez by tych plyt tam nie bylo...

No ja jestem wściekła. :!: Ja jestem w stanie zrozumieć, że pracownicy nie znają kogoś, jak Dżem czy M.Balcara, choć to moim zdaniem trochę kpina pracując w takim sklepie, ale ok. Pozostaje mi poczekać, bądź rzeczywiście zamówić przez www, jeśli zamówienie bezpośrednio w sklepie nie jest możliwe.
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » pt lis 12, 2010 5:33 pm

katka6_k pisze:No ja jestem wściekła. :!: Ja jestem w stanie zrozumieć, że pracownicy nie znają kogoś, jak Dżem czy M.Balcara, choć to moim zdaniem trochę kpina pracując w takim sklepie, ale ok. Pozostaje mi poczekać, bądź rzeczywiście zamówić przez www, jeśli zamówienie bezpośrednio w sklepie nie jest możliwe.

Taaak... Empik juz bardzo dawno temu przestal byc sklepem muzycznym (jesli w ogole kiedykolwiek mozna go bylo takim nazwac). Ciekawe natomiast jest to ze taka siec sklepow jak Saturn ma Dzem i to jeszcze przed premiera. Juz predzej po nich bym sie spodziewal takiej ignorancji...
katka6_k

Postautor: katka6_k » pt lis 12, 2010 5:36 pm

mkielbas pisze:
katka6_k pisze:No ja jestem wściekła. :!: Ja jestem w stanie zrozumieć, że pracownicy nie znają kogoś, jak Dżem czy M.Balcara, choć to moim zdaniem trochę kpina pracując w takim sklepie, ale ok. Pozostaje mi poczekać, bądź rzeczywiście zamówić przez www, jeśli zamówienie bezpośrednio w sklepie nie jest możliwe.

Taaak... Empik juz bardzo dawno temu przestal byc sklepem muzycznym (jesli w ogole kiedykolwiek mozna go bylo takim nazwac). Ciekawe natomiast jest to ze taka siec sklepow jak Saturn ma Dzem i to jeszcze przed premiera. Juz predzej po nich bym sie spodziewal takiej ignorancji...

No dokładnie. Ja też już pominęłam fakt, że nikła wiedza pracowników nie tylko dotyczy muzyki, ale i tak samo książek. W ostateczności chodzę do Empiku, ale wydawało mi się, że co jak co, ale płyty będą. Niestety. Saturna w swoim mieście nie mam, w pobliżu również.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 12, 2010 7:17 pm

Jest w Saturnie w Katowicach :lol:
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » pt lis 12, 2010 7:46 pm

bubus pisze:Jest w Saturnie w Katowicach :lol:

Wiem! Jak wielkie było moje zaskoczenie i radość po zobaczeniu Muzy na półce nie da się opisać :)
Ale to nie jest tematem :D

Jestem w trakcie słuchania i powiem jedno - płyta jest genialna! Następną porcją wrażeń podzielę się, jak odsłucham całej, ale mój dotychczasowy faworyt z Muzy (Partyzant) pozostanie nim na wieki wieków amen!

A jeśli chodzi o wydanie - ogrooomny pozytyw! Tłoczona okładka to świetny pomysł :) Do wydania nie można mieć absolutnie zastrzeżeń, cudne!

Odpływam przy dźwiękach Muzy do przodu i koniecznie staję się złym partyzantem, którego dławi strach... :twisted:
boston

Postautor: boston » pt lis 12, 2010 8:38 pm

Dzięki Waszym doniesieniom ja również stałam się już posiadaczką "Muzy"!! A więc - lecę słuchać :lol:
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » pt lis 12, 2010 8:52 pm

Saturn prowadzi sprzedaż internetową?;) bo na ich stronie nic nie znalazłem...
boston

Postautor: boston » pt lis 12, 2010 10:03 pm

Ja po prostu zadzwoniłam (tel. na str. internetowej) i spytałam się czy mają już płytę. Odpowiedzieli, że tak. Pojechałam i kupiłam.

Pierwsze wrażenia:
Płytka jak dla mnie wydana świetnie, bardzo starannie. Jest wkładka z tekstami piosenek (nie trzeba będzie się domyślać), świetny 35-cio minutowy dokument DVD z wypowiedziami muzyków (brawo!!!). Na płytce również można obejrzeć zdjęcia zrobione przez Jarka Blamińskiego i Grażynę Otręba. Do płyty dołączono również informację na temat OFC łącznie z deklaracją członkowską. Uważam, że to świetny pomysł na rozpropagowanie działalności Stowarzyszenia.
Wizualnie - absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jeden maleńki minusik: tekturowa okładka (nie wiem jak będzie z jej wytrzymałością). No ale trudno.
Sądzę, że dla fanów to wydawnictwo stanie się prawdziwym rarytasem!
O samej muzyce - innym razem. Póki co moim faworytem jest "Partyzant" ale tak naprawdę to muszę porządnie kilka razy przesłuchać wszystkie piosenki.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pt lis 12, 2010 10:59 pm

boston pisze:Jeden maleńki minusik: tekturowa okładka (nie wiem jak będzie z jej wytrzymałością)

No kurde chyba o to chodziło projektującym? A 30 urodziny jakie są niby:)? Opakowanie nie jest do rzucania
"Nothingman... Isn't it something...?"
Gość

Postautor: Gość » pt lis 12, 2010 11:07 pm

W Piotrkowie Tryb, w empiku płytke już widziałem za ladą, niestety Pani nie chciała mi sprzedać bo mówiła że dopiero 16 jest premiera i po prostu nie może.
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » pt lis 12, 2010 11:10 pm

Ja `dopiero` będę się cieszył w poniedziałek .. :)
Gość

Muza-Wrażenia po przesłuchaniu

Postautor: Gość » sob lis 13, 2010 1:04 am

JEST!!!
Po dzisiejszym koncercie w Jarocinie można było kupić.....,tak to prawda....nową płyte!
Wsiadlem do auta,drżącymi palcami rozpakowałem,pogłaskałem i włączyłem......
Radość,szcęście tak nie często mi dane stało się udziałem tych chwil...
Płyta równa,jakośc nagrania genialna..
6-7 kawałków z płyty mozna było już od wielu m-cy słuchać na koncertach,ale....
Jest blues,jest reage,dobry blues-rock,no i takie smaki jak To wszystko co mam-ciarki,jak Boga kocham!Na koniec Szara mgła,wspaniały numer...Jest kawałek Za to ,że żyje,super aranż i klimat...
Słucham Dżemu od 2o lat,ta płyta jest klimatyczna,ciepła,osobista,szczera...
Boże tak sie ciesze....,warto było czekać!
Zdecydowanie!
Dziękuje-DŻEM!
Rafał
magdawillow

Postautor: magdawillow » sob lis 13, 2010 10:41 am

Oj Dżemy, Dżemy spisaliście się na medal! Ładnie to wygląda, a brzmi jeszcze lepiej.
Mam nowego faworyta To wszystko, co mam. I niezmiennie Szara mgła. I Partyzant.
Nie mogę przestać słuchać... :)
Ostatnio zmieniony sob lis 13, 2010 12:38 pm przez magdawillow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
paweldzem

Postautor: paweldzem » sob lis 13, 2010 11:09 am

Ha ha ha!!! Ja już nie mam tego problemu bo zapodałem sobie płytkę po koncercie w Jarocinie. Podoba mi się.
Awatar użytkownika
paweldzem

Re: Muza-Wrażenia po przesłuchaniu

Postautor: paweldzem » sob lis 13, 2010 11:12 am

Moje zdanie jest takie same.

Wróć do „Twórczość”