ekipa

Leszek, Mietek, Szymon, Rysiek, Błażej, Radek, Bastek, Jędrek, Marek, Piotrek

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

ekipa

Postautor: Gość » ndz paź 19, 2008 2:07 pm

a ekipa techniczna jest wporzadku bardzo fajni ludzie miałam okazje poznać a podrowienia dla Ewrybady :D
Gość

Re: ekipa

Postautor: Gość » ndz paź 19, 2008 2:20 pm

Dołączam się do pozdrowień... ale wydaje mi sie że specjalnie nowego tematu nie trzeba było robić. (:
Ostatnio zmieniony ndz paź 19, 2008 3:59 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 19, 2008 3:51 pm

a ja powiem Oł maj gad ...

terenia77 może coś ci się źle kliknęło albo coś, ale możesz takie rzeczy pisać w istniejacych tematach ...

Rosod - ewrybady jest członkiem ekipy technicznej :) Przynajmniej tak pisze na głównej stronie forum :D
Gość

Postautor: Gość » ndz paź 19, 2008 4:16 pm

wybacz ;)
Gość

Postautor: Gość » wt paź 21, 2008 10:32 am

I po raz kolejny zgodzę się z Kasią. Czas przystopować Droga Tereniu.
To już chyba 3 temat założony przez Ciebie, taki troszkę....bez sensu.
Ja naprawdę nie jestem "czepialska" i nie chce abyś mnie źle odebrała, ale to zaczyna być irytujące. :) :)

Pozdrawiam :mrgreen:
Madlene
Gość

Postautor: Gość » sob lut 14, 2009 10:01 am

SZYMEK!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :P
A przy okazji wszystkim życzę udanych walentynek!!! :lol:
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » wt lut 09, 2010 7:53 pm

Witam mam pytanie a zarazem problem.Próbuje się skontaktować z Panem Leszkiem Martinkiem droga telefoniczna i mailowa od czwartku i nic.Czy mógłby ktoś na privie mi doradzić jak się skontaktować z Panem Leszkiem w sprawie załatwienia supportu przed Dżem??Dzięki z góry :)
.:::W życiu piękne są tylko chwile:::.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 10, 2010 6:26 pm

Radkowi Dyszakowi - z okazji obrony tytuł Doktora Nauk Medycznych - składam gratulacje i życzenia dalszego rozwoju w służbie Medycynie :wink:

Wróć do „Ekipa”