Nowy dział

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Benson

Nowy dział

Postautor: Benson » pt cze 18, 2004 2:50 pm

Mam propozycję, która może ożywiłaby trochę forum. Można by stworzyć dział "Inne zespoły". W końcu nie samym Dżemem człowiek żyje :wink: Miłoby było podyskutować o swoich innych ulubionych kapelach z innymi ludźmi.
Gość

Postautor: Gość » pt cze 18, 2004 5:27 pm

Np. o zespołach występujących na Festiwalu!!!!!!!!
TSA!!! 8)
Pozdro
Piotrek
Kontaktowanie:

Re: Nowy dział

Postautor: Piotrek » pt cze 18, 2004 7:26 pm

Benson pisze:Mam propozycję, która może ożywiłaby trochę forum. Można by stworzyć dział "Inne zespoły". W końcu nie samym Dżemem człowiek żyje :wink: Miłoby było podyskutować o swoich innych ulubionych kapelach z innymi ludźmi.

a ja zacytuje napis ktory widnieje na samej gorze tego forum:
"Oficjalne FORUM zespołu DŻEM"
Gość

Postautor: Gość » pt cze 18, 2004 7:37 pm

Z tego co mi wiadomo inne zesploy maja rowniez swoje strony a w nich forum, ksiege gosci, chat gdzie mozna porozmawiac na ich temat.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt cze 18, 2004 8:17 pm

Anonymous pisze:Z tego co mi wiadomo inne zesploy maja rowniez swoje strony a w nich forum, ksiege gosci, chat gdzie mozna porozmawiac na ich temat.

Zgadza się. Tylko że wiele z tych zespołów na swoim forum ma dział, w którym można podyskutować o innych muzykach. Żeby nie szukać daleko, np. Pearl Jam.
Gość

Postautor: Gość » sob cze 19, 2004 2:06 pm

zgadzam sie z Piotrkiem, forum dzemu to forum dzemu i tyle !;)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 20, 2004 1:48 pm

nawet jesli ktos zalozy temat o innych zespolah to kto bedzie w nim bral udzial???to jest strona dzemu i forum tego zespolu...pozostanmy wiec przy tym zespole
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » ndz cze 20, 2004 2:26 pm

Smerf pisze:nawet jesli ktos zalozy temat o innych zespolah to kto bedzie w nim bral udzial???

No tu masz rację. Niestety zarówno w takim temacie, jak i w każdym innym mało kto weźmie udział. OK, więc nie ma sensu tworzyć nowy dział. Dyskutujmy sobie dalej o Dżemie z częstotliwością 3-4 postów na dzień.
Nie zrozumcie mnie źle - chciałem po prostu trochę to forum rozruszać, bo skoro na razie o Dżemie dyskusje nie są zbyt gorące (z małymi wyjątkami, vide temat o "Liście do R. na 12 głosów"), to myślałem że może chociaż pogadamy o kimś innym. Ale w porządku, rozumiem Wasze racje. Żałuję tylko, że taki zespół jak Dżem ma tak mało aktywnych fanów :( Zobaczcie tylko co się dzieje na Overkillu albo Sanktuarium. Mam nadzieję, że to się zmieni. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 20, 2004 4:29 pm

prawda jest ze sam apelowalem o rozruszanie tego forum...ale chcialbym aby tematy dotyczyly dzemu i jego otoczki!!!!faktycznei forum na tej stronie jest mozna rzec usypiajace!!!faktycznei zalozylem temacik o zdjeciu Listu do R. i wtedy byla ciekawa dyskusja!!!!tylko bylem z gory skazany na kleskie i zbiczowanie!!!malo kto o ile ktokolwiek mnie poparl!!!przez to mozna powiedziec stracilem wiele w oczach innych fanow!!ale zastanowie sie nad nastepnym kontrowersyjnym tematem!!!nawet kosztem utacenia przychylnosci Waszej...no coz nikt nie powiedzial ze trzeba byc lubianym!!!
Gość

Postautor: Gość » pn cze 21, 2004 8:35 am

Jestem Za:D:)
Gość

Postautor: Gość » śr lip 07, 2004 12:38 am

jestem za pomysłem "Bensona" czemuż by nie. Fakt to forum dzemu, ale można pogadac o innych fajnych kapelach.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn cze 13, 2005 3:41 pm

Mysle ze trzeba powrocic do tego tematu poniewaz ostatnio na forum malo sie dzieje. Nie ma nowych tematow i nie ma pomyslow na takowe... Nowy dzial w ktorym mozna by mowic o muzyce (w szeroko pojetym tego slowa znaczeniu) pomoglby ozywic forum. Wiem ze admini powiedza ze jest to "Oficjalne FORUM zespołu DŻEM" i maja w 100% racje ale chyba mowienie na forum Dzemu ogolnie o muzyce nie jest grzechem ?
Co Wy o tym sadzicie ?
I jak widzi to Piotrek ? moze juz zmieniles zdanie ?
Gość

Postautor: Gość » pn cze 13, 2005 4:18 pm

az dziw ze wczesniej nie zobaczylem tego tematu ;) argument motywujacy do powstania dzialu inne zespoly (na przyklad) wystarczy zobaczyc jak jet na innych forach zespolow, np. tu www.korn.kom.pl (nie slucham korna kumpel dal mi kiedys linka na te forum) i jest dzial inne zespoly, jest dzial o wszystkim, jest dzial o kornie i jest dzial o stronie. dlaczego tu nie moze byc podobnie :?:
Gość

Postautor: Gość » pn cze 13, 2005 4:35 pm

Również przyłaczam się o wniesienie jakiegoś działu z różną muzyką.Pewnie wielu z Was słucha coś innego oprócz Dżemu o czym świadczą tematy Czego słuchacie oprócz Dżemu oraz Dyskusje na temat muzyki wszelakiej.Pomyślmy nad nowym działem bo wiele osób w większości interesujacyh nas tematach już się wypowiedziało.
Pozdrawiam Wszystkich
Oficjalny Fanclub Dżemu
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » pn cze 13, 2005 6:18 pm

ja takze zauwazylem ze ostatnio jakos tak "cicho", chyba rok temu jak zaczynalem przygode na forum bylo tak samo, ale jakos dalismy rade i rozruszalismy forum. jak sie okazuje chyba zbyt bardzo, juz wlasciwie brak tematow do poruszenia :roll: Czyzby juz wszystko zostalo powiedziane ? :wink: No nie mowi o dziale "koncerty" bo tam to zawsze bedzie sie cos dzialo ;)
pozdrawiam i mam nadz ze forum znowu rozruszamy
Pozdrawiam!
Mareku

Wróć do „Komentarze na temat strony”