ostrzezenia

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt mar 28, 2008 9:41 am

Piotrek pisze:A tak BTW - co za roznica czy cytat czy nie cytat - poziom kultury powinien byc zachowany.. to ze ktos nie potrafi w wywiadzie czy artykule go zachowac nie znaczy ze nalezy go powielac :)

Co do cytatów Piotrze, to jak Twoim zdaniem miał postąpić Pasztet z przekleństwami w cytacie ( temat Stop Policyjnej Prowokacji) nie mógł na ich miejsce wstawić gwiazdek bo to podobno też jej uznawane jako przekleństwo, a gdyby je usunął to nie byłaby zachowana oryginalna forma cytaty :roll: A może miał napisać w nawiasie (tu było brzydkie słowo) ?
Gość

Postautor: Gość » pt mar 28, 2008 12:21 pm

kasiak1990 pisze:Co do cytatów Piotrze, to jak Twoim zdaniem miał postąpić Pasztet z przekleństwami w cytacie ( temat Stop Policyjnej Prowokacji) nie mógł na ich miejsce wstawić gwiazdek bo to podobno też jej uznawane jako przekleństwo, a gdyby je usunął to nie byłaby zachowana oryginalna forma cytaty :roll: A może miał napisać w nawiasie (tu było brzydkie słowo) ?

z tego co pamiętam w tym poście link do wypowiedzi cytowanych kibiców pojawił się chyba ze dwa razy...wiec po co jeszcze wyciągnięto spod niego tekst z wyrażeniami które 'gryzą' niektórych po oczach? :)

czy zamieszczenie samego linka nie byłoby rozwiązaniem?

Magda
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr kwie 02, 2008 9:36 pm

alez dyskusja sie nawiazala....
raz droga Jenny..... temat ten mnie bardzo zaniepokoil. poczynania policji powinny byc karane i rozglasniane!!!! nie bronie kibicow, ale faktmze wwsrod nich sa bandyci ujdzie w tlumie, ale fakt,ze wsrod "strozow prawa" sa bandyci to juz tak latwo nie ujdzie.
chcialem prosic o pomoc m.in. dla mojego dobrego kumpla-kibica,. ktorego "psy" zamknely po tym meczu- efekt? temat zamkniety. Piotrkowi DZIEKUJE!! pragne nadmienic, ze kumpel ten nigdy nie mial zatargow z prawem- nie liczac tej |sytuacji". recze za Niego,ze nic nie zrobil!!!! jak WSZYSCY kibice... ale nie wazne....niektorzy maja to w *****.
co do wypowiedzi, ktora cytowalem... ostrzezenie za niego nie dosalem, ale jak ktos mowil wczesniej. chce zachowac oryginalna pisownie, byl cytat... usunac wulgaryzmy to juz o cytacie byc mowy nie moze, prwda?
ostrzezenie za post co wyzwlem policje dostalem. slusznie, ale jakim prawem post ten zostal usuniety?? skoro nie ma postu inni uzytkownicy moha myslec, ze kara zostala nadana nieslusznie. ludzi nie interesuje,ze jakis szanowny pan moderator ma to w swoim archiwym, chcieliby zobaczyc poprostu.
reasumujac... otrzezenie za post z moimi wul;garyzmami uzasadnione- skasowanie ABSOLUTNIE NIE....
skasownie tematu "STOP-POLICYJNEJ PROWOKACJI" uwazam za nonsens. nasi administratorzy sa poprostu tacy jak media nasze... beznadziejni- boja sie prawdy- ot, tyle w tym temacie
PS od kiedy w Polsce dziala instutucja "prawa wstecz"?
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 02, 2008 9:48 pm

a mówili że komuna nie wróci....
:P
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 02, 2008 10:02 pm

Pasztet pisze:alez dyskusja sie nawiazala....

Pasztet , daj spokój, przecież nasi admini nawet nie rozumieją tego zwrotu.
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr kwie 02, 2008 10:21 pm

QuorthoN pisze:
Pasztet pisze:alez dyskusja sie nawiazala....

Pasztet , daj spokój, przecież nasi admini nawet nie rozumieją tego zwrotu.

za pare lat wejdzie zakaz palenia w miejscu publicznym i zamkna mnie,ze palilem pare lat wstecz :D:D:D
sorki za OT- nie moglem sie powstrzymac :)
boston

Postautor: boston » czw kwie 03, 2008 6:59 am

Jeżeli chodzi o zakaz palenia w miejscach publicznych to chyba już częściowo obowiązuje i podejrzewam, że nie będziemy musieli czekać aż kilku lat na jego dalsze zaostrzenie. W sumie zgadzam się z nim bo nikotyna to wstrętny i zdradliwy nałóg a nie każdy chce żyć w smrodzie i być narażonym na "bierne palenie". I chyba nie ma to nic wspólnego z PRL-em.
Sama jestem niestety nałogowym palaczem jako jedyna w rodzinie i mam ciągle wyrzuty sumienia.

Co do Admina to sądzę, że doskonale wie co to znaczy "działanie prawa wstecz" -w końcu ma swój rozum - ale chyba nie jesteśmy jeszcze w żadnym sądzie? :
Pasztet

Postautor: Pasztet » pt kwie 04, 2008 12:45 am

w sadzie nie jestesmy.... ale prawo powinno wszedzie obowiazywac nieprawdaz?? a w polsce nie obowiazuje zasada prawa wstecz..... a czy ma swoj rozum?? sprawa dyskusyjna :)
pozdrawiam
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt kwie 04, 2008 5:58 am

Pasztet pisze:a czy ma swoj rozum?? sprawa dyskusyjna :)
pozdrawiam

Prosze CIe nie obrazaj mnie. NIe TY tutaj ustalasz zasady i nie Ty decydujesz co sie w nich miesci a co nie. Jesli Ci sie nie podoba to mozesz:

a) opuscic to miejsce i znalezc sobie inne, fajniejsze
b) poskarzyc sie zespolowi, managerowi
c) napisac nawet do samego biskupa.
boston

Postautor: boston » pt kwie 04, 2008 6:06 am

Rany Boskie, ależ z Ciebie Pasztecie "zajadły" , w dodatku 'nocny Marek'.

Tutejsze forum ma swój regulamin, którego powinieneś przynajmniej spróbować przestrzegać a nie wymagać od innych przestrzegania prawa obowiązującego generalnie w Polsce.
Już gdzieś o tym niedawno pisałam - gula mi rośnie za każdym razem i chyba w końcu się uduszę - widząc nazwę naszego państwa pisaną z małej litery. Z tego co czytam to wydaje mi się, że jesteś patriotą przynajmniej "swojej" drużyny piłkarskiej a nie masz szacunku dla swojej ojczyzny. (Ale mi wyszło górnolotnie - ale co tam...)
Ciągnąc dalej temat rozumu - to każdy go ma - Admin też.
Pozdrawiam :lol:
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 04, 2008 6:40 am

Admin głosował na PiS

:P
boston

Postautor: boston » pt kwie 04, 2008 8:33 am

Skąd wiesz?
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » pt kwie 04, 2008 9:23 am

QuorthoN pisze: ...potrafie być wredny.

ze co?? ze jak?? :mrgreen: przecie Ty jestes jak miod na dusze :lol:

hehe.. fajny temat sie rozwija :mrgreen:
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 04, 2008 9:46 am

Piotrek pisze:
Pasztet pisze:a czy ma swoj rozum?? sprawa dyskusyjna :)
pozdrawiam

Prosze CIe nie obrazaj mnie. NIe TY tutaj ustalasz zasady i nie Ty decydujesz co sie w nich miesci a co nie. Jesli Ci sie nie podoba to mozesz:

a) opuscic to miejsce i znalezc sobie inne, fajniejsze
b) poskarzyc sie zespolowi, managerowi
c) napisac nawet do samego biskupa.

No mówiłem ze chłopak nie rozumie, mówiłem :lol: To moze ci wytłumaczę , ze najpierw karałeś za nie przestrzeganie zasad a dopiero potem je przedstawiłeś Rozumiesz teraz? :lol:

Agnieszka* pisze:
QuorthoN pisze: ...potrafie być wredny.

ze co?? ze jak?? :mrgreen: przecie Ty jestes jak miod na dusze :lol:

No wiesz... :D
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 04, 2008 10:50 am

Skąd do cholery mam wiedzieć ze nie mogę przeklinać skoro zasada taka nie istnieje.Najpierw należy przedstawić regulamin potem wymagać jego przestrzegania a w razie potrzeby wyciągać konsekwencje.To może należało sie domyślać założeń admina co do zasad panujących na forum?To gorzej niż niepoważne.

Wróć do „Komentarze na temat strony”