Strona jaka jest....

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Radek
Kontaktowanie:

Strona jaka jest....

Postautor: Radek » wt wrz 23, 2003 10:49 pm

kazdy widzi.
Licze bardzo szczerze i uczciwie na wszystkie konkretne komentarze, uwagi i propozycje.

pozdrawiam

*** Radek
*** webmaster@dzem.com.pl
*** www.dzem.com.pl
Gość

Postautor: Gość » pn lis 17, 2003 2:05 pm

Jak na mój gust to świetnie to wyszło. Naprawdę szczere gratulacje. Nie sądziłem że ta stronka będzie AŻ tak fajna :)
Gość

Postautor: Gość » pn lis 17, 2003 4:45 pm

Spoko, spoko. Fan club w wersji html faktycznie rozwiazal problem flasha. Mozna wiec odlozyc calosc strony w html na wolna chwile lub nawet darowac ja sobie w tej wersji.

Za to mam pytanie odnośnie forum. Dlaczego jest po angielsku?:)
I druga rzecz, wchodzac na forum trzeba sie znow logowac, nie da sie zrobic tak jak np. z czatem, ze logowanie na stronie, od razu daje dostep na czat jako juz zalogowana osoba... (troche namotalem, ale chyba wiadomo o co mi chodzi:))

Pozdrawiam,
hipik:)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn lis 17, 2003 8:43 pm

Za to mam pytanie odnośnie forum. Dlaczego jest po angielsku?:)

Po angielsku sa tylko grafiki....ale juz niedlugo:)

I druga rzecz, wchodzac na forum trzeba sie znow logowac, nie da sie zrobic tak jak np. z czatem, ze logowanie na stronie, od razu daje dostep na czat jako juz zalogowana osoba... (troche namotalem, ale chyba wiadomo o co mi chodzi:))

Rozumiem o co chodzi...wszystko bedzie...cierpliwosci:)

Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn lis 17, 2003 8:53 pm

no to spoko :) ogolnie jest super, niespodziewalem sie ze tak fajnie to wyjdzie. Tak dalej.

Pozdrawiam,
hipik :)
Gość

Postautor: Gość » wt lis 18, 2003 12:21 am

hmmm no nie wiem dlaczego tak jest w Twoim przypadku..... u mnie od razu sie loguje na Forum, tak samo jak na chat....
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt lis 18, 2003 11:00 am

hmmm no nie wiem dlaczego tak jest w Twoim przypadku..... u mnie od razu sie loguje na Forum, tak samo jak na chat....

mylisz sie :) na razie loguje sie tylko na czat:) ale juz trwaja prace nad tym zeby logowanie bylo takze na forum :)
Gość

Postautor: Gość » wt lis 18, 2003 12:24 pm

Piotrek pisze:
mylisz sie :) na razie loguje sie tylko na czat:) ale juz trwaja prace nad tym zeby logowanie bylo takze na forum :)

:) no ja sie nie bede klocil bo sie nie znam na tym, ale... to nie zmienia faktu ze jak wchodze na strone glowna FanClubu i klikam na Forum to otwiera sie nowe okno z Forum gdzie jestem juz zalogowany jako "bartek" i nie musze nic wpisywac...... no przeciez tego nie wymyslilem :) to moze u mnie juz dziala ? :P
Gość

Postautor: Gość » wt lis 18, 2003 4:01 pm

To o czym mowisz wynika z tego ze masz w forum wlaczona opcje zaloguj automatycznie przy kazdej wizycie, a mnie chodzi o troszke inna rzecz;)
Ale Radki i Piotrki juz wiedza o co chodzi, wiec nie bede tlumaczyl.

Pozdrawiam,
hipik
Gość

Postautor: Gość » wt lis 18, 2003 8:16 pm

hipik pisze: Ale Radki i Piotrki juz wiedza o co chodzi, wiec nie bede tlumaczyl.

ja nie wnikam, tak tylko sie zastanawialem czy mam jakies zwidy :) pozdrawiam...
Radek
Kontaktowanie:

juz jest po polsku...

Postautor: Radek » śr lis 26, 2003 9:25 pm

hipik pisze:Za to mam pytanie odnośnie forum. Dlaczego jest po angielsku?:)

już powinno być wszystko... (no prawie wszystko) po polsku.
Obiecuje, że niebawem grafiki też będą spolszczone :wink:

pozdrawiam
Radek
Gość

Postautor: Gość » pt lis 28, 2003 8:57 am

Ta strona to kawał profesjonalnej roboty.Oby tak dalej.Pozdrowionka
Radek
Kontaktowanie:

spolszczone grafiki

Postautor: Radek » czw gru 04, 2003 9:52 pm

no i doczekalismy sie.
generalnie rzecz biorąć wszystko powinno być już zrozumiałe (spolszczone, także graficznie - aha nowe grafiki mogą być dostępne dopiero po odświeżeniu: należy wcisnąć teraz klawisz F5)

mam nadzieje, że będzie dobrze służyć.

pozdrawiam
Radek
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 29, 2004 12:33 am

A mnie się strona podoba, ale mogły być avatarki na forum, a co do samej strony Dżemu to jest wypasiona jednym słowem.
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 06, 2004 11:40 am

Stronka jest ogolnie bardzo fajna miła i przejrzysta
Forum - tutaj musze pochwalic bardzo kulturalne i az miło patrzec i czytac to co tu piszecie,
Ciesze sie, że powstała taka miła stronka o jednym z moich ulubionych zespołów
Oby tak dalej :wink:

Wróć do „Komentarze na temat strony”