sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Sklep internetowy

Postautor: Gość » śr sty 21, 2004 12:58 am

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć kiedy będzie dostępna pełna oferta sklepu?Bardzo prosze o odpowiedz. :D
mysiapysia

Postautor: mysiapysia » pn sty 26, 2004 3:12 pm

Sądząc po ilości wyświetleń i odpowiedzi to NIGDY- ktoś musiał Ci to wreszcie powiedzieć
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt sty 27, 2004 3:59 pm

mysiapysia pisze:Sądząc po ilości wyświetleń i odpowiedzi to NIGDY- ktoś musiał Ci to wreszcie powiedzieć

Mylisz sie...nawet nie wiesz jak bardzo...sklep bedzie juz naprawde niebawem...

Piotr
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 29, 2004 2:13 am

Mylisz sie...nawet nie wiesz jak bardzo...sklep bedzie juz naprawde niebawem...

Tiaaaa... na gwiazdke, czy na festiwal? :) Ponad miesiac minał odkad to napisales :) Naprawde nie da sie określić ile zajmie zrobienie sklepiku i nie mozna napisać kiedy bedzie?
Nie chodzi mi o to zeby był szybciej, tylko o to że odkad ruszyla nowa strona piszecie ze sklepik juz wkrótce, juz niebawem, jak ktos zapyta kiedy, to podkrecacie atmosfere ze juz testy ostatnie, mijają kolejne dwa miesiace i nic. Po co taka zabawa? Nie da sie napisać Bedzie koło marca, czy kolo sierpnia czy kiedykolwiek...? Ale jakiś termin realny ustalić, zebyscie spokojnie zdazyli go zrobic, bez pospiechu.
Ostatnio byla mowa ze tuz po wyjsciu Maćka ze szpitala Dżem wchodzi do studia, Maciek wyszedl, minęły 2 tygodnie i nic. Dżem poleciał do USA i moge sie zalozyc ze mina nastepne 2 tyg i nic, a to juz miesiąc... Nie mydlcie oczu po prostu, bo ja już nie czekam szczerze mówiąc ani na płyte ani na dvd, ktore było jedyną prawdziwa rejestracja live dzwieku w polsce w systemie 5.1, tylko co z tego?
Radek
Kontaktowanie:

prace nad sklepem

Postautor: Radek » ndz lut 29, 2004 8:29 pm

caly czas trwaja. Niestety przedsiewziecie jest niebagatelne, zwlaszcza, ze zajmujemy sie tym wylacznie w wolnych chwilach, innymi slowy poswiecajac swoj wolny czas. Dlaczego? Bo nasza praca wiaze sie z Przyjaznia z zespolem a nie otrzymymwaniem pensji za odwalona robote.
Naprawde staramy robic sie wszystko co w naszej mocy, jesli tego nie widac na stronie, jesli jest ona "martwa" to jest mi bardzo przykro.
Kiedy bedzie sklepik? Konkretna data? Nie wiem, ale dla Twojej wiadomosci i potrzeb sprobuje odpowiedziec: bedzie na swieta 2007 roku :wink: . A byc moze wczesniej - wtedy bedzie to mila niespodzianka prawda?

pozdrawiam

*** Radek
*** info@dzem.com.pl
*** http://www.dzem.com.pl
*** http://fanclub.dzem.com.pl

ps.
staralem sie zazartowac, mam nadzieje, ze nikt tego nazbyt powaznie nie potraktuje.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » ndz lut 29, 2004 9:14 pm

Tiaaaa... na gwiazdke, czy na festiwal? :) Ponad miesiac minał odkad to napisales :) Naprawde nie da sie określić ile zajmie zrobienie sklepiku i nie mozna napisać kiedy bedzie?

hm..no to powiedzmy ze popsul mi sie komputer i przez miesiac zbieralem kase na wymiane popsutych podzespolow. A na powaznie: nie mozemy sie okreslic z dokladna data, poniewaz jak napisal Radek nie jest to nasze zrodlo utrzymania. Zarowno ja jak i Radek pracujemy po kilkanascie godzin dziennie w swoich zakladach pracy zeby miec za co przezyc, a strona zajmujemy sie z czystej sympatii i przyjazni z zespolem. Robimy co w naszej mocy - osmielam sie stwierdzic ze nam zalezy o wiele bardziej niz innym na uruchomieniu tego sklepiku, ale coz...lepiej komentowac niz pomoc..ale to normalne w dzisiejszym swiece..

Pozdrawiam Piotrek
wojtel
Kontaktowanie:

Re: prace nad sklepem

Postautor: wojtel » czw mar 04, 2004 3:39 pm

Radek pisze: Bo nasza praca wiaze sie z Przyjaznia z zespolem a nie otrzymymwaniem pensji za odwalona robote.
Naprawde staramy robic sie wszystko co w naszej mocy, jesli tego nie widac na stronie, jesli jest ona "martwa" to jest mi bardzo przykro.

I to się chwali. Strona nie jest "martwa", zrobiliscie kawal dobrej roboty i tego nikt nie kwestionuje. Ja rozumię, pracujecie nad serwisem "po pracy", ale to ciągłe przekładanie terminów lub zwroty "już niebawem" naprawdę stają się mało śmieszne. Nie wiem czy te święta 2007 nie okażą się proroczą wizja ;) Oby nie :)

Czy DVD z Tyskiego Festiwalu 2003 tez nie może ujrzeć światła dziennego dlatego, że nie udało się ze sponsorem?

Pozdrawiam wojtel.
Gość

Asortyment w sklepiku Dżemu

Postautor: Gość » ndz lut 06, 2005 6:29 pm

kiedy beda dodane jakies gadzety albo ubrania w tym sklepiku. za informacje z gory dziekuje.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 06, 2005 8:03 pm

No własnie...kiedy beda gadzety albo ubrania? bardzo jestem ciekawa. Płyte juz sobie zamowilam wsyztsko Ok...ale gadzetow nie ma :( ja rowniez prosze o jakiekolwiek informacje :)
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz lut 06, 2005 8:42 pm

bo wcale nie bylo tematu o sklepie internetowym ...
Pozdrawiam!
Mareku

Kontaktowanie:

sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Postautor: Spider » wt mar 01, 2005 10:30 pm

Witam Was

Chciałbym się zapytać czy dokonywaliście zakupów w sklepie Dżemowym ?

Kupiłem sobie 3 płytki ale od 25.02 w statusie mam tylko przyjęte do realizacji.
W innym sklepie wszystko trwałoby jakieś 2-4 dni.
Wszędzie jest do 14 dni, ale im szybciej tym lepiej nie sądzicie ?

Jakie są wasze odczucia ?

Spider
Awatar użytkownika
Spider
Kontaktowanie:

Postautor: Spider » wt mar 01, 2005 10:54 pm

Benson...
Przejrzałem wszystkie te linki, które mi podałeś zanim napisałem posta... ale nie otrzymałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Mianowicie:
Ile się czeka na całkowitą realizację zamówienia.
Jeżeli zamawiałeś coś ze sklepu to po prostu odpowiedz mi na to pytanie.
Z góry dzięki
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Postautor: Adi » wt mar 01, 2005 10:58 pm

Spider pisze:Kupiłem sobie 3 płytki ale od 25.02 w statusie mam tylko przyjęte do realizacji.
W innym sklepie wszystko trwałoby jakieś 2-4 dni.

Wiesz mi sie wydaje ze 25.02 to byl piatek czyli 2-4 dni jeszcze nie minelo
jak na razie minely 2 poniedzialek i wtorek

poczytaj tez tam http://sklep.dzem.com.pl/sklep/?m=20

§ 2
2. Przesyłki krajowe realizowane są wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 14 dni roboczych od daty złożenia zamówienia lub zaksięgowania na koncie należnej kwoty. Termin realizacji zamówienia w przypadku przesyłek zagranicznych zależny jest od szybkości ich dostarczenia między Pocztą Polską a jej odpowiednikiem w kraju Nabywcy i może ulec wydłużeniu.
Awatar użytkownika
Spider
Kontaktowanie:

Postautor: Spider » wt mar 01, 2005 11:00 pm

Wiem wiem... czytałem... że 14 dni itd...

SPrawdziałe inne stronki np. VIVID.pl albo STEREO.pl i tam było napisane że termin realizacji zamówienia od 2-4 dni.

a u mnie na zamówieniu nawet się nie zmienił status- do realizacji w dniu --/--/----

Nie wiem sam. w każdym bądź razie czekam dalej... i się nie podłamuję...

PS. wziąłem przesyłkę za pobraniem.

Wróć do „Komentarze na temat strony”