sklep.dzem.com.pl -> ktoś coś zamawiał ?

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob lip 08, 2006 12:58 pm

mam takie pytanie czy ktos z Was zamawial juz te nowe koszulki za pobraniem ( chodzi mi o zamowienia skladane juz w czerwcu bądź lipcu) ? jesli tak to jak dlugo trwala wysylka?
Filipo

Postautor: Filipo » sob lip 08, 2006 2:07 pm

assasin, ja zamawialem pod koniec maja i dostalem na poczatku lipca :lol: ale Piotrek na ld pisal ze to nie z ich winy sie tak przedluzylo i obiecywal ze kolejne zamowienia bada szybciej dochodzic bo sa realizowane na biezaco. takze beznadziejnie nie bedzie :wink:
pozdrawiam 8)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob lip 08, 2006 3:23 pm

assasin pisze:mam takie pytanie czy ktos z Was zamawial juz te nowe koszulki za pobraniem ( chodzi mi o zamowienia skladane juz w czerwcu bądź lipcu) ? jesli tak to jak dlugo trwala wysylka?

Nie wiem czy nie zależy to też od sposobu płatności.. być może na "przy odbiorze" czeka się dłużej niź z "przedpłatą". Tak mi się wydaje.. napisz maila do sklepiku :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 09, 2006 10:30 am

jak kontakt z producentem bedzie wystarczajacy :P[/quote]

Jak mam to rozumiec ?? ;D
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 8:07 am

A ja chciałbym zapytać:
1. Dlaczego w sklepiku sprzedawane są badziewne popielniczki? Czy fan Dżemu kiepuje na logo swojego zespołu? Kiedy można będzie się spodziewać fajnych rzeczy w sklepiku.
2. Dlaczego te koszulki wyglądają tak koszmarnie? Dlaczego nie ma wzorów, które były sprzedawane w latach 2000-2004 i cieszyły się na koncertach dużym wzięciem?
3. Dlaczego nie ma bandan, które schodziły jak ciepłe bułeczki?
4. Dlaczego nie ma zegarów (a wiem że są wzory)?
5. Dlaczego płyta w firmowym sklepiku Dźemu kosztuje więcej niż w Empiku i Media Markcie? Przecież powinna być tańsza, żeby ludzie TU właśnie kupowali.
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 9:35 am

Dlaczego :?:
dlaczego :?:
dlaczego :?:
To wez w swoje stery to wszystko i zarzadzaj by bylo cudownie i pieknie tak jak jest to w Twoich najskrytszach marzeniach
A ja tez mam "dlaczego"??

Dlaczego nie dziala twoja strona ktorej adres podales w profilu, NO DLACZEGO??

bewuc pisze:2. Dlaczego te koszulki wyglądają tak koszmarnie? Dlaczego nie ma wzorów, które były sprzedawane w latach 2000-2004 i cieszyły się na .

Swego czasu byl ogloszony czas na skladanie propozycji To pytam sie Ciebie gdzie wtedy byles :?: :roll:

bewuc pisze:4. Dlaczego nie ma zegarów (a wiem że są wzory)?

Zegary sa dostepne na stoiskach przed koncertami jakbys chodzil to bys wiedzial

bewuc pisze:5. Dlaczego płyta w firmowym sklepiku Dźemu kosztuje więcej niż w Empiku i Media Markcie? Przecież powinna być tańsza, żeby ludzie TU właśnie kupowali.

NIe wszystkie np:
"2004"
empik - 32.99
Strona - 31,99
Skazany na bluesa CD/DVD
empik - 32.99 :idea: :idea: :idea:
Strona - 26,99 :idea: :idea: :idea:

List do R. CD / Kilka zdartych płyt CD
empik - 32.99
Strona - 31,99
Wiec sam widzisz ze roznie to bywa, takie sa prawa rynku jedno jest tu tansze drugie tam

A z drugiej strony tylu narzekalo, wyrazalo chec ze zamowia koszulke FC i co garstka sie zglosila, wiec radzilbym krytyka zadajacym pytanie "dlaczego" najpierw troszke pomyslec, cos porobic, a pozniej myslec dlaczego
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw lip 20, 2006 9:47 am przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
czarovnik

Postautor: czarovnik » czw lip 20, 2006 9:44 am

Generalnie niestety ciagle czekam na koszulki a zamówione byly 29 maja. Zamówienie zrealizowano dopiero 10 lipca ale tutaj jakby nie mam pretensji bo byla informacja od Piotrka, ze tak bedzie. Niestety problem polega na tym, ze do tej pory nie dotarly do mnie koszulki. Chyba bede musial w koncu zrobic awanture na poczcie. Zaczynam sie denerwowac bo do festiwalu coraz blizej a ja nie mam moich koszulek :( W kazdym razie do zobaczyska w Tychach.
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 9:46 am

Czarownik piszesz o koszulkach z logiem?? czy normlanych ze sklapu??
Jesli z logiem Fan Clubowych to najprawdopodobniej beda gotowe na festiwal
czarovnik

Postautor: czarovnik » czw lip 20, 2006 9:49 am

przemo12 pisze:Czarownik piszesz o koszulkach z logiem?? czy normlanych ze sklapu??
Jesli z logiem Fan Clubowych to najprawdopodobniej beda gotowe na festiwal

O tych ze sklepu. Do Fan Clubu nie mam opcji niestety należeć. Jestem obok po prostu. Czasowo nie dam rady dwa razy w roku przybyc po prostu na spotkanie :| Ale jeżeli mimo to byłaby szansa na posiadanie takiej koszulki to ja bym sie pisal :)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 10:20 am

przemo12 pisze:To wez w swoje stery to wszystko i zarzadzaj by bylo cudownie i pieknie tak jak jest to w Twoich najskrytszach marzeniach

Pewnie nie wiesz, ale w latach 2000-2004 zajmowalismy sie gadzetami. Zarówno opracowywaniem projektów jak i sprzedaza na koncertach. Dowodem na to jest choćby taki drobiazg:
koszulka wosp sprzedany na licytacji prowadzonej na stronie wuwuwu. Lata 2002 i 2003 to równiez udane licytacje specjalnie przygotowanych koszulek w Koninie i Poznaniu oraz Zabrzu.
Dlaczego nie dziala twoja strona ktorej adres podales w profilu, NO DLACZEGO??

A ma obowiązek działac?
Swego czasu byl ogloszony czas na skladanie propozycji To pytam sie Ciebie gdzie wtedy byles?

Bylem tam gdzie trzeba I uwierz mi na słowo, że zlożylem powazna propozycje.
Zegary sa dostepne na stoiskach przed koncertami jakbys chodzil to bys wiedzial

byłem ostatnio na koncercie i nie widzialem na stoisku zegarów, dlatego zadalem pytanie.
A z drugiej strony tylu narzekalo, wyrazalo chec ze zamowia koszulke FC i co garstka sie zglosila, wiec radzilbym krytyka zadajacym pytanie "dlaczego" najpierw troszke pomyslec, cos porobic, a pozniej myslec dlaczego

Dyskusja o fanclubie ktory dziala tylko i wylacznie w obrebie Polski poludniowej mnie nie interesuje. Albo dziala sie tak by ludzie z calego kraju mogli brac w tym udzial, albo nie dziala sie wcale [co na przyklad definiuje potrzebe organizowania spotkan w calej Polsce]. Wzoru koszulki fanclubowej nie widzialem, nie mialem okazji jej dotknac i choc otrzymuje regulatnie newsletter nie dostalem zadnego info na ten temat.
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 10:41 am

Sorka nie wiedzialem myslalem ze kolejny narwaniec narzeka
A co do zegarow to nie wiem jak w Milowce bo bylem ale nie zwracalem uwagi ale na Awfeliach na pewno byly zegareczki z Dzemem

A co do FC to przyjezdzaja ludzie ze Szczecina (pozdrowienia dla Paranoi) z Poznania itd.....
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 10:49 am

przemo12 pisze:Sorka nie wiedzialem myslalem ze kolejny narwaniec narzeka
(...)
A co do FC to przyjezdzaja ludzie ze Szczecina (pozdrowienia dla Paranoi) z Poznania itd.....

nie, nie jestem narwańcem. :) Po prostu z uwagą obserwuję sklepik i wyglądam ciekawych rzeczy.

A jeśli chodzi o koszulki fanclubowe to ja niewidzę przeszkód by przygotować ciekawy projekt i wykonać. Nie sądze jednak, że uda się zejść do kwoty, którą gdzieśtam wyczytałem wczesniej (bodajże 18 PLN) taka kwota jest raczej nierealna (przy założeniu że koszulki będą dobrej jakości)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 20, 2006 3:48 pm

:D no fajnie by było by ktos powymyslal wzorki koszulek a później były by one na sklepie FC!!
Gość

Postautor: Gość » pn sty 29, 2007 5:09 pm

Koszulki w cenie 50 i 60 zł, spoko - chłopaki koszą szmal:D A ja myslałem, że 30-35 zł za koszulkę to drogo. Dobrze jest mieć zdrowy rozsądek, hehehe.
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr mar 07, 2007 1:12 pm

Slonecznik pisze:Koszulki w cenie 50 i 60 zł, spoko - chłopaki koszą szmal:D A ja myslałem, że 30-35 zł za koszulkę to drogo. Dobrze jest mieć zdrowy rozsądek, hehehe.

szczerze powiedziawszy to wydaje mis ie zdecydowanie za drogo.... nie wyobrazam sobie ze moglbym wydac 50-60 zl za KOSZULKE nawet ukochanego zespolu.
troszku przesadzili z cena, bo wiem (orientuje sie w temacie),ze wykonanie powiedzmy 150 sztuk koszulek BARDZO DOBREJ GRAMATURY sztuta wychodzi DUUUUUZO mniej.
ale nie chce sie wtracac, to jest decyzja Zarzadu FC, badz forum badz jakiegos innego i ja nie mam prawa glosu.... ale prawo zdania wlasnego mam :)
pozdrawiam

Wróć do „Komentarze na temat strony”