Jakaś awaria servera??

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

ewcia

Postautor: ewcia » pt mar 25, 2005 11:23 pm

no własnie co jest?dzisiaj juz cały dzien próbuje wejść na czata i nic:(
cały czas mam CONNECT F!nie wiem co jest-nie znam sie na tym , ale mam nadzieje ze nasi nadzwyczajni webmasterzy poradza sobie z tym kłopotem i wkońcu bedzie wszystko działało!

pozdrawiam :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob mar 26, 2005 8:50 am

może spotkała ich kara za zamykanie tematów :wink: :D ale to nie pierwszy raz taki problem się pojawił
Gość

Postautor: Gość » sob mar 26, 2005 10:52 am

ewci@ pisze:no własnie co jest?dzisiaj juz cały dzien próbuje wejść na czata i nic:(
cały czas mam CONNECT F!nie wiem co jest-nie znam sie na tym , ale mam nadzieje ze nasi nadzwyczajni webmasterzy poradza sobie z tym kłopotem i wkońcu bedzie wszystko działało!

pozdrawiam :wink:

ojojo, ja tez tak mam....od paru dni wejsc na czata nie moge...
mam nadzieje ze dizsiaj będzie działał.... :)
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » sob mar 26, 2005 2:18 pm

JA JUZ CHCE czatu... =)) troche steskniłam sieza tymi miłosnymi problemami =D =))
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 27, 2005 6:20 pm

No i wszystko wrocilo do normy dzieki zdolnym chlopakom:). Tak wiec zaprawszam wszystkich na czat bo pusto tam cos!!
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt kwie 12, 2005 11:10 pm

i niestety cos nam znowu server padl :(
czekamy na interwencje adminow ;)
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 13, 2005 3:29 pm

Ja też to mam.Ale wydaje mi się, że widziałem takie coś chyba z 2 miesiące temu.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 20, 2006 5:59 pm

Witam!

No i znowu jakieś problemy??? WSobote tj.18 marca strona FC nie otwierała się w całości. W niedziele poprawoło się ale za to czat nie działa.
Czy wszyscy mają ten problem?

Pozdrawiam i czekam na działanie :lol:
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pn mar 20, 2006 7:23 pm

miwho pisze:Witam!

No i znowu jakieś problemy??? WSobote tj.18 marca strona FC nie otwierała się w całości. W niedziele poprawoło się ale za to czat nie działa.
Czy wszyscy mają ten problem?

Pozdrawiam i czekam na działanie :lol:

owszem - mielismy awarie jednego z naszych serwerow odpowiedzialnych wlasnie za czat. W niedziele udalo nam sie odlaczyc go z farmy dzieki czemu strona sie w ogole wyswietlala. Dzisiaj juz wszystko wrocilo do normy ale moga sie jeszcze pojawic problemy :(
Gość

Postautor: Gość » wt mar 21, 2006 7:58 pm

Witam ponownie!

Pisze teraz by podziękować za odpowiedż i za działanie,które w końcu doprowadzolo wszystko do właściwego porządku :D

EMERGENCY na poziomie 8)

Wdzięczne pozdrowienia!

Wróć do „Komentarze na temat strony”