Galeria fan clubu

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » ndz mar 04, 2007 3:48 pm

winetu75 pisze:dokładnie zgadzam sie z Tobą winetu ja tez zauwazyłam takie dziwne eliminacje jak to nazwałes -jak tylko jakies zdjęcie zagraża fotce ozzy od razu znika hehe ciekawe kto macza w tym palce

1. nie pisz posta pod postem - zerknij w regulamin
2. zdjecie tygodnia dlatego ze co tydzien glosy tygodniowe sie zeruja
3. nitk nie winduje sztucznie fotek - fotka Pawla z Ryskiem zniknela z jednej prostej przyczyny - osoba ktora ja wrzucila nie byla jej autorem. Z zalozenia do galerii wrzucamy tylko i wylacznie fotki ktorych jestesmy wlascicielami (badz mamy prawa do poslugiwania sie nimi).
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz mar 04, 2007 8:59 pm

winetu75 pisze::lol: [/ no niby tak jest ale wczoraj widziałem że prowadziło bodajże zdjecie przedstawiające Rycha i Pawła a dziś ponownie króluje fota ozzy'ego a tamto gdzie? dziwne to ostatnio jest że fota dzisiejsza eliminuje kazdą inną napewno ktos to zauwazył ostatnio było to samo

winetu75 pisze:dokładnie zgadzam sie z Tobą winetu ja tez zauwazyłam takie dziwne eliminacje jak to nazwałes -jak tylko jakies zdjęcie zagraża fotce ozzy od razu znika hehe ciekawe kto macza w tym palce
jednego nie rozuiem, dlaczego zgadzasz sie sam ze soba i dlaczego w pierwszym poscie jestes mezczyzna, a w drugim kobieta ? :roll:

a w temacie:
ja swoje 5 glosow oddalem na zdjecie jblaminsky'ego przedstawiajace Zbyszka :wink:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz mar 04, 2007 9:04 pm

Może ten drugi to Old Shatterhand, tylko zapożyczył sobie konto od Winetou (uważej z tyłu :lol: )

A z kategorii nielubianych zdjęć..to ja sie też zastanawiam co takiego fajnego jest w zdjęciu, które zajmuje pierwsze miejsce w ogólnej Top Liście :roll: 1386 głosów..
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt mar 06, 2007 4:04 pm

No, no ciekawe kto na ta fotke głosuje, mi tak samo jak Barboorce już się rzygać chce na jej widok za przeproszeniem :? :shock:
Gość

Postautor: Gość » wt mar 06, 2007 4:53 pm

No, no ciekawe kto na ta fotke głosuje, mi tak samo jak Barboorce już się rzygać chce na jej widok za przeproszeniem :? :shock:

Proszę, aby nie przekręcać moich słów. Rzygać się chce Damianowi, a ja napisałam, że to zdjęcie nie przypadło mi do gustu. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt mar 06, 2007 5:32 pm

Piotrek pisze:1. nie pisz posta pod postem - zerknij w regulamin

o prosze prosze :lol:

Piotrek pisze:3. nitk nie winduje sztucznie fotek - fotka Pawla z Ryskiem zniknela z jednej prostej przyczyny - osoba ktora ja wrzucila nie byla jej autorem.

a ja mam pytanie czy Sito89 jest autorem tejze fotki:

http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=8&page=2&wh=2 (miejsce 12)

Armin pisze:A z kategorii nielubianych zdjęć..to ja sie też zastanawiam co takiego fajnego jest w zdjęciu, które zajmuje pierwsze miejsce w ogólnej Top Liście :roll: 1386 głosów..

a czy widzisz w pierwszej 13 jakies naprawde dobre zdjecie?? (oczywiscie poza tymi Ryskowymi bo to rarytasy )
Gość

Postautor: Gość » wt mar 06, 2007 5:36 pm

a ja mam pytanie czy Sito89 jest autorem tejze fotki

Przyjmując, że nick sita oznacza rok urodzenia, a zdjęcie jest z 1994 roku to sito musiał w wieku 5 lat biegać z aparatem :D Gratuluje
Gość

Postautor: Gość » śr mar 07, 2007 10:04 pm

Autorami skanow fotek z magazynow tez nie sa. Znaczy moze i sami skanowali ale foto ma nadal swojego autora. Do tego kolaze na ktorych sa zlepki fotek Ryska z roznych zrodel. Mnie sie wydawalo ze jednak publikujac fotke akceptujemy regulamin ze JESTEM AUTOREM FOTO... nawet jesli zakupilem woodstock na DVD to chyba robienie zrzutow screena nie jest = posiadaniem praw. Zreszta co by nie patrzec, moj grupwy rysunek twarzy czlonkow zespolu tez sie kiedys pojawil nie ode mnie. Na szczescie kulturą mozna wszystko zalatwic i wyjasnic.
Gość

Postautor: Gość » czw mar 08, 2007 9:03 pm

Adi pisze:
winetu75 pisze::lol: [/ no niby tak jest ale wczoraj widziałem że prowadziło bodajże zdjecie przedstawiające Rycha i Pawła a dziś ponownie króluje fota ozzy'ego a tamto gdzie? dziwne to ostatnio jest że fota dzisiejsza eliminuje kazdą inną napewno ktos to zauwazył ostatnio było to samo

jednego nie rozuiem, dlaczego zgadzasz sie sam ze soba i dlaczego w pierwszym poscie jestes mezczyzna, a w drugim kobieta ? :roll:

:shock: :lol: Cherry, dobre nie?

:wink:
Gość

Postautor: Gość » sob mar 24, 2007 9:57 pm

a ja mam takie pytanie, jakas godzine tematu przegladalem galerie, i zdjecie top tygodnia bylo inne. teraz patrze i jest te oto zdjecie:
http://www.fanclub.dzem.com.pl/fanclub/ ... g/1538.jpg

jakim cudem w godzine zyskalo 1411 glosow? :shock: wydaje mi sie, ze macie pochrzanione cos w tej galerii bo to jest raczej niemozliwe
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob mar 24, 2007 10:07 pm

acerrock pisze:a ja mam takie pytanie, jakas godzine tematu przegladalem galerie, i zdjecie top tygodnia bylo inne. teraz patrze i jest te oto zdjecie:
http://www.fanclub.dzem.com.pl/fanclub/ ... g/1538.jpg

jakim cudem w godzine zyskalo 1411 glosow? :shock: wydaje mi sie, ze macie pochrzanione cos w tej galerii bo to jest raczej niemozliwe
hmm, hmmmm, hmmmmm :?
pewno jakis bot...
Gość

Postautor: Gość » sob mar 24, 2007 10:18 pm

calkiem mozliwe, a co na to admin?
Gość

Postautor: Gość » śr sie 22, 2007 9:45 pm

Nie wiem czy tego nie było ale proponuje dodać opcje dzięki której można będzie opisywać zdjęcia (gdzie i kiedy zostało wykonane itp.) a gdyby byłaba możliwość komentowania zdjęć bezpośrednio pod zdjęciem byłoby super.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr sie 22, 2007 9:53 pm

smuteczek pisze:Nie wiem czy tego nie było ale proponuje dodać opcje dzięki której można będzie opisywać zdjęcia (gdzie i kiedy zostało wykonane itp.) .

Przecież możesz to zrobić, dopisując miejsce wykonania zaraz po autorze..(podczas wysyłania pliku możesz edytować rubrykę "autor" )

Wróć do „Komentarze na temat strony”