Stowarzyszenie Fan Club Dżemu "Skazani na bluesa"

O ludziach tworzących fanclubową rodzinę, ich działaniach, pasjach, sukcesach...

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
2ptac

Re: Fan Club Dżemu "Skazani na bluesa" - STOWARZYSZENIE

Postautor: 2ptac » śr sty 27, 2010 11:55 pm

o! :)
fajnie że ruszyło:)
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » czw sty 28, 2010 12:16 pm

Sedun pisze: "Skazani na Bluesa" zawsze kojarzyli mi się z niesamowicie pozytywnymi i wspaniałymi ludźmi oraz niezwykłą, rodzinną wręcz atmosferą. W sobotę nie stworzył się żaden nowy fanklub. Nic się nie zmieniło, co najwyżej sformalizowało.

hehe coś mi się wydaje, że jednak bardzo dużo się zmieni...

Czytam tą dyskusje i uważam, że każdy ma tu trochę racji, Pasztet też ma jej dużo w swoich postach...i obawiam się że przez niedomówienia Fanclub może stracić sporo wartościowych osób...

Mam nadzieje że "naprawicie" ten fanclub i powodzenia... cokolwiek to oznacza...

Do zobaczenia na festiwalach i koncertach.

(ps. a co do ników i prawdziwych nazwisk to... nigdy nie zapomnę miny Smara na moim pierwszym spotkaniu FC kiedy dowiedział się że jestem dziewczyną hahaha. wątpię, że dużo osób zna prawdziwe choćby imiona członków FC.)
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw sty 28, 2010 12:59 pm

Mała przerwa od nauki, bo już mi się paragrafy zlewają w całość;)

2ptac pisze:o! :)
fajnie że ruszyło:)

Fajnie to dopiero będzie;) Planów jest sporo i są naprawdę ciekawe, a dzięki zmianom w funkcjonowaniu FC są dużo realniejsze do wykonania:) Myślę, że jak już to wszystko naprawdę ruszy i pierwsze namacalne efekty naszej pracy się pojawią, to zadowoleni będą wszyscy, łącznie z tymi, którzy teraz są trochę sceptycznie nastawieni do zmian:)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw sty 28, 2010 1:52 pm

borszysz pisze:...to zadowoleni będą wszyscy, łącznie z tymi, którzy teraz są trochę sceptycznie nastawieni do zmian:)

dobre zmiany nie sa zle :-)
do pewnego momentu twor zwany ofc mnie (i nie tylko mnie) bawil.. potem juz tylko przerazal.. :-)
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw sty 28, 2010 2:13 pm

Agnieszka* pisze:
borszysz pisze:...to zadowoleni będą wszyscy, łącznie z tymi, którzy teraz są trochę sceptycznie nastawieni do zmian:)

dobre zmiany nie sa zle :-)
do pewnego momentu twor zwany ofc mnie (i nie tylko mnie) bawil.. potem juz tylko przerazal.. :-)

skoro już bawił, przerażał, no to teraz pozostaje już tylko opcja, że będzie zachwycał;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » czw sty 28, 2010 2:15 pm

szymaniuk pisze:
hehe coś mi się wydaje, że jednak bardzo dużo się zmieni...

Też czytam i czytam tą dyskusję... i...

Ewo, kobieto, Szymaniuk ;-) wszystko już dawno się zmieniło. Nie chcę siać defetyzmu, ale w ostatnich czasach odeszło gro osób, które kiedyś (z jakieś pięć lat temu) pojawiały się na każdym zlocie.

To, że przyszło coś innego potwierdzi każdy, kto pamięta dawne majówki w ogródku u Jenny lub wspólne granie (do rana!) przy oczku wodnym na Paprocanach. Kwintesencją tych zmian był zeszłoroczny, makabryczny Festiwal Muzyczny w Chorzowie, do którego Ryśka Riedla bym nie mieszała. Jak widać kryzys nie tylko o ofc.

A że zaś odejdzie kilka osób, wcale mnie nie dziwi. Fakt urażonych ambicji to jedno, a to, że już wcześniej nic ich (w tym mnie) tu nie trzymało to druga strona medalu. Nie widzę w tym winy ani ze strony organizatorów, a już tym bardziej tego, kto odchodzi. Po prostu coś się kończy, żeby co innego mogło się zacząć. Trudno winić za całe zło na przykład Paszteta, a takie nagonki się też pojawiały, to ja sie nie dziwię, że się wkurzał.

Z resztą to takie śmieszne... Raz się ktoś obraża, ciężko odchodzi, potem zaś wraca. Na podstawie fanclubu Dżemu można by nakręcić wieloodcinkowy film fabularny, może sensacyjny, a najpewniej melodramat. Tyle się tu działo, dzieje i pewnie będzie się dziać, że „Moda na sukces” wysiada... ;p

A poważnie, to naprawdę szkoda odchodząc, palić za sobą mosty, bo obrzydzacie sobie fajne lata w życiu. Tyle z mojej strony, bo nie czuję się upoważniona do oceniania zarówno pomysłu jak i wykonania projektu stowarzyszenia. :-)
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » czw sty 28, 2010 3:02 pm

borszysz pisze:skoro już bawił, przerażał, no to teraz pozostaje już tylko opcja, że będzie zachwycał;)

hehe.. ale czym? statut, koszulka i nowy adres @ to o wiele za malo :-)
...mam rece w kieszeniach... /S.W./
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw sty 28, 2010 4:11 pm

Nie chodzi o papierki itd.... kiedy czytasz że fanclub przerażał to co Ci przychodzi do głowy? mnie tylko jedno, że źle się działo. ja nie wiem jak to naprawde było bo mało bywałam i nie byłam nie jestem OFC z różnych przyczyn, często zupełnie nie zależnych ode mnie. Ale wiem, że jeśli coś ma być sformalizowane, to dla mnie jest drogą do tego by było dobrze, czytałam statut... jest w nim wiele obiecujących punktów, teraz wiem, że np organizując V Festiwal Sztuki Bezdomnej moge wejść w partnerstwo z inną organizacją pozarządową, którym głównym celem jest promowanie działan kulturalnych, muzycznych, bluesowych... mnie to otwiera furtkę do zrobienia bardzo dobrego Festiwalu. Takich przykładów jak mój może być bardzo wiele. dlatego może zachwycać, bo nie ma nic piękniejszego niż "dziecko stawiające pierwszy krok" :)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » pt lut 05, 2010 12:32 am

witajcie!
może kilka moich przemyśleń. jak wiecie jestem w OFC prawie od jego początku a przynajmniej od początku zalożenia OFC, nie chce tutaj biadolic co wyszło nie tak, jakie były zalożenia , ale przypominam, ze o Stowarzyszeniu była już gadka tak jak napisała Jenny co najmniej 3 lata wstecz jak nie 4.poniewaz wcześniej jakos do tego nie doszło, to doszło teraz. kiedys musiało. mnie tez wiele rzeczy wkurza i zgadzam sie z wieloma osobami wypowiadającymi sie tutaj w temacie ale jak to mówił nasz wielki prezydent daje na to gruba krechę. teraz u steru jest "świeża krew" , ciesze sie z tego bo jak powiedzial Al co niektórzy sie wypalili, a może nie mając takiej odpowiedzialności na sobie będą mieć spojrzenie z "boku".po prostu daje szanse ludziom , dajcie ja też i wy. OFC istnieje juz około 6 lat i jakos ciagniemy, kadencja teraz jest na 3, jeżeli nie wyjdzie zawsze można zmienic zarząd, poza tym każdy uczestnik (żeby nie pisać członek) OFC ma prawo zgłaszac swoje pomysly i postulaty własnie do zarządu, czy nawet do ogolnej wiadomości tutaj na forum i szefowstwo musi sie jakos do tego ustosunkować.

nie wiem jakimi kryteriami były dobierane osoby do podpisow zalożycielskich( chyba tak to trzeba nazwać) dla mnie samego bylo to niespodzianką, ale jak dobrze pamietam to akces ludzi ktorzy sie zgodzili był juz zbierany chyba ze dwa lata wstecz jak nie lepiej, więc teraz chodziło tylko o potwierdzenie. to oczywiscie dotyczy tych osób ktore wtedy uczestniczyły, co do reszty to już wypowiedzial sie kolega smar.
osobiście proponuje nie rozważać sposobu zalożenia stowarzyszenie , tym bardziej że to juz jest fakt, raczej dobrze poczytajmy statut, byc może ,że jeszcze cos tam trzeba zmienić ? wg mnie jest ok, ale ludzie to wszystko jest dla nas więc raczej tu sie wypowiadajcie.

ja patrze optymistycznie w przyszłość , a wy?
pozdrawiam- jupek
gola72

Postautor: gola72 » pt lut 05, 2010 9:03 am

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:11 pm przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt lut 05, 2010 12:14 pm

To szczyt determinacji ,że nie nazwię tego inaczej.

hahaha! :lol: z pewnością masz racje, ale może przynajmniej będzie śmieszniej.
posdrofki!
boston

Postautor: boston » pt lut 05, 2010 12:38 pm

No nie! Jupku, zaskoczyła mnie Twoja spokojna i wyważona wypowiedź. :D Podoba mi się. Tak trzymaj.

Zdaję sobie sprawę, że Gola ma podstawy do tego co pisze. Myślę, że bardzo Ją zabolał sposób w jaki przeprowadzono (w końcu ważne) zmiany w fc. Ale trudno - stało się. Wydaje mi się, że powinniśmy dać sobie wzajemnie trochę czasu żeby sprawiedliwie ocenić w/w zmiany.

Przyszła mi do głowy (nie wiem czy słusznie) również taka myśl, że: Dżem s.c. w jakiś tam sposób chyba wspierała czasem finansowo działalność fc i nie miała tego jak rozliczyć czyli po prostu "wsadzić" w koszty. Teraz współpracując z zarejestrowanym stowarzyszeniem będzie to po prostu możliwe i łatwe.
gola72

Postautor: gola72 » pt lut 05, 2010 3:32 pm

:D :arrow:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 12:12 pm przez gola72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » pn kwie 05, 2010 8:22 pm

kilka zdjęć, które zrobiłem tego dnia
http://picasaweb.google.pl/alembik1/Rej ... directlink
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn kwie 05, 2010 8:32 pm

super :) już zdążyłem o tych zdjęciach zapomnieć :D