[2009.05.29-31] Spotkanie OFC - Pyskowice

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Gość

[2009.05.29-31] Spotkanie OFC - Pyskowice

Postautor: Gość » pt maja 01, 2009 10:51 am

Witam wszystkich!

Nadchodzi maj a w raz z nim kolejna majówka "Skazanych na bluesa". W tym roku odbędzie się ona w dniach 29-31 maja w Ośrodku "Panda" (http://www.panda-dzierzno.pl) nad jeziorem Dzierżno w Pyskowicach (ok. 20 km od Gliwic).

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Poniżej kilka szczegółów:

CENA:
- nocleg: 5zł/osoba za dobę ( w tym toaleta, prysznice itp.)
- rozstawienie namiotu: 10zł/doba
- bar znajdujący się na miejscu ma przystępne ceny zarówno jedzenia jak i picia, dodatkowo w miasteczku obok znajduje się sklep spożywczy, do którego zawsze można się wybrać na spacer

DOJAZD:

- PKS – z Gliwic lub Pyskowic, przystanek docelowy: Dzierżno - od przystanku to ok. 500m drogi http://www.pks-gliwice.pl/
- Linie KZK GOP – przystanek Dzierżno Młyńska – tu od przystanku jakieś 3km http://rozklady.kzkgop.pl/

PLAN IMPREZY:

Piątek:
20:00 oficjalne rozpoczęcie majówki
20:30 ognisko i śpiewy z gitarami do rana a w między czasie konkurs piosenki zespołowej – dla najlepszych upominki! – chętni niech zgłaszają się do mnie na maila (dane poniżej)

Sobota:
10:00 pobudka i słodkie lenistwo
12:00 warsztaty rękodzieła: biżuteria z koralików, makrama; warsztaty fotografii: plener, zdjęcia do kalendarza OFC Liczba miejsc ograniczona!!! Zapisy na maila!
14:00 podchody
16:00 turniej gier drużynowych: siatkówka, dwa ognie, piłka nożna, przeciąganie liny - dla zwycięzców nagrody :)
20:00 ognisko i w tym czasie: drinking competition (niespodzianka organizatora) oraz bicie rekordu na największe wykonanie „Wehikułu czasu”(najwięcej gardeł + najwięcej gitar) – liczymy na was!

Zapisy na warsztaty i turnieje oraz ewentualne pytania kierujcie na : jenny@skazani.dzem.com.pl, tel: 509923058

Zapraszam!
Magda

Zapowiada się fajna impreza, zobaczymy, zaczynam kombinowac :)
Gość

Re: [29-31 maja 2009]Spotkanie OFC-Pyskowice

Postautor: Gość » pt maja 01, 2009 11:17 am

dzięki dżemku :)

mam nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie :)
evvus00

Postautor: evvus00 » pt maja 01, 2009 1:02 pm

Jak fajnie, jak blisko!

IDEALNIE !

Widzimy się :D
chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Gość

Postautor: Gość » pt maja 01, 2009 7:21 pm

Hmm ciekawy pomnysł, może w tym roku się uda, dobry sposób na odpoczynek po maturzach ;)

http://www.panda-dzierzno.pl/cennik.htm

Tylko coś ten cennik jest dal mnie niezbyt zrozumiały, albo ja nie jestem tak bystry:P Ile mnie wyniesie jednoosobowy koszt ? jeśli dobrze rozumiem to trzy doby plus wstęp, tylko jak liczyć obyt jednoosobowy? jako 5zł czy 10?
Gość

Postautor: Gość » sob maja 02, 2009 12:32 pm

Adamus_tychy pisze:http://www.panda-dzierzno.pl/cennik.htm
Tylko coś ten cennik jest dal mnie niezbyt zrozumiały, albo ja nie jestem tak bystry:P Ile mnie wyniesie jednoosobowy koszt ? jeśli dobrze rozumiem to trzy doby plus wstęp, tylko jak liczyć obyt jednoosobowy? jako 5zł czy 10?

Hejka:)
Pisałam o cenach wyżej-jest trochę inaczej niż w cenniku na stronie.
Zakładając że przyjeżdżasz sam z namiotem na cały weekend to koszt pobytu to 2 razy 5zł za osobodobę plus po 10zł za dobę za namiot czyli również 10złx2, co daje razem 30zł-oczywiście jeśli w namiocie jest więcej osób to koszty spadają,ponieważ kwota za namiot rozdzielana jest na wszystkich.
Nam nadzieję,że jasno to opisałam:)
W razie czego piszcie.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » sob maja 02, 2009 3:31 pm

hej
jeszcze nie ochłonąłem z wrażeń po gitarowym rekordzie i koncercie Deep Purple we wrocku a tu taka wspaniała nowina
tym razem przyjadę prawdopodobnie z całą rodzinką :lol:
pozdrawiam
jarek
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » sob maja 02, 2009 9:01 pm

kurcze a ja 30 maja mam zdawanie na uczelni na którym wypadałoby być. Tylko wtedy wypadnie mi szansa na bycie po raz pierwszy na spotkaniu fanclubowym :( .
Tak źle i tak niedobrze :(
Chyba że przyjadę na czas zdawania do Katowic i z powrotem na spotkanie?
Mam co główkować.
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 03, 2009 8:46 am

Bardzo fajnie się zapowiada, tylko czemu akurat Wehikuł Czasu? :evil: Czy nie ma pieśni o mniejszym masowym rażeniu? :lol: nie no żartuje. Tegorocznego rekordu Hey Joe nie pobijemy ale może to będze początek corocznego bicia rekordu Wehikułu :wink:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » ndz maja 03, 2009 10:16 am

Cholerka... przyjechałbym pomóc z tym rekordem, ale kurka wodna 30.05 gramy :/
Ale przyjade w piątek:P Sedun i Al mnie zwerbowali na Las, Woda i Blues, więc nie wypada się wycofać;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 03, 2009 7:17 pm

A ja mam pytanie do posiadaczy namiotu.. czy w razie czego byłby ktoś tak gościnny i mnie przygarnął jesli uda mi się przyjechac? Bo planowałam jechac z chłopakiem, ale prawdopodobnie on jednak nie da rady się wyrwac (choc jeszcze nie wiem na 100%), i jeśli pojechałabym sama to niestety bez namiotu. Chyba że jest tam jakaś inna opcja schronienia?
Wiechu

Postautor: Wiechu » ndz maja 03, 2009 7:23 pm

no to trzeba bedzie przyjechac ;d
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz maja 03, 2009 8:04 pm

Wiechu pisze:no to trzeba bedzie przyjechac ;d

tylko bez wina się nie pokazuj :twisted:
Wiechu

Postautor: Wiechu » ndz maja 03, 2009 8:36 pm

Adi w tym roku majówka bedzie bez mojego wina niestety, ale na lipcowy festiwal bedzie gotowe :)
Awatar użytkownika
alembik

Postautor: alembik » pn maja 04, 2009 5:39 pm

Akil pisze:A ja mam pytanie do posiadaczy namiotu.. czy w razie czego byłby ktoś tak gościnny i mnie przygarnął jesli uda mi się przyjechac? Bo planowałam jechac z chłopakiem, ale prawdopodobnie on jednak nie da rady się wyrwac (choc jeszcze nie wiem na 100%), i jeśli pojechałabym sama to niestety bez namiotu. Chyba że jest tam jakaś inna opcja schronienia?

ja mam duży namiot, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiem ile osób ze mną pojedzie więc nie chcę obiecywać,
jak tylko sytuacja się wyklaruje to dam znać
pozdrawiam
jarek
Gość

Postautor: Gość » wt maja 05, 2009 3:05 pm

alembik pisze:
Akil pisze:A ja mam pytanie do posiadaczy namiotu.. czy w razie czego byłby ktoś tak gościnny i mnie przygarnął jesli uda mi się przyjechac? Bo planowałam jechac z chłopakiem, ale prawdopodobnie on jednak nie da rady się wyrwac (choc jeszcze nie wiem na 100%), i jeśli pojechałabym sama to niestety bez namiotu. Chyba że jest tam jakaś inna opcja schronienia?

ja mam duży namiot, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiem ile osób ze mną pojedzie więc nie chcę obiecywać,
jak tylko sytuacja się wyklaruje to dam znać
pozdrawiam
jarek

Ok dzięki za wieści, ja jeszcze pomęczę znajomych może ktoś mi użyczy namiotu na wyjazd.

Wróć do „Spotkania”