[15.12.2012- Tychy, Paprocany] Wigilia A.D. 2012

Wrażenia i relacje z fanclubowych imprez

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Re: [15.12.2012- Tychy, Paprocany] Wigilia A.D. 2012

Postautor: Ziemniaq » pt gru 14, 2012 8:14 pm

Hej
Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 19:02, ale do lokalu będzie można wejść od godziny 18.00.

Pozdrawiam :)

zq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
pycia93

Postautor: pycia93 » sob gru 15, 2012 4:02 pm

Pysznego jedzenia, świetnych rozmów i miłej zabawy wam życzę! :)
Mam nadzieję, że za rok uda mi się być.
Awatar użytkownika
serenity

Postautor: serenity » ndz gru 16, 2012 1:43 am

Właśnie wróciłam z Wigilii i muszę przyznać, że po raz kolejny było pięknie. Tak cudownie było Was wszystkich zobaczyć, pogadać, tak mi tego brakowało!! Bardzo Wam dziękuję za wspaniały wieczór. Szkoda tylko, że tak krótko. :( Jedno jest pewne to nie ma znaczenia gdzie Wigilia się odbywa dopóki Wy tam jesteście! I tym razem nawet zespół zawitał prawie w komplecie! :shock: Oczywiście tradycyjnie specjalne pozdrowienia dla Zbyszka :)

A teraz czas spać bo godzina dosyć późna :)

Buziaki

Iva
boston

Postautor: boston » ndz gru 16, 2012 10:48 am

Dzięki Iva za te parę słów!

Wiem, że musicie odespać nocne szaleństwa ale strasznie, strasznie się niecierpliwię w oczekiwaniu na Wasze "wigilijne opowieści" :lol:
Może uda się zamieścić jakiś filmik z tego spotkania??? :roll:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » ndz gru 16, 2012 11:34 am

Był praktycznie cały zespół, nie licząc Adasia, którego rozłożyło przeziębienie, była muzyka na żywo na bardzo wysokim poziomie (duet Maciek Lipina ze Ściganych i Jurek Styczyński wspomagany jurkową Ulą), był komitet kolejkowy do bycia statywem na mikrofon Maćka L., było pyszne papu i mnóstwo zadowolonych twarzy:)
Zdjęcia będą, filmiki będą, wszystko będzie w swoim czasie;)

A tymczasem wracam na uczelnię, pozdr!
Borys
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz gru 16, 2012 12:25 pm

borszysz pisze: była muzyka na żywo na bardzo wysokim poziomie (duet Maciek Lipina ze Ściganych i Jurek Styczyński wspomagany jurkową Ulą)

Duet Maciej Lipina & Borys tez byl! Tylko chłopak skromny jest to nie napisał ;) No i Ziemniaq też pograł!
Ponagrywałem to i owo, takze dam znać jakims linkiem

Dzięki wszystkim za super atmosfere,rozmowy,uśmiechy,muzyke,spiewanie,warkoczyki itp. Szkoda, ze piękne chwile tak szybko mijają. Człowiek siedzi w robocie i wydaje sie, ze nie dotrwa do końca 'szychty' a tutaj godzina 4 nad ranem wybiła chyba po 15tu minutach od rozpoczęcia :/ Wnioskuję, aby za rok wynajac sale juz od piatku :P
A wszyscy, którzy walnęli focha na tegoroczno Wilijo - żałujcie! Licza się ludzie, a nie stoły. Też mógłbym ponarzekać, że trasa kiepska bo śnieg,bo w lesie,bo cały "wóz" miałem w błocie, bo schody,bo kible zaciasne.. ale co tam, jakoś to wszystko nie bylo wazne - Wspaniali ludzie i to jest najwazniejsze! Bylem w tej restauracji 3 razy,w przyszlym roku jesli nic sie nie zmieni, będe zas
Dzieki raz jeszcze!

I ja również szczególnie pozdrawiam p. Zbyszka! ;)
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2012 12:58 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » ndz gru 16, 2012 12:36 pm

Obecność zespołu ma jednak świetny wpływ :) na klimat i uśmiechy ludzi :)) -to napewno!
Adamowi życzymy oczywiście szybkiego powrotu doformy, zwłaszcza że dziś musi stanąć na wysokości zadania i zagrać najlepiej jak potrafi na Ostrowski Rynku ;)
Dźwięki Jurka zawsze brzmią wyjątkowo, bo i Jurek zawsze wymaga od siebie zagrania najlepiej, bo gra przecież dla Nas,dla Innych :) Maciek Lipina także jest bardzo imprezowy i zna chyba wszystkie utwory DŻEMu :)) ..świetne utworki muzycy dobierali!!:)
I na koniec jam session do rana :) była nawet perkusja,swoją drogą te gary słyszę w uszach do teraz :// pewnie za zniszczone garnki i łyżki Fanklub odpowie przed Kucharką/rzem :D!!

Ale przede wszystkim liczy się stan umysłów i serc ludzi którzy przyjechali, chcieli się spotkać, rozmawiać, rozmawiać,rozmawiać... :)) niech wspomnienia dają szczęścia chwile, a przeżyty na spotkaniu klimat oby ładował Nam akumulator ;))

Gospodarze pozamykali lokal dzisiejszym wczesnym rankiem ;) ..i spotkanie dobiegło końca, pozostaje czekać rok na kolejne :) ..oczywiście gdziekolwiek by ono nie było ;)

Pozdrawiam Wszystkich!
GG: 1740005
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz gru 16, 2012 1:24 pm

"What's Up" - Jurek,Maciek,Ula
http://www.youtube.com/watch?v=5O_JC5YbJMk
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » ndz gru 16, 2012 1:59 pm

Armin pisze:"What's Up" - Jurek,Maciek,Ula
(...)

Wrzuć proszę Armin "Mamy forsę, mamy czas" :) -najbardziej podobały mi partie improwizacyjne :)

Ale, ok, wrzucaj co masz
GG: 1740005
boston

Postautor: boston » ndz gru 16, 2012 3:00 pm

Dzięki!!!
Pozostaje jedynie zazdrościć i powolutku zacząć planować spotkanie za rok :lol:

Oczywiście czekam na kolejne relacje......

17.12.12
O, kurcze!
Jestem oszołomiona ilością "po-spotkaniowych" wpisów :shock:
Tym bardziej dziękuję tym, którzy zareagowali na moją prośbę.
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » pn gru 17, 2012 12:13 pm

ajtam, Ewa, co nagle to po diable ;)
pamietaj ze trzeba wrocic, odespac, pozniej do pracy... ;)

spotkanie.
podchodzilem z duza doza sceptycyzmu, ale cóż okazało się tak jak pisałaś - in plus.
widać ogrom pracy włożony w przygotowanie tego spotkania, i dało to pozytywne efekty.
widac bylo takze ze organizatorzy wyciagneli wnioski, i poprawili to, na co marudzono ostatnio.

hmmm... subiektywnie - dla mnie czas spotkan z ludzmi daaawno nie widzianymi, pare rozmow z osobami dopiero poznanymi..
aa, po raz pierwszy przyjechalem z aparatem.

fotograf ze mnie zaden, aparat mialem drugi dzien w lapkach, wiec zdjecia nie sa najwyzszej jakosci...
zostawilem to co sie udalo (czasem kiepskie swiatlo do zdjec, przynajmniej tych bez lampy)
kilka fotek slabszej jakosci zostawilem - dlatego ze sa konsekwencja wczesniejszych, lub fajne (nast. razem poprawie sie 'jakosciowo') ;)

https://picasaweb.google.com/1052512906 ... qLqQ_Oi-ag

pozdrawiam,
Jacek
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
boston

Postautor: boston » pn gru 17, 2012 1:35 pm

Super Jacku, że się odezwałeś!!
Ucieszyły mnie informacje o zmianach trochę "wymuszonych marudzeniem" :lol:
No i brawa za odwagę w robieniu zdjęć. Zawsze przyjemnie jest obejrzeć znajome twarze.....to dowód, że jesteście i macie się dobrze.
Dostajesz ode mnie 6+ za chyba najdłuższe włosy w W-wie :!:
Ściskam
dejw

Postautor: dejw » pn gru 17, 2012 3:59 pm

Bardzo się cieszę, że się znowu spotkaliśmy. Miło było zobaczyć tyle osób, zarówno związanych z FanClubem od dawna jak i tych, którzy przybyli po raz pierwszy - szacun dla tych którzy przybyli z odległych części kraju, np. Podkarpacia i Wawy etc.

Wielkie dzięki dla zespołu, który stawił się niemal w komplecie. Widać, że obecność muzyków ma ogromy wpływ na tą imprezę.
Kolejne podziękowania dla Maćka Lipiny, który rozgrzał atmosferę i poprowadził jam session. Dzięki także dla wszystkich, którzy udzielali się artystycznie zarówno na gitarach, wokalu, garnkach jak i dla osób, które uratowały nas w ostatniej chwili i pełniły rolę statywu mikrofonowego dla Maćka. Auto mieliśmy pełne sprzętu, kabli etc. a zapomnieliśmy o tym ważnym rekwizycie.

Dzięki Al'owi za foto-relację i Armin'owi za video, mam nadzieję, że masz tego więcej ! Jak ktoś coś ma jeszcze to dzielcie się :D

No i oczywiście WIELGACHNE DZIĘKI Wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w jeszcze większym gronie na spotkaniu wiosennym w okolicach marca - kwietnia.

Pozdrawiam,
Dawid
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn gru 17, 2012 8:31 pm

"Mamy forse,mamy czas" + gościnny udział "cycynhaltrów" fanklubowiczek ;)
http://www.youtube.com/watch?v=e6BS_NLJdjk
polo777

Postautor: polo777 » pn gru 17, 2012 8:39 pm

Dzięki zaangażowaniu Członków Zarządu OFC i wielu pozytywnie nastawionych osób wzielismy udział w Wigilii 2012 o ktorej będzie się mowiło długo i w samych superlatywach.
Jak ktos wczesniej powiedział nie miejsce ale ludzie tworzą klimat.
Bardzo pozytywne podejscie członkow Zespołu, ich cierpliwosc przy fotach i autografach z usmiechami na twarzach robiło wrazenie.
Zaproszenie Macka Lipiny było strzałem w „dychę”.
Jam session z Jurkiem,Mackiem i Ulą wymiatało i nawet brak statywu nie mogł zepsuc b.dobrego wrazenia.
Foty ALA i wideo Armina w pełni oddają klimat miejsca i chwili.
Podziekowanie dla Dejwa,Aga-ty,Asi,i wszystkich którzy przyjechali ,nie marudzili,rozmawiali i dobrze się bawili.
Czas zacząc przygotowania do wiosennego spotkania Członków OFC i sympatyków Zespołu DZEM.!!!
Obrazek

Wróć do „Spotkania”